EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İÇİN KOŞTUK
Kasım 29, 2018
2017’nin Kasım ayında gerçekleşen maratona katılan gönüllülerin topladıkları bağışların toplamı 15.550 TL’ye ulaştı. Daha çok öğrenciyi hak ettiği eğitim imkânıyla buluşturmak hedefiyle düzenlenen kampanya süresince Koç Üniversitesi akademisyenleri, çalışanları, öğrencileri, mezunları ve Koç Üniversitesi ile gönül bağı olanlar ortak bir paydada buluştular.