[vc_row][vc_column width="1/4"][side_menu menu="program-hakkinda-neler-dediler"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]
Giriş Yılı ADI SOYADI BAĞIŞÇI  LİSE İL BÖLÜM
2020 ABDULKADİR BİLGE Ekol Lojistik Rekebet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Diyarbakır Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ABDULLAH TUNÇER Ekol Lojistik Türk Telekom Anadolu Lisesi-Batman Batman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ABDURRAHMAN ÇAĞLAYAN Fernas İnşaat Batman Türk Telekom Anadolu Lisesi Batman Bilgisayar Mühendisliği
2020 ADEM SONKAYA Arzum Meram Fen Lisesi Gaziantep Bilgisayar Mühendisliği
2020 AHMET ALİ ŞEŞEN Ekol Lojistik Erzincan Anadolu Lisesi Bingöl Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 AHMET DENİZ UZUN ÇEMAŞ Döküm Prof.Dr İlhan Kılıçözlü Kırşehir Fen Lisesi Kırşehir Endüstri Mühendisliği
2020 AHMET KUTLUĞ ALPEREN KARS Ekol Lojistik Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Kayseri Bilgisayar Mühendisliği
2020 AHMETCAN SEZEN Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Vefa Lisesi İstanbul Tıp
2020 ALİ ELMALI Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Lisesi Giresun Makine Mühendisliği
2020 ARDA RUTKAY VAR Ekol Lojistik Profesör Doktor Ilhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ARİFE AKSOY Amerikan Hastanesi Nazilli Fen Lisesi Burdur Tıp
2020 ATAKAN CURA Otokar Mardin Fen Lisesi Mardin Makine Mühendisliği
2020 AYBÜKE GÜL Ekol Lojistik Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep Psikoloji
2020 AYÇA BİÇER Nurus Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
2020 AYŞE ESRA ÇAĞIL Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balıkesir Moleküler Biyoloji ve Genetik
2020 AYŞEGÜL LEYLEK Ekol Lojistik Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Hukuk
2020 BAHAR AKDOĞAN Ekol Lojistik Şehit Osman Altinkuyu Anadolu Lisesi Yalova Ekonomi
2020 BERAT BERTAV DENİZ Tüpraş Çağlayan Anadolu Lisesi Mersin İşletme
2020 BERDAN KIZIL Ekol Lojistik Elazığ Merkez Anadolu Lisesi Elazığ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 BERK BAYRAM SARIASLAN Ekol Lojistik Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi İstanbul Makine Mühendisliği
2020 BERKANT ARTAN Ekol Lojistik Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Bingöl Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 BEYDA DUR Ford Otosan Bozüyük Fen Lisesi Bilecik Bilgisayar Mühendisliği
2020 BEYDANUR BAYINDIR Ekol Lojistik Sırrı Yırcalı Andolu Lisesi Balıkesir İşletme
2020 BEYZA LEBLEBİCİ Elif Holding Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Manisa Endüstri Mühendisliği
2020 BEYZA NUR AKBEY Otokoç Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya Endüstri Mühendisliği
2020 BEYZA NUR KAYA Ekol Lojistik Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Samsun Uluslararası İlişkiler
2020 BEYZA NUR KÖŞELİ Anonim Bağışçı Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi Kilis İşletme
2020 BEYZA ÖZTÜRK ETİ Eti Sosyal Bilimler Lisesi Eskişehir İşletme
2020 BORA FAİK CANİK Elif Holding Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale Bilgisayar Mühendisliği
2020 BURAK CAN ŞAHİN Ekol Lojistik Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi İstanbul Bilgisayar Mühendisliği
2020 BUSE BÜYÜKKARAMUKLU Ekol Lojistik Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Düzce Hukuk
2020 BUSE ÖZENÇ Ekol Lojistik Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Balıkesir Hukuk
2020 BUSE ÖZTÜRK Ekol Lojistik Kdz Ereğli Ibrahim Süheyla Izmirli Fen Lisesi Zonguldak Endüstri Mühendisliği
2020 BÜŞRA YALÇIN Amerikan Hastanesi Muammer Dereli Fen Lisesi Kocaeli Tıp
2020 CANER ATA BÜYÜKARSLAN Ekol Lojistik Oran Final Anadolu Lisesi Ankara Medya ve Görsel Sanatlar
2020 CEREN YILAL Ekol Lojistik Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi Sivas Uluslararası İlişkiler
2020 CEYDA ÇELİK Sn. Koray Gültekin Bahar Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Gaziantep Bilgisayar Mühendisliği
2020 CİVAN BOĞA Sn. Ümit Hergüner – Sn. Ayşe Hergüner Bilgen Nusaybin Süleyman Bölünmez Anadolu Liseis Mardin Hukuk
2020 DİLBER YAPRAK Ekol Lojistik Nazilli Fen Lisesi Aydın Hukuk
2020 DİLEK YEKDEMİR Paksoy Ortak Avukat Bürosu Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya Hukuk
2020 DİYAR ADSAY Ekol Lojistik Izmir Atatürk Lisesi İzmir Tıp
2020 DOĞAN KILIÇ Sanofi Türkiye Giresun Fen Lisesi Giresun Endüstri Mühendisliği
2020 EBUBEKİR KARAMUSTAFA Ekol Lojistik Celal Toraman Anadolu Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
2020 EDANUR EŞİCİ Ekol Lojistik Samsun Anadolu Lisesi Samsun Tarih
2020 EDANUR ŞAHİN İş Bankası Özel Darüşşafaka Lisesi İstanbul İşletme
2020 EDANUR YENER Işıklar İnşaat Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Bartın Endüstri Mühendisliği
2020 EFSA DEMİRHAN Ekol Lojistik Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Samsun Uluslararası İlişkiler
2020 EMİNE SENA YAYLA Ekol Lojistik Türk Eğitim Vakfi Inanç Türkeş Özel Lisesi Burdur Hukuk
2020 EMİR HAN ÜNAL Ekol Lojistik Polatlı Anadolu Lisesi Ankara Medya ve Görsel Sanatlar
2020 EMİRCAN KILIÇ Opet Ordu Ünye Bahçeşehir Koleji Ordu Endüstri Mühendisliği
2020 EMİRHAN BAKAN Ekol Lojistik Bursa Sosyal Bilimler Lisesi Bursa Ekonomi
2020 EMİRHAN ÇAKIR Ekol Lojistik Celal Toraman Anadolu Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
2020 EMRE YEŞİLYURT Ekol Lojistik Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Sivas Makine Mühendisliği
2020 ENES CAN ULUTAŞ Ekol Lojistik Manisa Fen Lisesi İzmir Bilgisayar Mühendisliği
2020 ENNUR AKAN Ekol Lojistik Bodrum Anadolu Lisesi Muğla Medya ve Görsel Sanatlar
2020 ERDEM ERGEN Ekol Lojistik Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ERSİN İLKİ Ekol Lojistik Bafra Fen Lisesi Samsun Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ESRA CANIMOĞLU Ekol Lojistik Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Erzurum Hukuk
2020 EVRİM İLAYDA ŞENTÜRK QNB Finansbank Kastamonu Fen Lisesi Kastamonu Tıp
2020 EZGİ DİLAN KALABALIK Ekol Lojistik Yozgat / Merkez Atatürk Anadolu Lisesi Yozgat İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat
2020 EZGİ GİRENAY Tofaş Bursa Anadolu Lisesi Bursa Hukuk
2020 FATMA NUR AKYALÇIN İlko İlaç Aydın Fen Lisesi Konya Tıp
2020 FERHAT ALAN Amerikan Hastanesi Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi Diyarbakır Tıp
2020 FERİDUN DURAN Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
2020 FERİHA KEÇECİOĞLU BASF Türk Kimya Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Kahramanmaraş Kimya-Biyoloji Mühendisliği
2020 FİLİZ İLGEZEN Ekol Lojistik Karacabey Anadolu Lisesi Bursa Medya ve Görsel Sanatlar
2020 GAMZE ÖĞEÇ Ekol Lojistik Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Hukuk
2020 GÖKMEN ŞAHAN Coca-Cola İçecek Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Erzincan İşletme
2020 GÖRKEM VARIŞ Limak Holding Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin Bilgisayar Mühendisliği
2020 GÜL MERKİT Getir Mardin Fen Lisesi Mardin Bilgisayar Mühendisliği
2020 GÜLÇİN YILDIRIM Ekol Lojistik Kahramanmaraş Fen Lisesi Kahramanmaraş Psikoloji
2020 GÜLİSTAN CAYGIN Ekol Lojistik Özel Türmak Anadolu Lisesi Konya Psikoloji
2020 GÜLNİSA YILDIRIM Ford Otosan Tobb Osmaniye Fen Lisesi Osmaniye Bilgisayar Mühendisliği
2020 HACER ÇÖKLÜ Ekol Lojistik Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi ADAPAZARI Bilgisayar Mühendisliği
2020 HAKTAN TÜRKMENOĞLU Ekol Lojistik Hikmet Kiler Fen Lisesi Bitlis Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 HALİME ARJEN ALTINTAŞ Ekol Lojistik Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi Manisa İşletme
2020 HAMZA ÖZBUDAK Ekol Lojistik Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kırklareli Ekonomi
2020 HANDE ÖZDEMİR Ulusoy Raylı Sistemler Hatay Fen Lisesi Hatay Tıp
2020 HANİFE ERİN Ekol Lojistik Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi İzmir Endüstri Mühendisliği
2020 HAYEL KIYMETLİ Sn. Saffet Karpat - Sn. Alev Gerçeker Özel Darüşşafaka Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
2020 HEJAR FERYAL PINAR Ford Otosan Malatya Fen Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 HİLAYDA IŞIK Ekol Lojistik Btso Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi Bursa Medya ve Görsel Sanatlar
2020 HÜSEYİN GÜNAY Sn. Nihal Akbulut Uşak Özel Sınav Koleji Manisa Endüstri Mühendisliği
2020 HÜSEYİN ORAL Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Manisa Ekonomi
2020 İBRAHİM YILDIZ Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Lisesi Kırklareli Makine Mühendisliği
2020 İLAYDA DENİZ İKENDİZ Ekol Lojistik Gebze Anadolu Lisesi Kocaeli Sosyoloji
2020 İLAYDA KESGİN Borusan Kocabıyık Vakfı Kars Fen Lisesi Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 İLHAN AKBUDAK Sn. Nihal Akbulut Diyarbakır Anadolu Lisesi Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği
2020 İLKİM KAYAŞ Ekol Lojistik Izmir Buca Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi İzmir Uluslararası İlişkiler
2020 İNCİ SERRA AKYOL Karel Özel Enka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 İREM YAZICIOĞLU Yapı Kredi Vefa Lisesi Kayseri Hukuk
2020 İSA KOŞUN Türk Traktör Kırıkkale Fen Lisesi Ankara Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 İSMAİL ERGÜN Ekol Lojistik Istanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi Balıkesir Medya ve Görsel Sanatlar
2020 İZZET KESEN Ekol Lojistik Mersin Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi Mersin İşletme
2020 KAAN HEPDURAK Ekol Lojistik Halil Kale Fen Lisesi İzmir Matematik
2020 LEDEYNA BERİL ALTINEL ADEV Yalova Termal Fen Lisesi Yalova Tıp
2020 LORİN TUTCİ Ekol Lojistik Selehattin Eyyübi Anadolu Lisesi Diyarbakır Hukuk
2020 MEHMET ALİ DEMİR Ekol Lojistik Hasan Çapan Anadolu Lisesi Gaziantep Uluslararası İlişkiler
2020 MEHMET EMİN AKÇİN Ekol Lojistik Beydaği Anadolu Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 MEHMET KESKİN Anonim Bağışçı Aydın Nazilli Menderes Anadolu Lisesi Aydın Hukuk
2020 MEHMET KURT Ekol Lojistik Bayburt Fen Lisesi Bayburt Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 MEHMET ÖZDAŞ Ekol Lojistik Adıyaman Fen Lisesi Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 MELEK GENÇEL Ekol Lojistik Cemile Yeşil Anadolu Lisesi Tekirdağ Medya ve Görsel Sanatlar
2020 MELİH ARSLAN Ekol Lojistik Eskişehir Anadolu Lisesi Eskişehir Endüstri Mühendisliği
2020 MELİH FIRAT ŞEN Ekol Lojistik Hikmet Kiler Fen Lisesi Bitlis Bilgisayar Mühendisliği
2020 MELİH KÖKSAL Amerikan Hastanesi Çorlu Imkb Fen Lisesi Tekirdağ Tıp
2020 MELİKE İNCE Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Manisa Makine Mühendisliği
2020 MELİKE KOCAHASAN Ekol Lojistik Özel Emine Örnek Fen Lisesi Bursa Tıp
2020 MELİKE NUR KAMPUS Ata Holding İbrahim Önal Fen Lisesi Balıkesir Endüstri Mühendisliği
2020 MELİSA POLATER Ekol Lojistik Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Antalya Hukuk
2020 MERT SABIROĞLU GEBKİM Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Hatay Tıp
2020 MERYEM SEMANUR SARAÇ Ekol Lojistik Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi -> Açık Öğretim Lisesi Gümüşhane Medya ve Görsel Sanatlar
2020 METEHAN YAKA Işıklar İnşaat Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Bartın Bilgisayar Mühendisliği
2020 MUHAMMED AYTOĞAN Ekol Lojistik Turgut Özal Anadolu Lisesi Malatya İşletme
2020 MURAT TOSUN Ekol Lojistik Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli Bilgisayar Mühendisliği
2020 MUSTAFA AKSU Ekol Lojistik Kars Fen Lisesi Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 MUSTAFA BERK YAVAŞ Ekol Lojistik Kabataş Erkek Lisesi Tekirdağ Bilgisayar Mühendisliği
2020 MUSTAFA EMİR SİVRİKAYA ADEV Özel Bursa Bilfen Fen Lisesi Bursa Tıp
2020 MUSTAFA ER Ekol Lojistik Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Manisa Bilgisayar Mühendisliği
2020 MUSTAFA ERAY BULDUR Amerikan Hastanesi Ödemiş Fen Lisesi İzmir Tıp
2020 MUSTAFA KEMAL KARAAĞAÇ İş Bankası Özel Darüşşafaka Lisesi Ankara Ekonomi
2020 MUSTAFA ÖZTOPRAK Arçelik Nedim Ökmen Anadolu Lisesi Kilis Bilgisayar Mühendisliği
2020 MUSTAFA TUNÇ Ekol Lojistik Ebru Nayim Fen Lisesi Tekirdağ Endüstri Mühendisliği
2020 NECLA KESMİK Ekol Lojistik Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Ankara Hukuk
2020 NESLİHAN AYDOĞAN Arçelik Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Kahramanmaraş Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 NİDA ÇIĞIR Yapı Kredi Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Ekonomi
2020 NİHAL SILA ÇIRAK Ekol Lojistik Soma Borsa Istanbul Fen Lisesi Manisa Uluslararası İlişkiler
2020 NİSANUR ŞAHİN Silverline Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Amasya Medya ve Görsel Sanatlar
2020 NUR ERAYDIN Ekol Lojistik Yücel Boru Fen Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
2020 NURİCAN ÖZCAN Ekol Lojistik Ebru Nayim Fen Lisesi Tekirdağ Endüstri Mühendisliği
2020 OĞUZHAN AÇIKGÖZ Ekol Lojistik Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi Kayseri Hukuk
2020 ÖZGE EFEYURTLU Ekol Lojistik Balıkesir / Altıeylül Özel Bilnet Fen Lisesi Balıkesir Hukuk
2020 ÖZGÜR MERVAN ÖLMEZ Amerikan Hastanesi Diyarbakir Anadolu Lisesi Diyarbakır Tıp
2020 PETEK AYŞE ATAYLI Ünlü & Co Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli Endüstri Mühendisliği
2020 RECAİ TATLI Amerikan Hastanesi Tobb Fen Lisesi Şanlıurfa Tıp
2020 REZAN KAĞANARSLAN Ekol Lojistik Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Şanlıurfa Tıp
2020 ROJCAN CEM MENTEŞ Ekol Lojistik Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Bingöl Bilgisayar Mühendisliği
2020 ROJDA HASKAR TURGAY Ekol Lojistik Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat
2020 RÜMEYSA DUDU Ekol Lojistik Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi Adana Psikoloji
2020 SAADET POYRAZ Art Enerji Kastamonu Fen Lisesi Kastamonu Hukuk
2020 SEDAT AY Ekol Lojistik Mardin Fen Lisesi Mardin Tıp
2020 SELİM CEBE Ekol Lojistik Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Kayseri Psikoloji
2020 SELİN ÇETİN Erciyas Holding Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Düzce Makine Mühendisliği
2020 SELİN FAHLIOĞULLARI GSK Türkiye Hatay Fen Lisesi Hatay Tıp
2020 SEMİH YILMAZ Ekol Lojistik Antalya Anadolu Lisesi Antalya Endüstri Mühendisliği
2020 SEMRA KILINÇ Ekol Lojistik Osman Ötken Anadolu Lisesi Hatay Hukuk
2020 SENİH GÜNAY Ekol Lojistik Manisa Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi Manisa Endüstri Mühendisliği
2020 SEYNA BOYACI Ekol Lojistik Kabataş Erkek Lisesi Yalova Hukuk
2020 SİMGE AKGÜL Cisco Türkiye Aydın Fen Lisesi Manisa Bilgisayar Mühendisliği
2020 SİNAN AYKAÇ Ekol Lojistik Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep Ekonomi
2020 SİNEM NUR ALTINTAŞ Sn. Muharrem Aktaş Ankara Fen Lisesi Erzincan Endüstri Mühendisliği
2020 SULTAN ŞİMŞEK Ekol Lojistik Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Antalya Uluslararası İlişkiler
2020 SÜMEYRA CEYLAN Ekol Lojistik Şehit Mehmet Demir Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Gaziantep Fizik
2020 SÜMEYYE GÜRDAL ÇEMAŞ Döküm Şehit Ramazan Karaca Anadolu Lisesi Kırşehir Medya ve Görsel Sanatlar
2020 ŞEVVAL NUR KÜTÜK Elif Holding Niğde Fen Lisesi Niğde Endüstri Mühendisliği
2020 ŞEYMANUR KAYA Sn. Ümit Hergüner – Sn. Ayşe Hergüner Bilgen Siirt Sosyal Bilimler Lisesi Siirt Hukuk
2020 ŞULENUR GÜL Ekol Lojistik Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Ordu Medya ve Görsel Sanatlar
2020 TUANNA ÖZCAN Arnica Cevat Ayhan Fen Lisesi ADAPAZARI Makine Mühendisliği
2020 TUFAN KARABAŞ Tofaş Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Bursa Makine Mühendisliği
2020 TUĞÇE TEPE Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balikesir/Karesi Balıkesir Makine Mühendisliği
2020 UMUT TANELİ Bayer Türkiye Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi ADAPAZARI Moleküler Biyoloji ve Genetik
2020 ÜMRAN NUR KALYONCU Ciner Medya Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Trabzon Medya ve Görsel Sanatlar
2020 ÜNAL YILMAZ Ekol Lojistik Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Sivas Makine Mühendisliği
2020 YAĞMUR EZGİN B.Braun Türkiye Soma Borsa Istanbul Fen Lisesi Manisa Moleküler Biyoloji ve Genetik
2020 YAĞMUR ÖYKÜ SUNAR Amerikan Hastanesi Yaşar Kimil Fen Lisesi Denizli Tıp
2020 YASİN TANTÜRK Ekol Lojistik Nazilli Anadolu Lisesi Aydın İşletme
2020 YAŞAR AYKUT ALTUNTOP Ekol Lojistik Özel Eral Anadolu Lisesi Adana Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 YILDIZ TEMİZKAN Alarko Eğitim-Kültür Vakfı Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Hatay Bilgisayar Mühendisliği
2020 YUSUF ABDULKADİR KELER Ekol Lojistik Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Gaziantep İşletme
2020 YUSUF CAN KARAGÖZ Tüpraş Adiyaman Altinşehir Anadolu Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
2020 ZEYNEP AYBEY Ekol Lojistik Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir Hukuk
2020 ZEYNEP ŞENTÜRK Orhan Holding Bursa Tofaş Fen Lisesi Bursa Endüstri Mühendisliği
2020 ZEYNEP VURAL Nas Demir Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Kastamonu Makine Mühendisliği
2020 ZEYNEP YAZİCİOĞLU Nobel İlaç Erzurum Türk Telekom Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi Erzurum İşletme
2020 ZİŞAN BÖLER Sn. Kağan Gürsel Nizip Fen Lisesi Gaziantep İşletme
2020 ZÜLAL GÜLEN Ekol Lojistik Açık Öğretim Lisesi İzmir Uluslararası İlişkiler
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]