Koç Üniversitesi Kariyer Gelişim Merkezi, Mart ve Nisan aylarında düzenlediği Coffee Break@Campus etkinliği ile öğrencileri işverenler ile bir araya getirdi.

Coffee Break @Campus, Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü’nde işverenlerin öğrencilerin uğrak buluşma mekanlarından Caffè Nero Kış Bahçesi ve Özsüt’te günlük çalışmalarına dizüstü bilgisayarlarıyla devam edip, aynı zamanda öğrencilerilerle tanışarak sohbet ettiği, onların sorularını yanıtladığı “informal” bir etkinlik olarak tasarlandı. Öğrenciler ilgileri dahilindeki alanlarda faaliyet gösteren işverenlerle tanıştılar, “kahve molası” şeklinde sohbet ettiler ve onlara CV’lerini ilettiler.

Şimdiye kadar düzenlenen Coffee Break @Campus organizasyonları kapsamında Akbank, CRS Soft, Baykar Makina, Linktera, Doğuş Teknoloji, FEV Türkiye, Polifarma ve daha birçok işveren Koç Üniversitesi öğrencileri ile buluştu.

İş ve staj ilanlarınızı Koç Üniversitesi öğrenci ve mezunlarına özel portalda yayınlamak, sunduğunuz fırsatları öğrencilere duyurmak ve etkinliklere katılım sağlamak için Koç Üniversitesi Kariyer Gelişim Merkezi ile career@ku.edu.tr adresinden iletişime geçebilirsiniz.