Şirketlerde değişimi sağlıklı bir biçimde yönetmeyi öğreten ve yabancı katılımcıların da başvurabildiği Prosci® Değişim Yönetimi Sertifika Programı Ekim, Kasım ve Aralık aylarında çevrimiçi olarak düzenlenecek.

Dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebiyle yüz yüze düzenlenen Değişim Yönetimi eğitimleri, bu yıl Virtual Instructor-Led Training (VILT) çevrimiçi eğitim formatıyla gerçekleştirilecek. Bu format sayesinde, grup oturumları sırasında kişilerin fiziksel olarak aynı odada bulunmaları önlenecek. Yüz yüze eğitimle aynı içeriği içeren çevrimiçi eğitimler, eğitmen gözetiminde yapılacak. Programlar, yüz yüze sınıflarda olduğu gibi bir veya daha fazla gün içinde tamamlanana dek kesintisiz bir şekilde devam edecek. Katılımcılara kitap gibi öğrenmeyi destekleyici fiziksel materyaller de sağlanacak ve yine yüz yüze eğitimde olduğu gibi Prosci internet portalına ve araçlarına erişim verilecek, ayrıca eğitmen ve asistanı ile etkileşim içinde olma seçeneği sunulacak.

Prosci® Değişim Yönetimi Çevrimiçi Sertifika Programı, Prosci’nin yaklaşık 20 yıllık deneysel araştırma ve kıyaslamalar sonucunda geliştirdiği, değişimin insan yönünü geliştirmeyi hedefleyen metodolojisini içeriyor. Fortune 100 şirketlerinin yarıdan fazlasının da faydalandığı, bilimsel araştırmalar ve en iyi uygulamalara dayanarak verilen Değişim Yönetimi Sertifika Programı’nda katılımcılar, şirketlerin geçirebileceği potansiyel değişimleri veya bireysel projelerinde karşılaşabilecekleri değişimleri sistematik bir biçimde nasıl yönetebileceklerini öğreniyorlar. Yabancı katılımcıların da başvurabildiği program, bu yıl üçüncü kez düzenleniyor.

Programa kimler başvurabilir?

  • Proje ve değişim yöneticileri
  • Strateji ve iş geliştirme yönetici ve çalışanları
  • Organizasyonel gelişim yöneticileri
  • Değişim yönetimi ekibi üyeleri
  • Değişim sponsorları
  • Danışman ve eğitmenler
  • Kurumsal ve iç iletişim çalışanları
  • İK yöneticileri ve çalışanları dahil değişimi yönetmekten sorumlu herkes

 

#1 Prosci® Değişim Yönetimi Çevrimiçi Sertifika Programı

Tarih: 6-8 Ekim 2020 (Başvurular kontenjanlarla sınırlıdır)

Son Başvuru Tarihi: 25 Eylül 2020

 

#2 Prosci® Değişim Yönetimi Çevrimiçi Sertifika Programı

Tarih: 3-5 Kasım 2020 (Başvurular kontenjanlarla sınırlıdır)

Erken Dönem Ödeme İçin Son Başvuru Tarihi: 3 Ekim 2020

Son Başvuru Tarihi: 23 Ekim 2020

 

#3 Prosci® Değişim Yönetimi Çevrimiçi Sertifika Programı

Tarih: 1-3 Aralık 2020 (Başvurular kontenjanlarla sınırlıdır)

Erken Dönem Ödeme İçin Son Başvuru Tarihi: 1 Kasım 2020

Son Başvuru Tarihi: 20 Kasım 2020

 

Eğitim Dili: İngilizce

Eğitim Süresi: 3 Gün

Eğitmen: Tom Marsicano