KOÇ ÜNİVERSİTESİ’NDEN PROF. DR. ÖZLEM KESKİN ÖZKAYA AVRUPA MOLEKÜLER BİYOLOJİ ÖRGÜTÜ’NE ÜYE SEÇİLDİ
Nörodejenerasyon, kanser gibi önemli hastalıklar konusunda ümit vadeden çalışmalarıyla tanınan, Koç Üniversitesi Kimya ve Biyoloji Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Özlem Keskin Özkaya, Avrupa Moleküler Biyoloji Örgütü’ne (EMBO-European Molecular Biology Organization) üye seçildi. EMBO, aralarında Nobel Ödüllü araştırmacıların da yer aldığı 2.000’i aşkın üyenin yürüttüğü faaliyetlerle dünyada bilimin gidişatına yön veriyor.
Habere Git