Siz De Destek Olun

Anadolu’nun parlak gençlerinin Koç Üniversitesi’nin olanaklarıyla buluştuğu program: Anadolu Bursiyerleri Programı

Başlamaya cesaret edemeyeceğim hobileri, Koç Üniversitesi’nin fırsatları sayesinde edindiğimi; hedeflerimin ve düşüncelerimin geliştiğini görüyorum.

Geriye dönüp Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim bir yıla baktığımda hayatımda değişen ve güzelleşen şeylerin sayısının gün gün arttığını görüyorum. Başlamaya cesaret edemeyeceğim hobileri, Koç Üniversitesi’nin fırsatları sayesinde edindiğimi; etrafımdaki insanlar sayesinde hedeflerimin ve düşüncelerimin çok değiştiğini, geliştiğini görüyorum. Çoğu öğrencinin tanışma hayali kurduğu başarılı insanlarla bağışçı-bursiyer yemeklerinde bir araya geliyor, fikir alışverişinde bulunuyorum. Onlarla yakın iletişim kuruyor, şirketlerinde staj yapma imkânı buluyorum. Her sabah uyandığımda, hayalini kurduğum Koç Üniversitesi’nde okuduğum için şükran duyuyor, “seçilmiş” olduğumu düşünüyorum. Bizim için yapılan fedakârlıkları düşündükçe öyle duygulanıyorum ki içimde bir şeyler cız ediyor. Tüm kaynaklarını önümüze seren bağışçılarımıza, bağışçılarımızı bizimle buluşturmak için çok çalışan Anadolu Bursiyerleri ailesine ne kadar teşekkür etsem az. Bağışçılarımız, hayatlarımızı değiştiren sihirli bir değnek gibi ama bu hayatın hakkını vermek bizim elimizde.

Sebile Sarıoğlu
Antalya - Tıp - Anonim Kurumsal Bağışçı

Gelin hep birlikte kaliteli eğitime erişimde fırsat eşitliğine katkıda bulunalım!

Banka Hesap Numaralarımız:

TL BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Yapı Kredi Bankası, Koç Üniversitesi Şb.
Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği
IBAN: TR430006701000000050725959
Hesap No: 50725959

Anadolu Bursiyerleri Programı

Üniversitemiz, “Anadolu Bursiyerleri Programı”yla son üç yıldır Türkiye’nin çeşitli kentlerinde yaşayan, başarılı oldukları halde ekonomik nedenlerle ülkemizin en donanımlı eğitim kurumlarında yükseköğrenim fırsatı bulamayan öğrencilere geleceğin kapılarını aralıyor. Başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin tam burslu eğitim görebilmeleri için bağışçı kişi ve kuruluşların taahhütleriyle birlikte yaratılan kaynaklar Türkiye’de yeni bir hayırseverlik kültürünün oluşmasına öncü oluyor. Bu program, topluma eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak katkıda bulunurken, bilime yapılacak katkılar ile ülke potansiyelimizin en etkin şekilde kullanımını arttırmayı amaçlıyor. Kar amacı gütmeyen bir vakıf üniversitesi olarak kurulan üniversitemiz, akademik ve sosyal açıdan gelişimini bu programın da katkılarıyla hızla sürdürüyor. Koç Üniversitesi’nin, öğrencileri, mezunları, velileri, akademik ve idari personeli ile vizyonumuzu paylaşan kurum ve kişilerin desteği sayesinde toplumun parlak gençlerini ülkemize kazandırıyoruz.

Sizleri üniversitemizin bir sosyal sorumluluk girişimi olan bu anlamlı projeye destek olmaya davet ediyoruz. Üniversitemiz kuruluşunun yirminci yılını kutlarken, yürüteceğimiz bağış kampanyası ile elde edilen gelirlerin tamamı Koç Üniversitesi Anadolu Bursiyerleri Programı’na aktarılacaktır.

Kurumsal bağışlarınız için kurumsal@ku.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.