Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2021

NAME

PROVINCE

HIGH SCHOOL

DEPARTMENT

ADA DERİN ÖTEN Şişecam Tekirdağ Endüstri Mühendisliği
AHMET TAHA EKİM Ekol Lojistik Trabzon Elektrik Elektronik Mühendisliği
AKNUR KESİCİ Doğan Holding Manisa Bilgisayar Mühendisliği
ALEYNA SARIOĞLU Aras Holding Malatya Endüstri Mühendisliği
ALİ ARI Sn. Sinan Dereli Malatya Tıp
ALİ KÜÇÜKALKAN Ekol Lojistik Artvin Sosyoloji
ARDA ROBİN  ÖZKESKİN Ekol Lojistik Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği
ARZU KESKİN Mezun Sınıfı Bursiyeri Manisa İşletme
ARZU NUR  GÜN Ekol Lojistik Manisa Uluslararası İlişkiler
ASİYE  YAKIŞAN Ekol Lojistik Konya Hukuk
ASLI ÇATALSAKAL Ekol Lojistik Samsun Psikoloji
AYŞE  SARI Fideltus Denizli Endüstri Mühendisliği
AYŞE KARATAŞ Ekol Lojistik Adana İşletme
AYŞE NUR KOÇ Tofaş Bursa Ekonomi
AYŞE SILA OĞUS Sn. Cem Eren Bitlis Hukuk
AYŞE ZÜMRA BARMAK Ekol Lojistik Zonguldak Medya ve Görsel Sanatlar
AYŞEGÜL ÇAPACI Ekol Lojistik Aksaray İşletme
AYŞENUR  HANCI Doğan Holding Bayburt Elektrik Elektronik Mühendisliği
BAHAR AMUCA Amerikan Hastanesi Nevşehir Tıp
BAHTINUR UÇAR Dardanel Bursa Endüstri Mühendisliği
BARAN İNCE Borusan Konya Bilgisayar Mühendisliği
BEKİR ALEGÖZ Ekol Lojistik Sivas Elektrik Elektronik Mühendisliği
BERK EMRE MERT Ricon Isparta Bilgisayar Mühendisliği
BERK GÜVEN İskur Kahramanmaraş Endüstri Mühendisliği
BERKAY BAYRAM Ekol Lojistik Balıkesir Psikoloji
BERKEHAN  ÇİÇEK Ekol Lojistik Kocaeli Elektrik Elektronik Mühendisliği
BETÜL TOPAL Şişecam Kırklareli Tarih
BETÜL YAZICI Ekol Lojistik Trabzon Medya ve Görsel Sanatlar
BEYZA NUR  KAZANCI Ekol Lojistik Rize Hukuk
BEYZANUR  TAN Amerikan Hastanesi Bursa Tıp
BORAN ÇAKAN Sn. Sinan Dereli Konya Tıp
BUĞRA DURMUŞ Tüpraş Trabzon Ekonomi
BURAK EFEHAN YILDIZ Ekol Lojistik Amasya Elektrik Elektronik Mühendisliği
BURAK ÖZKAYA Ekol Lojistik İzmir Bilgisayar Mühendisliği
BURAK ÖZKURT Sn. Sinan Dereli Ankara Tıp
BURAK YILDIZHAN Suedser Bursa Endüstri Mühendisliği
BURAK YILMAZ Ekol Lojistik Muğla Elektrik Elektronik Mühendisliği
BURHAN SARIBOĞA Ekol Lojistik Eskişehir Medya ve Görsel Sanatlar
BUSE EKEN Yapı Kredi Manisa Ekonomi
CANER KÖSEM Ekol Lojistik Manisa Bilgisayar Mühendisliği
CANER TEMİZ Ekol Lojistik Ordu Uluslararası İlişkiler
CEMAL NİŞAN Güriş Hakkari Bilgisayar Mühendisliği
CEMRE GÜLENÇ Ovalı Otomotiv Hatay Hukuk
CENGİZHAN SAKLI Gentaş Bolu Elektrik Elektronik Mühendisliği
CEREN ULUSOY Ekol Lojistik İstanbul Makine Mühendisliği
CEYDA MALKOÇ Tüpraş Kocaeli Endüstri Mühendisliği
CİHAN ŞAHİN Ekol Lojistik Erzurum Makine Mühendisliği
CİHAT İNAN Ulusoy Un Samsun Elektrik Elektronik Mühendisliği
ÇINAR EREN ARSLAN Ekol Lojistik İzmir Matematik
DENİZ MERT ERTURGUT Ekol Lojistik Burdur İşletme
DİLARA ÇİÇEK Fırat Plastik Erzincan Hukuk
DOĞUKAN DOĞAN Ekol Lojistik Ankara İşletme
EBRU  YILMAZ Sn. Sinan Dereli Kocaeli Tıp
ECE NUR KARAHAN Ekol Lojistik Denizli Bilgisayar Mühendisliği
ECRE NUR YAŞ Türk Traktör Sakarya Endüstri Mühendisliği
EDA ENGİN Huaweı Kocaeli Bilgisayar Mühendisliği
ELİF ÇOLAK Desa Kahramanmaraş Endüstri Mühendisliği
ELİF DİCLE  DEMİR Tüpraş Diyarbakır Elektrik Elektronik Mühendisliği
ELİF NUR KILIÇ Ekol Lojistik Sivas Medya ve Görsel Sanatlar
ELİF ONUK Doğan Holding Gümüşhane Elektrik Elektronik Mühendisliği
EMEL CEYLAN Ekol Lojistik Mardin Bilgisayar Mühendisliği
EMİNE ZEYNEP YILDIZ Ekol Lojistik Sivas İşletme
EMİR ÇAVUŞ Sn. Sinan Dereli Bursa Tıp
EMRE  EREN Ekol Lojistik Erzincan Hukuk
EMRE ÖZEN Sn. Sinan Dereli Hatay Tıp
EMSALLİNUR ARICA Sn. Zeynep Baykan Kayseri Bilgisayar Mühendisliği
ENES AK Ekol Lojistik Düzce Bilgisayar Mühendisliği
ENES YILDIRIM Ekol Lojistik Denizli İşletme
EREN FİDEL KOLUMAN Tırsan Diyarbakır Elektrik Elektronik Mühendisliği
EYLÜL ERKEK Ekol Lojistik Hatay Karşılaştırmalı Edebiyat
FARUK KAYA Ekol Lojistik Gaziantep Medya ve Görsel Sanatlar
FARUK YILDIRIM Ekol Lojistik Bitlis Bilgisayar Mühendisliği
FATMA EYLÜL KARAKAYA Ekol Lojistik Antalya Arkeoloji ve Sanat Tarihi
FATMA ZEHRA ASTAN Ekol Lojistik Batman Moleküler Biyoloji ve Genetik
FATMANUR AKDENİZ Yarış Kabin Balıkesir Endüstri Mühendisliği
FAZİLET  ATEŞ Ekol Lojistik Adana Uluslararası İlişkiler
FİRDEVS YÜCE Tofaş Bursa Makine Mühendisliği
GÖKDENİZ BAYKAL Ekol Lojistik Samsun Medya ve Görsel Sanatlar
GÖRKEM ALİ AKYOL Ekol Lojistik Çorum İşletme
GÖRKEM KATAYIFÇI Hateks Hatay Endüstri Mühendisliği
GÜL DUMAN Ford Otosan İstanbul Endüstri Mühendisliği
GÜLCE ÖZİL Ekol Lojistik Ordu Elektrik Elektronik Mühendisliği
GÜLÜMSER CANA Sn. Eren – Fatih Özmen Bingöl Elektrik Elektronik Mühendisliği
HABİBE HAZAL  YAYLA Ekol Lojistik Konya Psikoloji
HAKAN TUNÇ Sn. Sinan Dereli Sakarya Tıp
HAMDİ İBRAHİM ARTAR Ekol Lojistik Bayburt Makine Mühendisliği
HAMDİYE EFE Ekol Lojistik Diyarbakır Hukuk
HASAN BASRİ ERGEZEN Ekol Lojistik Bitlis Elektrik Elektronik Mühendisliği
HASAN HÜSEYİN  KARVAR Ekol Lojistik Malatya Bilgisayar Mühendisliği
HAVVA NUR TAŞÇI Getir Mersin Makine Mühendisliği
HAZAL ŞATAY Ekol Lojistik Ankara Hukuk
HEDİYE İPEK Sun Tekstil Diyarbakır Elektrik Elektronik Mühendisliği
HELİN ARKADAŞ Zen Pırlanta Mardin Bilgisayar Mühendisliği
HİLAL AKSOY Ekol Lojistik Samsun Hukuk
HÜNER  KANAŞ Ekol Lojistik İstanbul Medya ve Görsel Sanatlar
HÜSEYİN ENDER OKUR Amerikan Hastanesi İzmir Tıp
HÜSNE TOPAL Arçelik Kahramanmaraş Makine Mühendisliği
İBRAHİM CAN KÖLGEKAYA Ekol Lojistik Antalya Fizik
İBRAHİM CEBECİOĞLU Ekol Lojistik Kütahya Bilgisayar Mühendisliği
İBRAHİM DAĞDURAN Ekol Lojistik İzmir Elektrik Elektronik Mühendisliği
İBRAHİM SALİH BAĞKESEN Ekol Lojistik İzmir Elektrik Elektronik Mühendisliği
İDİL  ATEŞ Sn. Sinan Dereli Ankara Tıp
İHSAN KESER Ekol Lojistik Adıyaman Elektrik Elektronik Mühendisliği
İLAYDA ŞARLI Sn. Cem Eren Bitlis Moleküler Biyoloji ve Genetik
İREM YÜKSEL Ups Antalya İşletme
İSMAİL EFE ALPTEKİN Ekol Lojistik Erzurum Elektrik Elektronik Mühendisliği
KADİR MİRZA ERÖNCEL Ekol Lojistik Kocaeli Psikoloji
KAMER TUNÇ Asil Çelik Hatay Makine Mühendisliği
KAZIM CAN Ekol Lojistik Gaziantep Bilgisayar Mühendisliği
KUBİLAY PAYCI Ekol Lojistik Manisa Bilgisayar Mühendisliği
KÜBRA NURSU KURT İskur Kahramanmaraş Hukuk
KÜBRA ÖZER Bir Adım Var Erzurum Hukuk
KÜBRA RENGİN ÇETİN Yapı Kredi Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET HARMANLI İzomer Kimya Edirne Bilgisayar Mühendisliği
MEHMET KAYA Ekol Lojistik Gaziantep Psikoloji
MEHMET YAYLA Ekol Lojistik Denizli Elektrik Elektronik Mühendisliği
MELİH DÖNER Mezun Sınıfı Bursiyeri Elazığ Tarih
MELİSA NUR COŞGUNARSLAN Ekol Lojistik Erzincan Medya ve Görsel Sanatlar
MERT KUŞU 2021 Anonim Kurumsal Bağışçı Balıkesir Medya ve Görsel Sanatlar
METE KAAN KOCA Ekol Lojistik Ardahan Hukuk
MİHRAÇ DEMİR Ekol Lojistik Van Makine Mühendisliği
MUHAMMED ALİ TEKDEMİR Amerikan Hastanesi Diyarbakır Tıp
MUHAMMED EMİN OKUYAN Ekol Lojistik İstanbul Endüstri Mühendisliği
MUHAMMED ENES ÜNAL Ekol Lojistik Aksaray Bilgisayar Mühendisliği
MUHAMMED MUSTAFA ASLAN Amerikan Hastanesi Ankara Tıp
MUHAMMET ALİ AKYOL Sn. Eren – Fatih Özmen Balıkesir Ekonomi
MUHAMMET DEMİRCİOĞLU Ekol Lojistik Erzurum İşletme
MUHAMMET EREN ÖZOĞUL Ekol Lojistik Kocaeli Bilgisayar Mühendisliği
MURAT ENES ERDOĞAN Ekol Lojistik Adıyaman Bilgisayar Mühendisliği
MURAT MENTEŞE İş Bankası Adana Bilgisayar Mühendisliği
MURAT YÜKSEL Ekol Lojistik Erzincan Makine Mühendisliği
NAZLI ZİŞAN KARADEMİR Sn. Sinan Dereli Kahramanmaraş Tıp
NEJAT IŞIK Sn. Sinan Dereli Malatya Tıp
NESRİN SARI Koç Üniversitesi Anadolu Hatay İşletme
NEZİHE NUR GÜNYÜZÜ Ekol Lojistik Eskişehir Uluslararası İlişkiler
NİDA  TEKİNERDOĞAN Ekol Lojistik Adıyaman Endüstri Mühendisliği
NİLAYDA SAĞALTICI Sn. Sinan Dereli Hatay Tıp
NİLÜFER ECE FİLİZ Qnb Finansbank Sakarya Hukuk
NİSA NUR KAYA Ekol Lojistik Kayseri Endüstri Mühendisliği
NİSA NUR TOPRAK Ekol Lojistik Kayseri Medya ve Görsel Sanatlar
NURETTİN KAAN BOZKURT Aras Holding Kars Ekonomi
NURSİMA SARIGÜL Hepsiburada Kahramanmaraş Bilgisayar Mühendisliği
ÖGEHAN GÜÇAY GÜL Ekol Lojistik Adana Makine Mühendisliği
ÖMER ÇELİK Tofaş Bursa Endüstri Mühendisliği
ÖMER FATİH TOPÇU Huaweı Bitlis Elektrik Elektronik Mühendisliği
ÖMÜR ABAY Ekol Lojistik Tunceli İşletme
ÖZAY KAAN  AVCI Arçelik Aydın İşletme
PELİNSU BOZKUŞ Ekol Lojistik Ankara Elektrik Elektronik Mühendisliği
PINAR USTAOĞLU Doğan Holding Giresun Makine Mühendisliği
RANA  KÖSE Ekol Lojistik Eskişehir Hukuk
RUMEYSA DOLAPKIRAN Ekol Lojistik Konya Psikoloji
RÜMEYSA ÖZSAĞLICAK Otokoç Antalya Ekonomi
SALİHE RUKEN KOTAN Türkmen Holding Ağrı Hukuk
SEDANUR GELMEZ Suedser Erzurum İşletme
SELİN KOLDAŞ Ekol Lojistik İzmir Uluslararası İlişkiler
SELMA ÖZTÜRK 2021 Anonim Kurumsal Bağışçı Aydın Tıp
SEMA NUR  CENGİZ Kolay Gelsin Aydın Hukuk
SEMA TÜRKSOLMAZ Ekol Lojistik Tokat Medya ve Görsel Sanatlar
SEMANUR  AKGÜN Ekol Lojistik Trabzon Hukuk
SERAY SOYLU Ekol Lojistik Samsun Uluslararası İlişkiler
SERHAT KESKİN Ekol Lojistik Diyarbakır Endüstri Mühendisliği
SEVGİ ATAŞ Ekol Lojistik İstanbul Hukuk
SILA AKSOY Fdn Grubu Nevşehir Hukuk
SILA SOYUÇETİN Ekol Lojistik İstanbul Kimya Biyoloji Mühendisliği
SILA SÖĞÜTLÜ Amerikan Hastanesi Edirne Tıp
SILA TUNCEL Ford Otosan Kocaeli Makine Mühendisliği
SILAGÜL  ÇINĞI Ekol Lojistik İstanbul Medya ve Görsel Sanatlar
SİMAY DORUK Sn. Sinan Dereli Çanakkale Tıp
SONER MERT  USKAN Ekol Lojistik Tekirdağ Uluslararası İlişkiler
SUDE BOZKURT İş Bankası Çanakkale Hukuk
SUDE KAÇAR Sn. Sinan Dereli Aydın Tıp
SUDENAZ AKIN Ekol Lojistik Antalya Medya ve Görsel Sanatlar
SUEDA ESEN Tellioğlu Un Balıkesir Ekonomi
SULTAN SUDE SARAÇ Ford Otosan Kocaeli Elektrik Elektronik Mühendisliği
ŞAHİN AYHAN Tellioğlu Un Balıkesir Elektrik Elektronik Mühendisliği
ŞEHMUS  BARIŞ  AKBULUT 2021 Anonim Kurumsal Bağışçı İzmir Hukuk
ŞEVVAL GURSOY Sn. Sinan Dereli Denizli Tıp
ŞEYMANUR  KÜÇÜK Ekol Lojistik Bursa Endüstri Mühendisliği
ŞİMAL SUDE DEMİRBAŞ Ekol Lojistik Ordu Karşılaştırmalı Edebiyat
ŞÜHEDA SILA AKMAN Ekol Lojistik Ankara Elektrik Elektronik Mühendisliği
TUĞBA DOĞAN Kale Kilit Hatay Endüstri Mühendisliği
TUĞÇE TAŞTAN Ekol Lojistik İzmir Hukuk
TÜRKAN KELOĞULLARI Ekol Lojistik Aydın Hukuk
VİLDAN MINIK Bir Adım Var Kastamonu Elektrik Elektronik Mühendisliği
YAĞMUR  AKSUNA Amerikan Hastanesi Ankara Tıp
YAĞMUR AYŞE  KULCU Sn. Sinan Dereli Antalya Tıp
YAĞMUR SAĞLAM MSD Antalya Moleküler Biyoloji ve Genetik
YAREN AZRA ALKAN Amerikan Hastanesi Şanlıurfa Tıp
YASİN MUTLU Kariyer.Net Muş Bilgisayar Mühendisliği
YUNUS EMRE KORKMAZ Ekol Lojistik Kayseri Bilgisayar Mühendisliği
YUSUF  KAYA Ekol Lojistik Van Bilgisayar Mühendisliği
YUSUF ALKAN Ekol Lojistik Tekirdağ Ekonomi
YUSUF ENES ŞAHİNGÖZ Ekol Lojistik Yozgat Bilgisayar Mühendisliği
ZEHRA DEMİRBAĞ Sanofi Diyarbakır Tıp
ZEHRA KANAT Ekol Lojistik Kırklareli Medya ve Görsel Sanatlar
ZEKİYE SENA  CAN Ekol Lojistik Kayseri İşletme
ZELİHA PAYCI Ford Otosan Manisa Bilgisayar Mühendisliği
ZEYNEP  ŞAHİN Otokar Kırıkkale Elektrik Elektronik Mühendisliği
ZEYNEP  YILDIZ Ekol Lojistik İzmir Hukuk
ZEYNEP TUNÇ Ford Otosan Siirt İşletme

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2020

NAME

PROVINCE

HIGH SCHOOL

DEPARTMENT

SPONSOR

ABDULKADİR BİLGE Ekol Lojistik Rekebet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Diyarbakır Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ABDULLAH TUNÇER Ekol Lojistik Türk Telekom Anadolu Lisesi-Batman Batman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ABDURRAHMAN ÇAĞLAYAN Fernas İnşaat Batman Türk Telekom Anadolu Lisesi Batman Bilgisayar Mühendisliği
ADEM SONKAYA Arzum Meram Fen Lisesi Gaziantep Bilgisayar Mühendisliği
AHMET ALİ ŞEŞEN Ekol Lojistik Erzincan Anadolu Lisesi Bingöl Elektrik-Elektronik Mühendisliği
AHMET DENİZ UZUN ÇEMAŞ Döküm Prof.Dr İlhan Kılıçözlü Kırşehir Fen Lisesi Kırşehir Endüstri Mühendisliği
AHMET KUTLUĞ ALPEREN KARS Ekol Lojistik Nuh Mehmet Küçükçalık Anadolu Lisesi Kayseri Bilgisayar Mühendisliği
AHMETCAN SEZEN Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyeleri Vefa Lisesi İstanbul Tıp
ALİ ELMALI Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Lisesi Giresun Makine Mühendisliği
ARDA RUTKAY VAR Ekol Lojistik Profesör Doktor Ilhan Kılıçözlü Fen Lisesi Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ARİFE AKSOY Amerikan Hastanesi Nazilli Fen Lisesi Burdur Tıp
ATAKAN CURA Otokar Mardin Fen Lisesi Mardin Makine Mühendisliği
AYBÜKE GÜL Ekol Lojistik Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep Psikoloji
AYÇA BİÇER Nurus Şehit Özcan Kan Fen Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
AYŞE ESRA ÇAĞIL Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balıkesir Moleküler Biyoloji ve Genetik
AYŞEGÜL LEYLEK Ekol Lojistik Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Hukuk
BAHAR AKDOĞAN Ekol Lojistik Şehit Osman Altinkuyu Anadolu Lisesi Yalova Ekonomi
BERAT BERTAV DENİZ Tüpraş Çağlayan Anadolu Lisesi Mersin İşletme
BERDAN KIZIL Ekol Lojistik Elazığ Merkez Anadolu Lisesi Elazığ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
BERK BAYRAM SARIASLAN Ekol Lojistik Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi İstanbul Makine Mühendisliği
BERKANT ARTAN Ekol Lojistik Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Bingöl Elektrik-Elektronik Mühendisliği
BEYDA DUR Ford Otosan Bozüyük Fen Lisesi Bilecik Bilgisayar Mühendisliği
BEYDANUR BAYINDIR Ekol Lojistik Sırrı Yırcalı Andolu Lisesi Balıkesir İşletme
BEYZA LEBLEBİCİ Elif Holding Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Manisa Endüstri Mühendisliği
BEYZA NUR AKBEY Otokoç Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya Endüstri Mühendisliği
BEYZA NUR KAYA Ekol Lojistik Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Samsun Uluslararası İlişkiler
BEYZA NUR KÖŞELİ Anonim Bağışçı Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi Kilis İşletme
BEYZA ÖZTÜRK ETİ Eti Sosyal Bilimler Lisesi Eskişehir İşletme
BORA FAİK CANİK Elif Holding Çanakkale Fen Lisesi Çanakkale Bilgisayar Mühendisliği
BURAK CAN ŞAHİN Ekol Lojistik Rotary 100.Yıl Anadolu Lisesi İstanbul Bilgisayar Mühendisliği
BUSE BÜYÜKKARAMUKLU Ekol Lojistik Akçakoca Sosyal Bilimler Lisesi Düzce Hukuk
BUSE ÖZENÇ Ekol Lojistik Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Balıkesir Hukuk
BUSE ÖZTÜRK Ekol Lojistik Kdz Ereğli Ibrahim Süheyla Izmirli Fen Lisesi Zonguldak Endüstri Mühendisliği
BÜŞRA YALÇIN Amerikan Hastanesi Muammer Dereli Fen Lisesi Kocaeli Tıp
CANER ATA BÜYÜKARSLAN Ekol Lojistik Oran Final Anadolu Lisesi Ankara Medya ve Görsel Sanatlar
CEREN YILAL Ekol Lojistik Prof. Dr. Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi Sivas Uluslararası İlişkiler
CEYDA ÇELİK Sn. Koray Gültekin Bahar Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Gaziantep Bilgisayar Mühendisliği
CİVAN BOĞA Sn. Ümit Hergüner – Sn. Ayşe Hergüner Bilgen Nusaybin Süleyman Bölünmez Anadolu Liseis Mardin Hukuk
DİLBER YAPRAK Ekol Lojistik Nazilli Fen Lisesi Aydın Hukuk
DİLEK YEKDEMİR Paksoy Ortak Avukat Bürosu Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Kütahya Hukuk
DİYAR ADSAY Ekol Lojistik Izmir Atatürk Lisesi İzmir Tıp
DOĞAN KILIÇ Sanofi Türkiye Giresun Fen Lisesi Giresun Endüstri Mühendisliği
EBUBEKİR KARAMUSTAFA Ekol Lojistik Celal Toraman Anadolu Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
EDANUR EŞİCİ Ekol Lojistik Samsun Anadolu Lisesi Samsun Tarih
EDANUR ŞAHİN İş Bankası Özel Darüşşafaka Lisesi İstanbul İşletme
EDANUR YENER Işıklar İnşaat Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Bartın Endüstri Mühendisliği
EFSA DEMİRHAN Ekol Lojistik Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Samsun Uluslararası İlişkiler
EMİNE SENA YAYLA Ekol Lojistik Türk Eğitim Vakfi Inanç Türkeş Özel Lisesi Burdur Hukuk
EMİR HAN ÜNAL Ekol Lojistik Polatlı Anadolu Lisesi Ankara Medya ve Görsel Sanatlar
EMİRCAN KILIÇ Opet Ordu Ünye Bahçeşehir Koleji Ordu Endüstri Mühendisliği
EMİRHAN BAKAN Ekol Lojistik Bursa Sosyal Bilimler Lisesi Bursa Ekonomi
EMİRHAN ÇAKIR Ekol Lojistik Celal Toraman Anadolu Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
EMRE YEŞİLYURT Ekol Lojistik Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Sivas Makine Mühendisliği
ENES CAN ULUTAŞ Ekol Lojistik Manisa Fen Lisesi İzmir Bilgisayar Mühendisliği
ENNUR AKAN Ekol Lojistik Bodrum Anadolu Lisesi Muğla Medya ve Görsel Sanatlar
ERDEM ERGEN Ekol Lojistik Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ERSİN İLKİ Ekol Lojistik Bafra Fen Lisesi Samsun Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ESRA CANIMOĞLU Ekol Lojistik Bilkent Erzurum Laboratuvar Lisesi Erzurum Hukuk
EVRİM İLAYDA ŞENTÜRK QNB Finansbank Kastamonu Fen Lisesi Kastamonu Tıp
EZGİ DİLAN KALABALIK Ekol Lojistik Yozgat / Merkez Atatürk Anadolu Lisesi Yozgat İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat
EZGİ GİRENAY Tofaş Bursa Anadolu Lisesi Bursa Hukuk
FATMA NUR AKYALÇIN İlko İlaç Aydın Fen Lisesi Konya Tıp
FERHAT ALAN Amerikan Hastanesi Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi Diyarbakır Tıp
FERİDUN DURAN Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği
FERİHA KEÇECİOĞLU BASF Türk Kimya Çukurova Elektrik Anadolu Lisesi Kahramanmaraş Kimya-Biyoloji Mühendisliği
FİLİZ İLGEZEN Ekol Lojistik Karacabey Anadolu Lisesi Bursa Medya ve Görsel Sanatlar
GAMZE ÖĞEÇ Ekol Lojistik Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Hukuk
GÖKMEN ŞAHAN Coca-Cola İçecek Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Erzincan İşletme
GÖRKEM VARIŞ Limak Holding Eyüp Aygar Fen Lisesi Mersin Bilgisayar Mühendisliği
GÜL MERKİT Getir Mardin Fen Lisesi Mardin Bilgisayar Mühendisliği
GÜLÇİN YILDIRIM Ekol Lojistik Kahramanmaraş Fen Lisesi Kahramanmaraş Psikoloji
GÜLİSTAN CAYGIN Ekol Lojistik Özel Türmak Anadolu Lisesi Konya Psikoloji
GÜLNİSA YILDIRIM Ford Otosan Tobb Osmaniye Fen Lisesi Osmaniye Bilgisayar Mühendisliği
HACER ÇÖKLÜ Ekol Lojistik Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi ADAPAZARI Bilgisayar Mühendisliği
HAKTAN TÜRKMENOĞLU Ekol Lojistik Hikmet Kiler Fen Lisesi Bitlis Elektrik-Elektronik Mühendisliği
HALİME ARJEN ALTINTAŞ Ekol Lojistik Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi Manisa İşletme
HAMZA ÖZBUDAK Ekol Lojistik Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kırklareli Ekonomi
HANDE ÖZDEMİR Ulusoy Raylı Sistemler Hatay Fen Lisesi Hatay Tıp
HANİFE ERİN Ekol Lojistik Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi İzmir Endüstri Mühendisliği
HAYEL KIYMETLİ Sn. Saffet Karpat – Sn. Alev Gerçeker Özel Darüşşafaka Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
HEJAR FERYAL PINAR Ford Otosan Malatya Fen Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
HİLAYDA IŞIK Ekol Lojistik Btso Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi Bursa Medya ve Görsel Sanatlar
HÜSEYİN GÜNAY Sn. Nihal Akbulut Uşak Özel Sınav Koleji Manisa Endüstri Mühendisliği
HÜSEYİN ORAL Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Eğitim Kurumları Manisa Ekonomi
İBRAHİM YILDIZ Ekol Lojistik Özel Darüşşafaka Lisesi Kırklareli Makine Mühendisliği
İLAYDA DENİZ İKENDİZ Ekol Lojistik Gebze Anadolu Lisesi Kocaeli Sosyoloji
İLAYDA KESGİN Borusan Kocabıyık Vakfı Kars Fen Lisesi Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İLHAN AKBUDAK Sn. Nihal Akbulut Diyarbakır Anadolu Lisesi Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği
İLKİM KAYAŞ Ekol Lojistik Izmir Buca Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi İzmir Uluslararası İlişkiler
İNCİ SERRA AKYOL Karel Özel Enka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İREM YAZICIOĞLU Yapı Kredi Vefa Lisesi Kayseri Hukuk
İSA KOŞUN Türk Traktör Kırıkkale Fen Lisesi Ankara Elektrik-Elektronik Mühendisliği
İSMAİL ERGÜN Ekol Lojistik Istanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi Balıkesir Medya ve Görsel Sanatlar
İZZET KESEN Ekol Lojistik Mersin Mehmet Akif Ersoy Sosyal Bilimler Lisesi Mersin İşletme
KAAN HEPDURAK Ekol Lojistik Halil Kale Fen Lisesi İzmir Matematik
LEDEYNA BERİL ALTINEL ADEV Yalova Termal Fen Lisesi Yalova Tıp
LORİN TUTCİ Ekol Lojistik Selehattin Eyyübi Anadolu Lisesi Diyarbakır Hukuk
MEHMET ALİ DEMİR Ekol Lojistik Hasan Çapan Anadolu Lisesi Gaziantep Uluslararası İlişkiler
MEHMET EMİN AKÇİN Ekol Lojistik Beydaği Anadolu Lisesi Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği
MEHMET KESKİN Anonim Bağışçı Aydın Nazilli Menderes Anadolu Lisesi Aydın Hukuk
MEHMET KURT Ekol Lojistik Bayburt Fen Lisesi Bayburt Elektrik-Elektronik Mühendisliği
MEHMET ÖZDAŞ Ekol Lojistik Adıyaman Fen Lisesi Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
MELEK GENÇEL Ekol Lojistik Cemile Yeşil Anadolu Lisesi Tekirdağ Medya ve Görsel Sanatlar
MELİH ARSLAN Ekol Lojistik Eskişehir Anadolu Lisesi Eskişehir Endüstri Mühendisliği
MELİH FIRAT ŞEN Ekol Lojistik Hikmet Kiler Fen Lisesi Bitlis Bilgisayar Mühendisliği
MELİH KÖKSAL Amerikan Hastanesi Çorlu Imkb Fen Lisesi Tekirdağ Tıp
MELİKE İNCE Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Manisa Makine Mühendisliği
MELİKE KOCAHASAN Ekol Lojistik Özel Emine Örnek Fen Lisesi Bursa Tıp
MELİKE NUR KAMPUS Ata Holding İbrahim Önal Fen Lisesi Balıkesir Endüstri Mühendisliği
MELİSA POLATER Ekol Lojistik Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Antalya Hukuk
MERT SABIROĞLU GEBKİM Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Hatay Tıp
MERYEM SEMANUR SARAÇ Ekol Lojistik Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi -> Açık Öğretim Lisesi Gümüşhane Medya ve Görsel Sanatlar
METEHAN YAKA Işıklar İnşaat Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Bartın Bilgisayar Mühendisliği
MUHAMMED AYTOĞAN Ekol Lojistik Turgut Özal Anadolu Lisesi Malatya İşletme
MURAT TOSUN Ekol Lojistik Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli Bilgisayar Mühendisliği
MUSTAFA AKSU Ekol Lojistik Kars Fen Lisesi Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği
MUSTAFA BERK YAVAŞ Ekol Lojistik Kabataş Erkek Lisesi Tekirdağ Bilgisayar Mühendisliği
MUSTAFA EMİR SİVRİKAYA ADEV Özel Bursa Bilfen Fen Lisesi Bursa Tıp
MUSTAFA ER Ekol Lojistik Akhisar Macide Ramiz Taşkınlar Fen Lisesi Manisa Bilgisayar Mühendisliği
MUSTAFA ERAY BULDUR Amerikan Hastanesi Ödemiş Fen Lisesi İzmir Tıp
MUSTAFA KEMAL KARAAĞAÇ İş Bankası Özel Darüşşafaka Lisesi Ankara Ekonomi
MUSTAFA ÖZTOPRAK Arçelik Nedim Ökmen Anadolu Lisesi Kilis Bilgisayar Mühendisliği
MUSTAFA TUNÇ Ekol Lojistik Ebru Nayim Fen Lisesi Tekirdağ Endüstri Mühendisliği
NECLA KESMİK Ekol Lojistik Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Ankara Hukuk
NESLİHAN AYDOĞAN Arçelik Ankara Atatürk Anadolu Lisesi Kahramanmaraş Elektrik-Elektronik Mühendisliği
NİDA ÇIĞIR Yapı Kredi Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Konya Ekonomi
NİHAL SILA ÇIRAK Ekol Lojistik Soma Borsa Istanbul Fen Lisesi Manisa Uluslararası İlişkiler
NİSANUR ŞAHİN Silverline Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Amasya Medya ve Görsel Sanatlar
NUR ERAYDIN Ekol Lojistik Yücel Boru Fen Lisesi Kocaeli Endüstri Mühendisliği
NURİCAN ÖZCAN Ekol Lojistik Ebru Nayim Fen Lisesi Tekirdağ Endüstri Mühendisliği
OĞUZHAN AÇIKGÖZ Ekol Lojistik Hidayet Aydoğan Sosyal Bilimler Lisesi Kayseri Hukuk
ÖZGE EFEYURTLU Ekol Lojistik Balıkesir / Altıeylül Özel Bilnet Fen Lisesi Balıkesir Hukuk
ÖZGÜR MERVAN ÖLMEZ Amerikan Hastanesi Diyarbakir Anadolu Lisesi Diyarbakır Tıp
PETEK AYŞE ATAYLI Ünlü & Co Ramazan Yaman Fen Lisesi Kırklareli Endüstri Mühendisliği
RECAİ TATLI Amerikan Hastanesi Tobb Fen Lisesi Şanlıurfa Tıp
REZAN KAĞANARSLAN Ekol Lojistik Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Şanlıurfa Tıp
ROJCAN CEM MENTEŞ Ekol Lojistik Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Bingöl Bilgisayar Mühendisliği
ROJDA HASKAR TURGAY Ekol Lojistik Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat
RÜMEYSA DUDU Ekol Lojistik Yüreğir Halıcılar Anadolu Lisesi Adana Psikoloji
SAADET POYRAZ Art Enerji Kastamonu Fen Lisesi Kastamonu Hukuk
SEDAT AY Ekol Lojistik Mardin Fen Lisesi Mardin Tıp
SELİM CEBE Ekol Lojistik Kayseri Kilim Sosyal Bilimler Lisesi Kayseri Psikoloji
SELİN ÇETİN Erciyas Holding Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Düzce Makine Mühendisliği
SELİN FAHLIOĞULLARI GSK Türkiye Hatay Fen Lisesi Hatay Tıp
SEMİH YILMAZ Ekol Lojistik Antalya Anadolu Lisesi Antalya Endüstri Mühendisliği
SEMRA KILINÇ Ekol Lojistik Osman Ötken Anadolu Lisesi Hatay Hukuk
SENİH GÜNAY Ekol Lojistik Manisa Şehzadeler Gediz Anadolu Lisesi Manisa Endüstri Mühendisliği
SEYNA BOYACI Ekol Lojistik Kabataş Erkek Lisesi Yalova Hukuk
SİMGE AKGÜL Cisco Türkiye Aydın Fen Lisesi Manisa Bilgisayar Mühendisliği
SİNAN AYKAÇ Ekol Lojistik Gaziantep Anadolu Lisesi Gaziantep Ekonomi
SİNEM NUR ALTINTAŞ Sn. Muharrem Aktaş Ankara Fen Lisesi Erzincan Endüstri Mühendisliği
SULTAN ŞİMŞEK Ekol Lojistik Antalya Erünal Sosyal Bilimler Lisesi Antalya Uluslararası İlişkiler
DOĞA CEYLAN Ekol Lojistik Şehit Mehmet Demir Fen Ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Gaziantep Fizik
SÜMEYYE GÜRDAL ÇEMAŞ Döküm Şehit Ramazan Karaca Anadolu Lisesi Kırşehir Medya ve Görsel Sanatlar
ŞEVVAL NUR KÜTÜK Elif Holding Niğde Fen Lisesi Niğde Endüstri Mühendisliği
ŞEYMANUR KAYA Sn. Ümit Hergüner – Sn. Ayşe Hergüner Bilgen Siirt Sosyal Bilimler Lisesi Siirt Hukuk
ŞULENUR GÜL Ekol Lojistik Ordu Sosyal Bilimler Lisesi Ordu Medya ve Görsel Sanatlar
TUANNA ÖZCAN Arnica Cevat Ayhan Fen Lisesi ADAPAZARI Makine Mühendisliği
TUFAN KARABAŞ Tofaş Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Bursa Makine Mühendisliği
TUĞÇE TEPE Ekol Lojistik Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Balikesir/Karesi Balıkesir Makine Mühendisliği
UMUT TANELİ Bayer Türkiye Figen Sakallıoğlu Anadolu Lisesi ADAPAZARI Moleküler Biyoloji ve Genetik
ÜMRAN NUR KALYONCU Ciner Medya Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Trabzon Medya ve Görsel Sanatlar
ÜNAL YILMAZ Ekol Lojistik Yılmaz Kayalar Fen Lisesi Sivas Makine Mühendisliği
YAĞMUR EZGİN B.Braun Türkiye Soma Borsa Istanbul Fen Lisesi Manisa Moleküler Biyoloji ve Genetik
YAĞMUR ÖYKÜ SUNAR Amerikan Hastanesi Yaşar Kimil Fen Lisesi Denizli Tıp
YASİN TANTÜRK Ekol Lojistik Nazilli Anadolu Lisesi Aydın İşletme
YAŞAR AYKUT ALTUNTOP Ekol Lojistik Özel Eral Anadolu Lisesi Adana Elektrik-Elektronik Mühendisliği
YILDIZ TEMİZKAN Alarko Eğitim-Kültür Vakfı Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Hatay Bilgisayar Mühendisliği
YUSUF ABDULKADİR KELER Ekol Lojistik Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Fen Lisesi Gaziantep İşletme
YUSUF CAN KARAGÖZ Tüpraş Adiyaman Altinşehir Anadolu Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği
ZEYNEP AYBEY Ekol Lojistik Cihat Kora Anadolu Lisesi İzmir Hukuk
ZEYNEP ŞENTÜRK Orhan Holding Bursa Tofaş Fen Lisesi Bursa Endüstri Mühendisliği
ZEYNEP VURAL Nas Demir Kastamonu Göl Anadolu Lisesi Kastamonu Makine Mühendisliği
ZEYNEP YAZİCİOĞLU Nobel İlaç Erzurum Türk Telekom Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi Erzurum İşletme
ZİŞAN BÖLER Sn. Kağan Gürsel Nizip Fen Lisesi Gaziantep İşletme
ZÜLAL GÜLEN Ekol Lojistik Açık Öğretim Lisesi İzmir Uluslararası İlişkiler

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2019

NAME

PROVINCE

HIGH SCHOOL

DEPARTMENT

SPONSOR

ALİ AYGÜN YABAN Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ALİ BURAK KARA Konya Özel Darüşşafaka Lisesi Hukuk Türkiye İş Bankası
ALİ DEMİRCİOĞLU Osmaniye Tobb Osmaniye Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tüpraş
ALİ EMRE BUĞDAY Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ARİF SİNAN KISAÇ Ordu Özel Fatsa Açı Anadolu Lisesi İşletme MuratBey Gıda
ARİFE GİZEM ŞAHİN Tokat İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Tatko
ASİYE ÇAKIR Mersin Mersin Mahmut Arslan Anadolu Lisesi İşletme Akkök Holding
ASLI GÖNÜL ÖZEN Tokat Tokat Merkez İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Bozlu Art Project
AYGÜL CANDEMİR Tunceli Erzincan İmkb Nevzat Ayaz Fen Lisesi Hukuk Sn. Hakan Saruhan
AYŞE ÖZÇELİK Kütahya Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Uluslararası İlişkiler Barit Maden
AYŞE SILA OKCU Ankara Ankara Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği TKG Otomotiv
AYŞENUR PARMAK Bursa Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Döktaş
AYTUĞ ALTINOK Kırıkkale Osman Gazi Fen Lisesi İşletme Medyapım
BATUHAN GÜL Uşak Uşak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
BATUHAN HEKİMLER Kırklareli Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Kansai Altan
BEKİR SEÇMEN Mersin Mersin Yahya Akel Fen Lisesi Makine Mühendisliği Döktaş
BENUR BOZHÖYÜK Konya Selçuk Atatürk Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Koç Üniversitesi
BERFİN EKMEZ Erzincan Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Aromsa
BERKAY GÜREL Muğla Köyceğiz Fen Lisesi Makine Mühendisliği Ulusoy Elektrik
BESTE BOYBAŞI Denizli Denizli Yaşar Kımıl Fen Lisesi Makine Mühendisliği Ford Otosan
BİLGEHAN KÜTÜK Adana Adana Anadolu Lisesi Ekonomi Koç Üniversitesi
BORA AKTAŞ Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
BURAK YAZICI Ordu Ordu İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler HSBC
BUSE NAZ GÜNEŞ İzmir Bornova Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
ÇAĞLA ÜNVEREN Adana Adana Anadolu Lisesi Sosyoloji 2014 Mezunları
DİĞDEM YILDIZ Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Türk Traktör
DOĞUKAN KILIÇ Erzincan Erzincan Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
ECEM KULOĞLU Çanakkale Çanakkale Özel Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Dardanel
EFE ERTUNÇ Malatya Malatya Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Hayat Kimya
ELİF AYÇA GÜVENER Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Caffe Nero
EMİRHAN ÖZDEMİR Erzurum Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi İşletme Nobel İlaç
ENES DUYMUŞ Malatya Malatya Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hayat Kimya
EREN KÜLÜĞ Kocaeli Gölcük Fen Lisesi Ekonomi Mavi
EROL ERİNÇ DOKUYUCU Balıkesir Enerjisa Bandırma Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ESMANUR ERAY Van Van Özel Çınar Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rixos
ESRA DURAN Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Ford Otosan
FATMA YAĞMUR KURT İzmir Atatürk Anadolu Lisesi İşletme Yapı Kredi Bankası
FULYA ÇANKAL Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Aromsa
FURKAN ÇOBAN Giresun Keşap Fen Lisesi Hukuk ERG İnşaat
GAFUR TAVLAR Bingöl Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Uluslararası Nakliyeciler Derneği
GÖKÇEHATUN POLAT Eskişehir Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Medyapım
GÜLBEN ŞAHİN Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Natty-John McArthur
GÜLBEYAZ B.AYMAZ Kocaeli Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Holding
GÜLHAN ALEYNA İNAN Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Farba
HALİL İBRAHİM AYDIN Ağrı Tofaş Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rixos
HASRET BEYTAŞ Kocaeli Enka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Bosch
HATİCE KURT Kahramanmaraş Tobb Fen Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Tiryaki Agro
HAZAL HALIGÜR Kahramanmaraş Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Tüpraş
HELİN İDİL ÖZDEMİR Malatya Ted Malatya Koleji Özel Anadolu Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
HELİN İLKAY ORAK Diyarbakır Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
HİLAL NUR IŞIK Manisa Manisa Özel Final Temel Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aygaz
İBRAHİM GENEL İzmir Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
İLAYDA VESKE Amasya Macit Zeren Fen Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Adeka İlaç
İPEK ZENT Gümüşhane Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Doğan Holding
İREM YILDIRIM Artvin ERTUĞRUL KURDOĞLU FEN LİSESİ Makine Mühendisliği Pi Makine
KAAN AKIN Adana Sungurbey Anadolu Lisesi-> Açık Öğretim Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar TİMS
KARDELEN YALAVAÇ Hatay Dörtyol Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Arçelik
MAİDE TİRYAKİ Sivas Sivas Fen Lisesi İşletme Ekol Lojistik
MEHMET GÜL Diyarbakır Midyat Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Necat Nasıroğlu Vakfı
MELEK CIVAK Zonguldak Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Medyapım
MELİKE ÇEVİRİCİ İzmir Aydın Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği BP
MELİKE DOĞAN Çorum Özel Değerler Temel Lisesi Ekonomi Karaoğlu Peyzaj
MELİKE ŞAHİN Adana Seyhan İmkb Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ulusoy Elektrik
MELİSA ABUÇ Iğdır Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi İşletme ASAV Gümrük Müşavirliği
MERVE TETİK Sakarya Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
MERYEM UYGUN Aydın Aydın Fen Lisesi Tıp AstraZeneca
MİZGİN ARSLAN Siirt Siirt Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Küçükçalık Şirketler Grubu
MUHAMMED ALİ KERDİĞE Kocaeli Yücel Boru Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Üniversitesi
MUHAMMET NESİP SEYİDOĞLU Şanlıurfa Şanlıurfa Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
NESLİŞAH CEBECİ Samsun Aziz Atik Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
NESRİN KARATAVUK Şırnak Cizre Final Temel Lisesi İşletme Aygaz
NURULLAH EKİNCİ Adıyaman Adıyaman Fatih Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Huawei
ÖMER VEYSEL ÇAĞATAN Konya Konya Selçuklu Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Akfen Holding
ÖZGE AYDIN Gümüşhane Trabzon Merkez Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Makyol
REMZİYE SUDE GÜNGÖR Aydın Özel Kayabaşı Lisesi Endüstri Mühendisliği QNB Finansbank
ROZA GÖK Diyarbakır Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi Tıp Sanofi
RUMEYSA NUR ÖZ Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi Makine Mühendisliği Koç Holding
RÜVEYDA MENEVŞE Malatya Malatya Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Schneider Elektrik
SAADET BETÜL SARIHAN Bursa Bursa Nilüfer Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği ING Türkiye
SEDANUR TUTKUN Sivas Sivas Profesör Doktor Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
SEDAT AYDIN Mardin Mardin Fen Lisesi Ekonomi Türkün Holding
SEDEF GÜNDÜZ Malatya Beydağı Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği ING Türkiye
SEFA NUR ÇOLAK Trabzon Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Başaran Yatırım Holding
SELİN KOLSUZ İzmir Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
SENA KARADAĞ Denizli Erbakır Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Akfen Holding
SERAY TEMÜR Kütahya Bursa Tofaş Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kros Otomotiv
SERKAN BERK BİLGİÇ Hatay Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Huawei
SEVGİ APAYDIN Giresun Bulancak Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Ay Yapım
SEYİT SÜLEYMAN TEKİN Şırnak Cizre Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği BP
SUDE YAŞAR Karaman Özel Karadağ Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Arçelik
SÜLEYMAN CAN CEYLAN Hatay Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
ŞEYHMUS ACA Mardin Özel Darüşşafaka Lisesi Makine Mühendisliği Parsan
ŞEYMANUR HANIM TAŞTAN Sivas Halis Gülle Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat DB Çalışanı Mezunlar
TAHA YASİN EREL Bayburt Bayburt Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Odelo
TUĞÇE POLAT İzmir Cihat Kora Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
TUĞRA DEMİREL Niğde Niğde Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tofaş
TUĞRUL BERK ÇINAR Antalya Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
TÜRKAN TAYUK Aydın Aydın Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi Hukuk Türkün Holding
VEYSEL ÇAMURSOY Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Mikropor
VURAL AKTAŞ Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Fizik Koç Üniversitesi
YASEMİN KADANDIR Şırnak Mardin Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
YASEMİN YUR Sakarya Özel Darüşşafaka Lisesi Ekonomi Tüyap
YİĞİT FATİH ÇAKILLI İstanbul Özel Darüşşafaka Lisesi Fizik Türkiye İş Bankası
YUSUF BÜZÜT Mersin Eyüp Aygar Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Küçükçalık Şirketler Grubu
YUSUF DEMİR Erzurum 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Ay Yapım
YUSUF HÜSEYİN BERRAK Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ZÜLFÜYE AYVA Konya Konya Karatay Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Garanti BBVA

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2018

NAME

PROVINCE

HIGH SCHOOL

DEPARTMENT

SPONSOR

Gülbarin Maçin Diyarbakır Diyarbakır Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği 3M
Saliha Demez Gaziantep Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3M
Metin Can Aygün Muğla Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Açı Okulları
Halil Eren Erdem Adıyaman Eyüp Aygar Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Ibrahim Temtek Şanlıurfa Karaköprü Şanlıurfa Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Irem Çalik Bursa Tofaş Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Mehtap Manay Giresun Trabzon Merkez Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Metin Küçükişcan İstanbul Vefa Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Rohat Esmer Diyarbakır Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Selçuk Ergin Muş Malatya Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Kadir Danışman Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Anadolu Ulaşım
Ramazan Çevik Afyonkarahisar Bozüyük Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Ant Yapı
Deniz Yılmaz İzmir Aydın Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Arçelik
Pınar Önal Antalya Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Makine Mühendisliği Arçelik
Serdar Inal Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Asaş
Sinem Ece Alkan Trabzon Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Asaş
Mehmet Çuhadar Mersin Tarsus Çukurova Kampüs Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aşut Fiberglas
Murat Güç Manisa Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ata Holding
Cennet Kocu Manisa İzmir Fen Lisesi Tıp Ateş İnşaat
Alperen Çanakci Konya Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Ekonomi AXA Sigorta
Feyza Kübra Ayvalık Karabük Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Psikoloji AXA Sigorta
Ali Boran Gazel İzmir 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aygaz
Esra Döger Ağrı Kaya Karakaya Fen Lisesi Ekonomi Bak Ambalaj
Erhan Ceylan Yozgat Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Baştaş
Hasan Sefa Değirmenci Elazığ Kaya Karakaya Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Burgan Bank
Sevgi Culha Tekirdağ Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Burgan Bank
A. Metehan Öztürk Sivas Batı Anadolu Lisesi İşletme Caffe Nero
Ilayda Yanık Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi İşletme Coca-Cola Company
Ahmet Emin Battal Bayburt Bayburt Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doğan Holding
Fatma Palanci Artvin Erzurum Ibrahim Hakkı Fen Lisesi Hukuk Doğan Holding
Mehmet Akif Yıldız Bayburt Bayburt Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doğan Holding
Özge Danacı İstanbul Darüşşafaka Lisesi Hukuk Doğan Holding
Asrın Şevval Aktaş Eskişehir Atayurt Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Eczacıbaşı
Remziye Çelebi Mardin Darüşşafaka Lisesi Hukuk Ender Mermerci
Ipek Nak Sakarya Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi İşletme Enka Vakfı
Özlem Ölçer Kocaeli Özel Enka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Enka Vakfı
Zeynep Gencer Denizli Denizli Erbakır Fen Lisesi Makine Mühendisliği Erkunt Traktör
Efe Can Doğanalp Denizli Erbakır Fen Lisesi Tıp Finansbank
Çisem Özden Aydın Nazilli Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Ford Otosan
Mahmut Alpaycı Diyarbakır Diyarbakır Final Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ford Otosan
Meva Meryem Karadayi Samsun Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Ford Otosan
Ayşe Turşucular Bursa Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi Ekonomi Garanti Bankası
Hüseyin Kara Adana Tarsus Amerikan Liseis Elektrik-Elektronik Mühendisliği Garanti Bankası
Pelinsu Demir Kırklareli Türk Eğitim Vakfı Inanç Türkeş Özel Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği GEBKİM
Büşra Işık Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Gülaylar
Özge Melike Aydemir Balıkesir Balıkesir Açı Fen Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Haznedar
Selver Durdu Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Hekimoğlu
Seyit Ali Tarhan Aksaray Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Hekimoğlu
Dilay Türkeş Çorum Değerler Temel Lisesi Psikoloji İGSAŞ
Enes Kaya Osmaniye TOBB Osmaniye Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği İncekaralar
Gül Açıkalın İstanbul Darüşşafaka Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar İş Bankası
Nurcan Macit Trabzon Darüşşafaka Lisesi Psikoloji İş Bankası
Aysu Çakar Çanakkale Çanakkale Fen Lisesi Tıp Kale Grubu
Ahmet Talha Akgül Malatya Turgut Özal Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Kanat Boya
Eda Seydi Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Karaca
Gizem Güneş Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Kariyer.Net
Semanur Avcı İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesi Psikoloji Kibar Holding
Fulin Gökçeli Adana ÇEAŞ Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Kıvanç Tekstil
Filiz Koç Bursa İzmir Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Holding
Tolgay Dülger Kırşehir Kırşehir Bil Koleji Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Sistem
Emir Özkanbaş Adana Çeaş Anadolu Lisesi Psikoloji Koçtaş
Didem Karataş Gaziantep Zafer Tekyıldız Temel Lisesi Hukuk Koruma
Okan Karabulut Kocaeli Kocaeli Gölcük Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koruma
Birkan Çelik Kars Kars Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koton
Atakan Kara İzmir Çiğli Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunlar
Aytaç Mercan Eskişehir Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Mezunlar
Betül Demirtaş Kayseri TED Kayseri Koleji Vakfı Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunlar
Ceren Cinoğlu Antalya Antalya Anadolu Lisesi Ekonomi Mezunlar
Barış Çelik Bursa Emine Örnek Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Mezunlar
Erge Çevik Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Hukuk Mezunlar
Furkan Karakoç Bingöl TBMM Vakfi Bingöl Fen Lisesi Makine Mühendisliği Mezunlar
Şevval Durmazoğlu Aydın Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi Hukuk Mezunlar
Hatice Yalçıntürk Kilis Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi Hukuk Mezunlar
Mami Burğaç Hatay Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Hatay Moleküler Biyoloji ve Genetik Mezunlar
Ömer Faruk Paksoy Mardin Yahya Akel Fen Lisesi Ekonomi Mezunlar
Ömer Osman Yavlak Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Matematik Mezunlar
Özkan Yamaner Aydın Aydın Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunlar
Semiha Gülümse Temirkaynak Antalya Antalya Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Mezunlar
Taygun Yorulmaz İzmir Izmir Atatürk Lisesi Psikoloji Mezunlar
Tunahan Uygun Kocaeli Burak Bora Anadolu Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Mezunlar
Yaren Ayaz Kocaeli Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Mezunlar
Batuhan Tokgöz Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Makine Mühendisliği Mitaş
Görkem Celal Aydın Kayseri TED Kayseri Koleji Vakfı Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği MV Holding
Şebnem Pideci İzmir İzmir Atatürk Lisesi Psikoloji MV Holding
Zeynep Buse Gemici Ordu Fatsa Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Nobel İlaç
Gizem Güven Niğde Seyhan İMKB Fen Lisesi Hukuk Oğuz Tekstil
Emre Taşkıran Erzincan İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Makine Mühendisliği Omtaş
Halil Arıcı Nevşehir Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Omtaş
Meltem Akoğlu Manisa Fatih Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Opet
Irem Uyum Denizli Lütfi Ege Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Orta Gayrimenkul
Önder Akaçık Balıkesir Tofaş Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Otokar
Ekrem Kavsara Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Otokoç
Özge Tuğran Kütahya Çanakkale Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Mezunlar
Ayşe Erbaşı İzmir Bornova Anadolu Lisesi Ekonomi P & G
Gülsüm Melike Nerkis Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Hukuk Pekin & Pekin
Melih Üyer Gaziantep Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Pekin & Pekin
Aziz Alkan Manisa Özel Akkaplan Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Petrol Ofisi
Sıla Deniz Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi İşletme Petrol Ofisi
Ceren Çörekçi Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Polibak
Adile Çidem Antalya Adem Tolunay Anadolu Lisesi İşletme Redbull
Elif Nur Ince Adana Adana Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Riot
Alp Özaslan Aydın Izmir Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rolls-Royce
Özlem Şerifoğullari İstanbul Yaşar Acar Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği SNC
Ilayda Salkım Balıkesir Darüşşafaka Lisesi Hukuk Tat
Çağlar Kurt Muğla İzmir Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Teklas
Irem Demir Manisa Manisa Final Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tırsan
Nesim Şişik Kayseri Ankara Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği TOBB
Ali Fuat Saçıntı Bursa Tofaş Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Tofaş
Şeyma Sarıtan Bursa Çağdaş Öncü Okulları İşletme Tofaş
Yağmur Akarken Muğla Aydın Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tüpraş
Zindan Kurt Hakkari Göynük Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tüpraş
Yakup Can Karacaoğlu Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Makine Mühendisliği Türk Traktör
Alihan Dursun Samsun Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Tıp Üstay
Elif Bayraktar Tekirdağ Tekirdağ Anadolu Lisesi Ekonomi Yapı Kredi Bankası
Hevi Gökdemir Diyarbakır İstanbul Vefa Lisesi Endüstri Mühendisliği Yapı Kredi Bankası
Ezel Yazlak Malatya Malatya Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği YDA
Onur Eren Arpacı Malatya Fuzuli Kültür Sistem Temel Lisesi Bilgisayar Mühendisliği YDA
Beyza Özdemir Ordu Fatsa Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Yıldız Entegre
Esenay Çay Sivas Sivas Fen Lisesi İşletme Yıldız Holding
Oktay Kazdal Rize Rize Sosyal Bilimler Lisesi İşletme Yıldız Holding
Umut Aslan Sivas Sivas Doğa Anadolu Lisesi Hukuk Yılmaden
Meryem Karakaş Samsun TED Samsun Koleji Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Yılport
Hasret Bilmez Manisa Manisa Sosyal Bilimler Lisesi Sosyoloji Zurich

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2017

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Ali Mutlu Hatay Tıp Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Alper Kılınç Bursa Bilgisayar Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Eker
Alperen Coşkun Samsun Psikoloji Bursa Anadolu Lisesi Tavuk Dünyası
Arya Yiğit İstanbul Tıp Cağaloğlu Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Aslı Şengül İzmir Makine Mühendisliği İzmir Atatürk Lisesi Ford Otosan
Aylin Temiz Kocaeli Endüstri Mühendisliği Yücel Boru Fen Lisesi Samsung
Barış Fergana Bursa Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Emine Örnek Anadolu Lisesi Tofaş
Barış İlayda Yorulmaz Aydın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Opet
Batuhan Yalçın Malatya Batuhan Yalçın Malatya Fen Lisesi Parsan
Bengü Deniz Aktaş Tunceli Hukuk Dersim Anadolu Lisesi ArcelorMittal
Beste Karadoğan Manisa İşletme İzmir Kız Lisesi Yapı Kredi Bankası
Betül Dinçer Niğde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi Doğuş Holding
Betül Engez Ankara Ekonomi Üçler Temel Lisesi Koçtaş
Beyzanur Çoban Sakarya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Yılmaden Holding
Burhan Özer Çavdar Muğla Bilgisayar Mühendisliği Fethiye Belediye Fen Lisesi Bilkom
Cem Esin İstanbul Ekonomi Darüşşafaka Lisesi İş Bankası
Ceren Aydoğdu Balıkesir Psikoloji Susurluk Anadolu Lisesi Migros
Çetin Çetiner Muğla Uluslararası İlişkiler Efeler Aydın Sosyal Bilimler Lisesi Hitay Holding
Çisem Köseoğlu Trabzon Endüstri Mühendisliği Trabzon Merkez Fen Lisesi TEB
Davut Kılıç Van Tıp Hikmet Kiler Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Dilara Atılgan Adana Hukuk Seyhan İmkb Fen Lisesi HSBC
Dilara Karaduman Kocaeli Psikoloji Kocaeli Fen Lisesi Tüpraş
Dilek Atılkan Çanakkale Hukuk İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi Akbaş Holding
Doruk Ant Bayar Sakarya Uluslararası İlişkiler Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi ENKA
Elif Özlem Adıgüzel Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Malatya Fen Lisesi Asil Çelik
Elif Yılmaz Ordu Psikoloji Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Koç Holding
Emirhan Arslan Sakarya İşletme Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi BPlas
Emre Vatansever Kırklareli Makine Mühendisliği Ramazan Yaman Fen Lisesi BPlas
Esra Altınay Diyarbakır Endüstri Mühendisliği Özel Diyarbakır Bilfen Fen Lisesi (Diyarbakır – Bağlar) SNC
Fadime Tokmak Uşak Bilgisayar Mühendisliği Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi Yılport Holding
Fatma Nur Kılıç Ankara Ekonomi Özel Sembol Temel Lisesi QNB Finansbank
Fatmanur Olgun Amasya Endüstri Mühendisliği Amasya Macit Zeren Fen Lisesi TEB
Furkan Avcı Kastamonu Endüstri Mühendisliği Kastamonu Fen Lisesi Odeabank
Furkan Polat Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Abdi İbrahim
Gizem Kaya Samsun Bilgisayar Mühendisliği Özel Samsun Çizgi Üstü Fen Bilimleri Okulları Fen Lisesi Sayın Çağatay Özdoğru
Gülay Canbaloğlu Kilis Bilgisayar Mühendisliği Mehmet Zelzele Fen Lisesi Gülsan Holding
Güliz Bingöllü Balıkesir Medya ve Görsel Sanatlar Bandırma Birey Temel Lisesi Coca-Cola İçecek
Hamide Tekin Mersin Endüstri Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Aves
Hamza Aras Ankara Medya ve Görsel Sanatlar Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Koç Üniversitesi
Hidayet Pütün Kütahya Moleküler Biyoloji ve Genetik Nafi Güral Fen Lisesi Koç Holding
Hilal Özdemir Aydın Medya ve Görsel Sanatlar Manisa Sosyal Bilimler Lisesi Ford Otosan
İrem Gül Soy Aksaray Hukuk Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Mediterra
İrem Şanlı Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Tofaş Fen Lisesi Melike Tekstil
Kadir Veysel Aksoy Adana Endüstri Mühendisliği Adana Fen Lisesi ABC Deterjan
Kadircan İnce Kayseri Makine Mühendisliği Tekden Fen Lisesi Kibar Holding
Kardelen Karabulut Malatya Tıp Turgut Özal Anadolu Lisesi Çalık Holding
Kerem Aksoy Bartın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hasan Sabri Çavuşoğlu Fen Lisesi Fompak
Kerem Anar Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Akkök Holding
Kevser Turan Eskişehir Uluslararası İlişkiler Eskişehir Anadolu Lisesi Sayın Aydan Semker
Kübra Kocairi Balıkesir Endüstri Mühendisliği Tc Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi LAV
Mahmut Demir Batman Ekonomi Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi Melike Tekstil
Mekselina Kalender Gaziantep Tıp Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Amerikan Hastanesi
Merve Gülmez Giresun Psikoloji Ordu Fen Lisesi Barut Hotels
Mihriban Acaroğlu Kütahya Uluslararası İlişkiler Eskişehir Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Murat Han Aydoğan Bursa Bilgisayar Mühendisliği Tofaş Fen Lisesi Tofaş
Murat Kaya İzmir Hukuk Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi Gülaylar Group
Murat Sinan Metin Konya Endüstri Mühendisliği Konya Özel Profesyonel Eğitim Fen Lisesi İstanbul Sanayi Odası Vakfı
Nail Ölmez Konya Hukuk Osman Nuri Hekimoğlu Anadolu Lisesi Doğuş Grubu
Nihansu Çatak Burdur Kimya-Biyoloji Mühendisliği Ercan Akın Fen Lisesi Santa Farma
Oğuzhan Taş Eskişehir Bilgisayar Mühendisliği Kumluca Sınav Koleji Arçelik
Oğuzhan Zaim İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Ömer Faruk Şahin Bitlis Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hikmet Kiler Fen Lisesi Bahçıvan Gıda
Ömer Faruk Uçal Konya Ekonomi Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi HSBC
Özgem Elif Acar Balıkesir Endüstri Mühendisliği Türk Eğitim Vakfı İnanç Türkeş Özel Lisesi Beyaz Fırın
Özlem Özgür Hatay Tıp Galatasaray Lisesi Amerikan Hastanesi
Pelin Nida Sürmeli Mersin Hukuk Özel Tarsus Amerikan Koleji Odeabank
Şahin Güçer İstanbul Makine Mühendisliği Darüşşafaka Eğitim Kurumları Akbaş Holding
Selin Bekçi Artvin Makine Mühendisliği Artvin Fen Lisesi Doğuş Grubu
Sema Güre Tekirdağ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ebru Nayim Fen Lisesi CMS Jant
Senem İmamoğlu Artvin Hukuk Rize Sosyal Bilimler Lisesi Sayın Levent Çakıroğlu
Şevval Alçığır Antalya Endüstri Mühendisliği Özel Antalya Final Okulları Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Şeyhmus Karataşlı Şanlıurfa Tıp Şanlıurfa Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Sinem Elif Akgün Çanakkale İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi HSBC
Sinem Yıldız İzmir Hukuk Karşıyaka Cihat Kora Anadolu Lisesi Martur
Süleyman Balyer Adana Makine Mühendisliği Adana Anadolu Lisesi Asil Çelik
Tevfik Can Yüce Bursa Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bursa Tofaş Fen Lisesi Ermetal
Tevfik Omaç Muğla Tıp Aydın Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Tolga Toprak Batı Antalya Medya ve Görsel Sanatlar İstek Özel Antalya Muratpaşa Yeditepe Koleji Anadolu Lisesi Borusan Kocabıyık Vakfı
Tuğba Uysal Uşak Endüstri Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Anadolu Ulaşım
Türkü Bengisu Savran Antalya Bilgisayar Mühendisliği Kumluca Sınav Koleji Yapı Kredi Bankası
Uğur Biber Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Artvin Fen Lisesi Tüpraş
Ümmühan Üymek Muğla İşletme Özel Kavaklı Anadolu Lisesi Arçelik
Umut Deniz Doğan Tunceli Endüstri Mühendisliği Tunceli Türk Telekom Fen Lisesi Türk Traktör
Vildan Gülmezer Kütahya Ekonomi Tavşanlı 15 Temmuz Şehitler Fen Lisesi Yapı Kredi Bankası
Yakup Enes Güven Kars Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kars Fen Lisesi Samsung
Yusuf Mert İmre Gaziantep Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ankara Fen Lisesi Gülsan Holding
Zeki Yılmaz Zonguldak İşletme İstanbul Atatürk Fen Lisesi Opet

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2016

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Ahmet Fikret Türe Bursa Makine Mühendisliği Nilüfer Özel Şahinkaya Fen Lisesi Tofaş
Ahmet Furkan Özkan Adana Makine Mühendisliği Niğde Bor Fen Lisesi Güriş
Ahmet Onur Daşdemir Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Balıkesir Özel Açı Temel Lisesi Denizbank
Ali Akkurt Tokat Ekonomi Tokat Merkez İMKB Sosyal Bilimler Lisesi Anonim Şahsi Bağışçı
Anıl Şen Bursa Ekonomi Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Tofaş
Ayça Akçay Uşak Hukuk Şehit Abdulkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi Ford Otosan
Ayça Alkan İzmir Endüstri Mühendisliği İzmir Atatürk Lisesi Turkcell
Aycan Deniz Vit Kırklareli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi Türkerler
Ayşe Selin Üzbe Adapazarı Tıp İstanbul Lisesi Amerikan Hastanesi
Ayşenur Türkmen Yozgat İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Yozgat Anadolu Lisesi Onur Air
Baran Güneş Antalya Medya ve Görsel Sanatlar Özel Antalya Çözüm Temel Lisesi Caffe Nero
Batuhan Demir İzmir Uluslararası İlişkiler İzmir Bornova Yunus Emre Anadolu Lisesi TÜSİAD
Bengisu Atalar İzmir Endüstri Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Yapı Kredi Bankası
Berre Su Yanlıç Balıkesir Endüstri Mühendisliği Özel Balıkesir Uğur Temel Lisesi Garanti Bankası
Betül Taşkın Samsun Psikoloji Samsun Sosyal Bilimler Lisesi D&R
Beyza Arslan Yozgat Ekonomi Ankara Fen Lisesi Ford Otosan
Bilge İmamoğlu Kırklareli İşletme Tekirdağ Fen Lisesi EY
Binnur Şahin Kütahya Endüstri Mühendisliği Özel Yavuz Selim Anadolu Lisesi LAV
Deniz Domaniç Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Aygaz
Dilara Bozyılan İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kabataş Erkek Lisesi Zorlu Holding
Edanur Erol Erzincan Hukuk Erzincan Milliyet Anadolu Öğretmen Lisesi DTV
Elif Gökçen Bozkurt Mersin Tıp Eyüp Aygar Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Emrah Şen Konya Endüstri Mühendisliği Akşehir Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi Namet
Ergün Tiryaki Şanlıurfa Tıp Şanlıurfa Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Esin Hacıoğlu Tekirdağ Bilgisayar Mühendisliği Tekirdağ Ebru Nayim Fen Lisesi Sarten
Fatma Bingöl Van Hukuk Özel Darüşşafaka Lisesi Tiryaki
Fırat Tamur Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Dörtyol Tek Temel Lisesi Index Bilgisayar
Funda Ayas Balıkesir Psikoloji Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Kurukahveci
Furkan Gökay Dağıstan Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kırşehir Ahi Evran Anadolu Lisesi SNC
Gamze Keçibaş Tekirdağ Makine Mühendisliği Tekirdağ Belediyesi Sosyal Bilimler Lisesi Türkerler
Görkem Evci Konya İşletme Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Koçtaş
Gözde Kahraman Kocaeli Endüstri Mühendisliği Kocaeli Başiskele Bilgili Kültür Okulları Logo
Harun Şaşmaz Diyarbakır Bilgisayar Mühendisliği İMKB Fen Lisesi Arçelik
Hasan Can Aslan Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği Dörtyol Özel Yeni Akdeniz Temel Lisesi Onur Air
Hasan Güney Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Şanlıurfa Fen Lisesi Sayın Kaan Terzioğlu
Hilal Nur Eroğlu Niğde Hukuk Niğde Bor Toki Anadolu Öğretmen Lisesi Hitay Mobilya
Hümeyra Akyüz Erzurum Endüstri Mühendisliği Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Hürriyet
Hüseyin Cengizhan Yıldız Trabzon Medya ve Görsel Sanatlar Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi MNG Holding
Mehmet Fatih Karabulut Şanlıurfa Makine Mühendisliği Şanlıurfa Fen Lisesi Türk Traktör
Mehmet Oğuzhan Altuğ Adıyaman Elektrik-Elektronik Mühendisliği Esentepe Anadolu Lisesi Sarten
Mert Yaşlı Bursa Tıp Özel Bursa Tan Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Merve Demirler İzmir Medya ve Görsel Sanatlar Karşıyaka Atakent Anadolu Lisesi Garanti Bankası
Narinsu Bayram Antalya Endüstri Mühendisliği İstek Özel Antalya Yeditepe Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
Nurhayat Çağlar Isparta Endüstri Mühendisliği Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi Arçelik
Nursena Köprücü Bursa Bilgisayar Mühendisliği Bursa Özel Final Fen Lisesi Logo
Okan Aslan Artvin Bilgisayar Mühendisliği Artvin Fen Lisesi MNG
Ömer Faruk Özelçi Diyarbakır Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Diyarbakır Final Fen Lisesi Tüpraş
Osman Berat Yıldırım Antalya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Toros Akdeniz Fen Lisesi Tüpraş
Özgül Tanış Hatay Tıp Hatay Fen Lisesi Astra Zeneca
Pakize Pelin Üzbe Adapazarı Tıp İstanbul Lisesi Amerikan Hastanesi
Rabia Altun Adapazarı Kimya-Biyoloji Mühendisliği Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Organik Kimya
Salih Bera Uysal Ordu Ekonomi Ordu-Altınordu/Ordu Anadolu Lisesi Sayın Zeynep Yıldırım
Sebile Sarıoğlu Antalya Tıp Özel Antalya Doğa Koleji Anonim Kurumsal Bağışçı
Seda Altıntaş Burdur Psikoloji Burdur Mehmet Uzal Sosyal Bilimler Lisesi Garanti Bankası
Sevgi Helin Tilkicioğlu Amasya İşletme Amasya Macit Zeren Fen Lisesi Milta
Yasin Yelkenci Artvin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Artvin/Merkez Fen Lisesi Nurol Holding
Zehra Aydemir Ordu Hukuk Ordu Fen Lisesi Posta

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2015

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Abdullah Bozdaş İstanbul Hukuk Özel Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Adil Murat Çetinkaya Antalya Makine Mühendisliği Adem Tolunay Anadolu Lisesi Özsüt
Ali Sertan Yaka Mersin Endüstri Mühendisliği Yahya Akel Fen Lisesi Deloitte Eğitim Vakfı
Arif Furkan Yaşar Kahramanmaraş Hukuk Özel Kahramankent Anadolu Lisesi Tadım
Arman Karamanlıoğlu Aydın Psikoloji Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Ayça Avcı Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Koç Holding
Ayşe Ustabaş Balıkesir Kimya-Biyoloji Mühendisliği Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Cargill
Behçet Berk Özdemir Düzce Makine Mühendisliği Kocaeli Fen Lisesi Tofaş
Berfin Çiçek Erzincan İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Çelebi Holding
Burak Dikmenler Sakarya Hukuk Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Koton
Burak Sayit Yorulmaz Rize Hukuk Özel Kopuzlar Şahika Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Burcu Ak Antalya Moleküler Biyoloji ve Genetik Adem Tolunay Anadolu Lisesi Martı
Burcu Tüfekçi Balıkesir Endüstri Mühendisliği T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi Betek Boya
Buse Çal Hatay Makine Mühendisliği Özel Darüşşafaka Lisesi Sn. Saffet Karpat
Çağla Alagöz Zonguldak Moleküler Biyoloji ve Genetik Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi MSD
Cüneyt Emre Yavuz Aydın Bilgisayar Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Dicle Yaz Aydın Medya ve Görsel Sanatlar İzmir Kız Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Ecem Emur Eskişehir İşletme Açıköğretim Lisesi ETİ
Eren Melih Öymen Çorum Tıp İstanbul Erkek Lisesi Amerikan Hastanesi
Esin Eroğlu Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Tofaş
Esra Uzun Zonguldak Hukuk Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi Araştırma Destek Eğitim Vakfı
Fatma Yıldırım Gaziantep Tıp Gaziantep Kolej Vakfı Özel Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Gamze Günar Mersin Ekonomi Kadıköy Anadolu Lisesi Bank of America Merrill Lynch
Hilal Aydın Kastamonu Hukuk Kastamonu Fen Lisesi Socar
Hilal Bostaner Konya İşletme Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Betek Boya
Kaan Ersoy İzmir Tıp İzmir Özel Fatih Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Kaan İlısu Ankara Hukuk Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Kerim Alper Uçar Malatya Ekonomi Malatya Fen Lisesi ETİ
Lokman Kaya Diyarbakır Elektrik-Elektronik Mühendisliği Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Sn. Torkom Demirjian
Mert Topsoy Karabük Makine Mühendisliği Karabük Anadolu Öğretmen Lisesi Tüpraş
Mirac Nur Musaoğlu Giresun Tıp Giresun Fen Lisesi Dr. Kadriye Toprak
Mirza Muhammed Karlidağ Elazığ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kaya Karakaya Fen Lisesi Kale Kilit
Mücahit Taksim Kocaeli İşletme Özel Erkul Tunagür Anadolu Lisesi Tüpraş
Muhammed Latif Satır Kocaeli Makine Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Coca Cola İçecek
Mustafa Kaan Yılmaz Erzurum Endüstri Mühendisliği Mecidiye Anadolu Lisesi Nobel İlaç
Mustafa Yılmaz Karabayır Sakarya Ekonomi Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi Anonim Bağışçı
Nil Özgüven Antalya Uluslararası İlişkiler Adem Tolunay Anadolu Lisesi Onur Air
Nimet Melisa Güçlü İstanbul Hukuk Hacı Sabancı Anadolu Lisesi Açı Okulları
Nur Muhammed Çınar Şanlıurfa Tıp Şanlıurfa Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Ökkeş Uğur Ulaş Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği TOBB Osmaniye Fen Lisesi Tırsan
Ömer Faruk Akgün Erzincan Endüstri Mühendisliği Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Fırat Plastik
Osman Altek Bitlis Hukuk Tatvan Anadolu Öğretmen Lisesi Onur Air
Özge Nur Özden İstanbul İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Özel Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Reyhan Çağaç Antalya Ekonomi Özel Darüşşafaka Lisesi Tüyap
Rıdvan Balamur Mardin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mardin Anadolu Lisesi Zen Pırlanta
Rıza Ceylan Kırıkkale Medya ve Görsel Sanatlar Kırıkkale Anadolu Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Salih Berk Dinçer Niğde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Bor Fen Lisesi Kale Kilit
Selda Öztürk Kocaeli Endüstri Mühendisliği Kocaeli Fen Lisesi Ford Otosan
Selen Esmer İstanbul Endüstri Mühendisliği Özel Darüşşafaka Lisesi Finansbank
Serenay Kekeç İstanbul Psikoloji Galatasaray Lisesi Anonim Kurumsal Bağışçı
Şevval Karadağ Adıyaman Tıp Feza Berk Koleji Amerikan Hastanesi
Tahsincan Arıkan Trabzon Ekonomi Galatasaray Lisesi Koç Holding
Tutku Kılıçaslan Kayseri Endüstri Mühendisliği Özel Erciyes Anadolu Lisesi BASF
Vildan Yurt Giresun Makine Mühendisliği Giresun Fen Lisesi Ford Otosan
Yakup Arslan Samsun Bilgisayar Mühendisliği Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Bosch
Yerd Yerdan Bostan Antalya Endüstri Mühendisliği Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Horoz Lojistik
Yunus Çeven Samsun Psikoloji İ. Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Koton

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2014

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Ahmet Al Şırnak Elektrik-Elektronik Mühendisliği Batman Fen Lisesi Turcas
Ahmet Can Solak Aydın Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Öztiryakiler
Ahmet Talha Mendeş Kütahya Bilgisayar Mühendisliği Özel Konuralp Fen Lisesi Atasay
Aslı Aydın Denizli Tıp Denizli Erbakır Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Ayberk Sorgun Samsun Bilgisayar Mühendisliği TED Samsun Koleji Özel Lisesi Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Aytunç Tunay Kocaeli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Ford Otosan
Behiye Gökçeli Denizli Hukuk Denizli Anadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Berfin Çetin Gaziantep Medya ve Görsel Sanatlar Özel Erdem Koleji Atlasjet
Beyza Paşaoğlu Nevşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Özel Altınyıldız Fen Lisesi Siemens
Burakhan Adar Malatya Hukuk Özel Rahime Batu Anadolu Lisesi Hayat Kimya
Candan Çetin Çanakkale Psikoloji Vahit Tuna Anadolu Lisesi Onur Air
Cansu Korkmaz Ankara Endüstri Mühendisliği Ankara Atatürk Lisesi Anonim Şahsi Bağışçı
Çisem Altan Balıkesir Bilgisayar Mühendisliği Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesi Yırcalı Holding
Cüveyriye Bekar Kahramanmaraş Hukuk Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Collezione
Doğucan Yenidünya İstanbul Hukuk Özel Darüşşafaka Lisesi Yıldız Holding
Ecenur Baloğlu Gaziantep Endüstri Mühendisliği Gaziantep Koleji Vakfı Özel Fen Lisesi Erdemoğlu Holding
Ekin Sarıyıldız Sivas Endüstri Mühendisliği Sivas Fen Lisesi Dimes
Elif Demirtaş Kocaeli Tıp İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi Anadolu Vakfı
Elif Temel Eskişehir Endüstri Mühendisliği Eskişehir Anadolu Lisesi Limak Holding
Emre Özdoğan Bilecik Hukuk Bilecik Anadolu Öğretmen Lisesi Koç Üniversitesi
Enes Ertürk Karaman Medya ve Görsel Sanatlar Karaman Anadolu Lisesi Aras Holding
Fatih Ortabakan Kahramanmaraş Tıp Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Fatih Uçar Kayseri Elektrik-Elektronik Mühendisliği Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesi Yataş
Filiz Ekin Doğruer Aksaray Endüstri Mühendisliği Özel Artı Metropol Lisesi Alarko Eğitim Kültür Vakfı
Hasan Baran Konca Kocaeli Makine Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Ford Otosan
Hilal Doğru Uşak Endüstri Mühendisliği Uşak Fen Lisesi Açı Okulları
Hilmi Anıl Sezer Kastamonu Hukuk Göl Anadolu Öğretmen Lisesi Caffe Nero
Hüseyin Furkan Öztürk Kahramanmaraş Ekonomi Özel Kahramanmaraş Anadolu Lisesi Yapı Kredi Bankası
İlayda Ezgi Zengin Samsun Bilgisayar Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Ünlü & Co
İrem Bekar Zonguldak İşletme TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi Erdemir
Kardelen Cemhan Denizli Tıp Denizli Erbakır Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Mehmet Onur Kırteke Malatya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Beydağı Abdulkadir Eriş Anadolu Lisesi Hayat Kimya
Mehmet Said Adar Ardahan Endüstri Mühendisliği İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Fırat Plastik
Mehmet Samed Biçer Niğde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Fen Lisesi Coca Cola İçecek
Mert Özden Bursa Makine Mühendisliği Kabataş Erkek Lisesi Orhan Holding
Merve Çapacı Erzurum Tıp Erzurum Özel Final Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Muhammed Talha Okatan Ankara Bilgisayar Mühendisliği Kırıkkale Fen Lisesi Ata Finans Grubu
Muhammet Mirsat Arslan Samsun Hukuk Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Beşiktaş Jimnastik Kulübü
Mustafa Alpkan İncegön Kayseri Makine Mühendisliği Nevşehir H. Avni İncekara Fen Lisesi Parsan
Mustafa Gül Adıyaman Ekonomi Galatasaray Lisesi Erdemoğlu Holding
Nazlı Durmaz Trabzon Endüstri Mühendisliği Trabzon Yomra Fen Lisesi Turcas
Nezir Kalkan İstanbul Medya ve Görsel Sanatlar Özel Darüşşafaka Lisesi Procter & Gamble
Nil Burumoğlu Samsun Elektrik-Elektronik Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Arçelik
Olcay Acar Sinop Hukuk Sinop Anadolu Öğretmen Lisesi Onur Air
Onur Çolakel İstanbul İşletme Özel Darüşşafaka Lisesi Koç Üniversitesi
Osman Arslan Mersin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Niğde Fen Lisesi Arçelik
Osman Doğuhan Çiftçi Balıkesir Elektrik-Elektronik Mühendisliği T.C. Ziraat Bankası Balıkesir Fen Lisesi Tofaş
Özge Nur Yağlı Tekirdağ İşletme Tekirdağ Bld. Anadolu Öğretmen Lisesi Sütaş
Sedanur Keleş Erzurum Hukuk Erzurum Anadolu Lisesi Aras Holding
Seher Yüksel Uşak Endüstri Mühendisliği Uşak Fen Lisesi Koç Üniversitesi
Selin Sağım Bursa Endüstri Mühendisliği Bursa Anadolu Lisesi Tat
Şevval Balkan Kocaeli Medya ve Görsel Sanatlar Gölcük Atatürk Anadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Simge Kavtelek Samsun Hukuk Samsun G. Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Özaltın Holding
Sinem Aris Bursa Ekonomi Bursa Ali Osman Sönmez Fen Lisesi Tofaş
Şule Yıldırım Düzce Endüstri Mühendisliği Kocaeli Fen Lisesi Borusan Kocabıyık Vakfı
Tuğçe Özateş Konya Medya ve Görsel Sanatlar TEV İnanç Türkeş Özel Lisesi Mavi
Tutku Yavuzoğulları Bursa Endüstri Mühendisliği Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi Durmazlar Holding
Umut Öklük Ordu İşletme Özel Ordu Final Anadolu Lisesi Türk Henkel
Yunus Ulaş Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kırşehir Prof. Dr. İ. Kılıçözlü Fen Lisesi Selamoğlu Uluslararası Nakliyat
Zafer Çavdar Sinop Bilgisayar Mühendisliği Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Reysaş

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2013

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Ali Akşık İzmir Makine Mühendisliği İzmir Atatürk Lisesi Socar
Arda Kaygan İstanbul Elektrik-Elektronik Mühendisliği Coca Cola İçecek
Başak Aydın Kocaeli Endüstri Mühendisliği Şehit Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi Tırsan
Burak Orhun Başer Malatya Psikoloji Kabataş Erkek Lisesi Koç Üniversitesi
Burak Yılmaz Samsun Bilgisayar Mühendisliği Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi ING Bank
Çağatay Geçko Tekirdağ Elektrik-Elektronik Mühendisliği Galatasaray Lisesi Arçelik
Çağla Vardar Bursa Psikoloji TED Bursa Koleji Özel Lisesi Tofaş
Çağrı Onur Kozanlı Osmaniye Elektrik-Elektronik Mühendisliği TOBB Osmaniye Fen Lisesi Tüpraş
Cemre Edip Yalçın Adapazarı Hukuk Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi Koton
Cengiz Mutlu Bursa Ekonomi İstanbul Erkek Lisesi Tofaş
Deniz Mersinlioğlu Edirne Elektrik-Elektronik Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Coca-Cola Eurasia & Africa
Dilara Kocakaplan Antalya Moleküler Biyoloji ve Genetik Hacı Maliki Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Duygu Tan Antalya Hukuk Hacı Maliki Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi Ağaoğlu
Ege Kaya Nevşehir Tıp Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Egemen Filiz Edirne İşletme Tekirdağ Anadolu Lisesi Arçelik
Elif Dilara Yirmili Kocaeli Tıp İzmit Körfez Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Elifnur Erdem İstanbul Tıp Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Amerikan Hastanesi
Emrullah Alparslan Aydın Tokat Hukuk Tokat Anadolu Lisesi Opet
Fatma Nihan Çaldır Konya Psikoloji Konya Türk Telekom E. Güngör S. Bilimler Lisesi Coca Cola İçecek
Gizem Atalay İzmir Tıp Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Amerikan Hastanesi
Göksu Gökcen Muğla Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aydın Fen Lisesi Unilever
Gözde Berkil Eskişehir Hukuk Galatasaray Lisesi Ata Finans Grubu
Gözde Eda Efe Antalya Sosyoloji Darüşşafaka Lisesi Coca-Cola Eurasia & Africa
Gürbüz Çatalkaya Edirne Elektrik-Elektronik Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Tofaş
Halil İbrahim Aydın İstanbul Hukuk Kabataş Erkek Lisesi Koç Üniversitesi
Halil Perit Ersu Samsun Makine Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Sn. Sani Şener
Hasan Basri Çifci Erzurum Hukuk Özel Aziziye Anadolu Lisesi Doğan Holding
İlay Çalışkan Bursa Tıp Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
İlyas Apaydın Giresun Elektrik-Elektronik Mühendisliği Giresun Fen Lisesi Yıldız Holding
İpek Eryiğit Kocaeli Ekonomi Kocaeli 24 Kasım Anadolu Lisesi Ford Otosan
Köksal Kaplan İstanbul Hukuk Kabataş Erkek Lisesi Ziylan/Koç Üniversitesi
Kutaycan Boysan Trabzon Endüstri Mühendisliği Trabzon Yomra Fen Lisesi Orta Gayrımenkul
Mehmet Berk Bilgin Bartın Elektrik-Elektronik Mühendisliği TED Karadeniz Ereğli Koleji Vakfı Özel Lisesi TAV
Melike Coşkun Ordu Psikoloji Ordu Anadolu Lisesi Sn. Mehmet S. Öke
Mert Özer Samsun Elektrik-Elektronik Mühendisliği Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Türk Telekom
Merve Akdağ Karabük İşletme Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi Akkök
Murat Hoşgör Antalya Psikoloji Hacı Maliki Mehmet Bileydi Anadolu Lisesi Koç Holding
Nazlı Meryem Alagöz Iğdır Ekonomi Iğdır Haydar Aliyev Fen Lisesi Koton
Oğulcan Kargül Isparta Endüstri Mühendisliği Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi Uluslararası Nakliyeciler Derneği
Ömer Dönmez Hatay Elektrik-Elektronik Mühendisliği İskenderun Tosçelik Fen Lisesi Aygaz
Osman Pepeoğlu İstanbul Hukuk Sakıp Sabancı Andadolu Lisesi Koç Üniversitesi
Osman Raşit Kültür Edirne Elektrik-Elektronik Mühendisliği Nevşehir Hüseyin Avni İncekara Fen Lisesi Kibar Holding
Öykü Çetin İstanbul Medya ve Görsel Sanatlar Darüşşafaka Lisesi Doğan Holding
Pelin Pulcu İzmir Elektrik-Elektronik Mühendisliği İzmir Özel Fatih Fen Lisesi General Electric
Rabia Açıkgöz Manisa İşletme İzmir Kız Lisesi Otokar
Serhat Aydın Mersin Ekonomi İstanbul Erkek Lisesi Ziylan Grubu / Koç Üniversitesi
Şilan Karhan Diyarbakır İşletme Koç Özel Lisesi Yıldız Holding
Sümeyye Şahin Bursa Hukuk Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi ING Bank
Tuba Çelik Bolu Endüstri Mühendisliği İzmir Fen Lisesi Koçtaş
Uğur Kılıç Amasya Tıp Macit Zeren Fen Lisesi Orta Gayrımenkul
Ulaş Şahinbaş Kocaeli Makine Mühendisliği Kocaeli Anadolu Lisesi Ford Otosan
Umutay Dursun Zonguldak Ekonomi Zonguldak Fen Lisesi Ata Finans Grubu
Zeynep Dilruba Güldoğan Malatya Hukuk Malatya Anadolu Lisesi Tüpraş

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2012

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Barış Baver Tezdiğ Batman Endüstri Mühendisliği Kabataş Erkek Lisesi Sancaklar Vakfı
Buket Er Amasya Hukuk Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi Aygaz
Burcu Başoğlu Kocaeli Tıp Körfez Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Çağhan Benli Samsun Tıp Garip Zeycan Yıldırım Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Cemalettin Kaya Amasya İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi Coca-Cola Eurasia & Africa
Esra Bilir Antalya Tıp Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Halil İbrahim Er Kırşehir Elektrik-Elektronik Mühendisliği İlhan Kılıçözlü Fen Lisesi Teknopark İstanbul
Hilal Büşra Ceylan Amasya Sosyoloji Amasya Anadolu Öğretmen Lisesi Coca-Cola Eurasia & Africa
Kubilay Kaymaz İzmir Tıp İzmir Bornova Anadolu Lisesi Amerikan Hastanesi
Melisa İnan Diyarbakır Tıp İzmir Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Mustafa Cem Bülbül Bursa Tıp Ali Osman Sönmez Fen Lisesi Amerikan Hastanesi
Oğuz Özler Bursa Tıp Bursa Anadolu Lisesi TOBB
Ömer Faruk Sarı Van İşletme Van Fen Lisesi Türk Traktör
Selçuk Dursun Akyol Erzurum Elektrik-Elektronik Mühendisliği Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Arçelik
Uğur Gürkan Tosun Bursa Elektrik-Elektronik Mühendisliği Çankırı Süleyman Demirel Fen Lisesi Otokoç
Yunus Emre Uyrun Siirt Elektrik-Elektronik Mühendisliği Siirt Atatürk Anadolu Lisesi Sancaklar Vakfı
Zeynep Kutlu İstanbul Tıp Darüşşafaka Lisesi Sn. Ahmet Bozer

Anatolian Scholarship Students Enrolled in 2011

NAME

PROVINCE

DEPARTMENT

HIGH SCHOOL

SPONSOR

Aykut Aydın Sivas Bilgisayar Mühendisliği Sivas Fen Lisesi TEB / BNP Paribas
Bahar Ezgi Uçurum Sivas Tıp Sivas Fen Lisesi Tüpraş
Betül Gökçek Sivas Tıp Sivas Fen Lisesi Ford Otosan
Burçin Öncü Adana İşletme Galatasaray Lisesi TEB / BNP Paribas
Mert Demirci Gaziantep Tıp V.Dinçerler Fen Lisesi Arçelik