Koç Üniversitesi Ailesi

Anadolu’nun parlak gençleri ile genişliyor.

Eğitimde fırsat eşitliği misyonumuza siz de ortak olun!

Siz De Destek Olun

Anadolu’nun parlak gençlerinin Koç Üniversitesi’nin olanaklarıyla buluştuğu program: Anadolu Bursiyerleri Programı

Bence bir insanın hayatında yapabileceği en özel şeylerden biri, başka bir insanın hayatına bağışçılarımızın yaptığı gibi dokunabilmek.

Sebile Sarıoğlu
TIP - Anonim Kurumsal Bağışçı
Anadolu Bursiyerleri Programı

Üniversitemiz, “Anadolu Bursiyerleri Programı”yla son üç yıldır Türkiye’nin çeşitli kentlerinde yaşayan, başarılı oldukları halde ekonomik nedenlerle ülkemizin en donanımlı eğitim kurumlarında yükseköğrenim fırsatı bulamayan öğrencilere geleceğin kapılarını aralıyor. Başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin tam burslu eğitim görebilmeleri için bağışçı kişi ve kuruluşların taahhütleriyle birlikte yaratılan kaynaklar Türkiye’de yeni bir hayırseverlik kültürünün oluşmasına öncü oluyor. Bu program, topluma eğitimde fırsat eşitliği sağlayarak katkıda bulunurken, bilime yapılacak katkılar ile ülke potansiyelimizin en etkin şekilde kullanımını arttırmayı amaçlıyor. Kar amacı gütmeyen bir vakıf üniversitesi olarak kurulan üniversitemiz, akademik ve sosyal açıdan gelişimini bu programın da katkılarıyla hızla sürdürüyor. Koç Üniversitesi’nin, öğrencileri, mezunları, velileri, akademik ve idari personeli ile vizyonumuzu paylaşan kurum ve kişilerin desteği sayesinde toplumun parlak gençlerini ülkemize kazandırıyoruz.

Sizleri üniversitemizin bir sosyal sorumluluk girişimi olan bu anlamlı projeye destek olmaya davet ediyoruz. Üniversitemiz kuruluşunun yirminci yılını kutlarken, yürüteceğimiz bağış kampanyası ile elde edilen gelirlerin tamamı Koç Üniversitesi Anadolu Bursiyerleri Programı’na aktarılacaktır.

Kurumsal bağışlarınız için kurumsal@ku.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Gelin hep birlikte kaliteli eğitime erişimde fırsat eşitliğine katkıda bulunalım!

KREDİ KARTI İLE HEMEN BAĞIŞ YAPIN

Banka Hesap Numaralarımız:

TL BAĞIŞLARINIZ İÇİN

Yapı Kredi Bankası, Koç Üniversitesi Şb.
Koç Üniversitesi Mezunlar Derneği
IBAN: TR430006701000000050725959
Hesap No: 50725959