[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='618' fullname='Yusuf Kaan Özbek' ydep='Samsun' prof='Arçelik' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi mezunlarına da öğrencileri kadar değer verdiğinden Amerikan futbolu takımı Koç RAMS’in ve okulumun bir parçası olmaya devam ediyorum.

2017 mezunuyum. Garanti Teknoloji AŞ’de network mühendisi olarak çalışıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Türkiye’nin en güzel üniversitelerinden birinde, bölümünde yetkin ve önde gelen hocalardan ders alarak, sosyal imkânlar ve faaliyetler sayesinde keyifli zaman geçirerek, çok geniş bir network ağı kurarak Koç Üniversitesi’nden mezun oldum. Koç Üniversitesi mezunlarına da öğrencileri kadar değer verdiğinden okula başladığımda katıldığım Amerikan futbolu takımı Koç RAMS’le kulüpler liginde oynamaya, takımımın ve okulumun bir parçası olmaya devam ediyorum. Bu fırsatı yakalayabildiğim, Anadolu Bursiyerleri Programı’yla Koç Üniversitesi’nin öğrencisi ve mezunu olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Bana bu fırsatı yaratan bağışçım Arçelik’e, programda emeği geçen herkese ve tüm bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]