[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='642' fullname='Ümit Erdem Yiğitoğlu' ydep='İstanbul' prof='Opet' working='Psikoloji' url='' contenta='

İleride iyi bir araştırmacı ve eğitimci olmak; dünyada insan hakları, çevre ve kişisel gelişim üzerine fark yaratmak istiyorum.

Onuncu sınıftan beri en büyük akademik hayalim iyi bir psikoloji araştırma görevlisi ve eğitmen olmaktı. Her zaman ulusal ve uluslararası seminerler vermek, çocukların sosyal gelişimlerini destekleyici programlar yapmak istedim. Koç Üniversitesi’nde eğitimler sayesinde Eğitim Psikolojisi üzerine pek çok şey öğrendim ve bu sayede insanlara bir şeyleri anlatırken ve eğitim programları üretirken daha hazırlıklı olacağımı biliyorum. Ayrıca geçen yıl dil ve iletişim gelişim laboratuvarında çalıştım, bu yıl ise sosyal etkileşim ve medya çalışmaları laboratuvarında aktif olarak görev alıyorum ve iyi bir araştırmacı olmanın püf noktalarını deneyimliyorum. İleride iyi bir araştırmacı ve eğitimci olmak; dünyada insan hakları, çevre, kişisel gelişim ve hayaller üzerine fark yaratmak istiyorum. İnsanların gerçek hedeflerini bulmalarında daha çevreci, sürdürülebilir, mutlu ve etkin bir hayat sürmelerinde onlara biraz destek olmak en büyük hayallerimden biri.

Koç Üniversitesi’nde yaşadığım bütün deneyimler bu hayalime yaklaşmamda büyük destek olacak diye düşünüyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı olmasaydı bunları düşünür ve deneyimler miydim, bilemiyorum. Belki evet belki hayır, fakat önemli olan bence şu ki; şu anda bunları yapabiliyorum ve bunu yapmamda Anadolu Bursiyerleri Programı’nın çok büyük bir payı var. Bu yüzden burs verenlerden bu projeyi desteklemeye devam etmelerini rica ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]