[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='' fullname='Senem Kayar' ydep='Adapazarı' prof='Türk Telekom' working='Medya ve Görsel Sanatlar' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, Koç Üniversitesi’nde verilen eğitimin Anadolu’yla buluşması; değişim, gelişim, güzel bir gelecek demek.

Anadolu Bursiyerleri Programı’yla, mezunu olduğum Adapazarı Özel ENKA Lisesi’nde, Koç Üniversitesi’nin yaptığı ziyaret sayesinde tanıştım. Koç Üniversitesi benim için gerçekleşmesi zor olan bir hayaldi. Fakat bu programı duyduğum andan itibaren hayallerimde daha cesur oldum ve çok çalıştım. Şimdi Koç Üniversitesi’ndeyim ve yakında mezun oluyorum! Dünyanın ve ülkemizin ciddi sorunlarından biri olan eğitimde fırsat eşitsizliği nedeniyle birçok parlak gelecek, hayallerinin sınırlarını küçültmek zorunda kalıyor. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Türkiye’nin her bölgesinden ışıl ışıl gençler, kalitesini ve vizyonunu dünyaya kanıtlamış Koç Üniversitesi’nde eğitim görme hakkına kavuşuyorlar. Koç Üniversitesi’nde geliştiren ve değiştiren o kadar fazla imkân var ki… Koç Üniversitesi Orkestrası ve Müzikal Kulübü’nde edindiğim arkadaşlıklar ve tecrübeler bile başlı başına sebep olabilirken bu okul bana çok daha fazlasının kapılarını açtı. Anadolu Bursiyerleri Programı, Koç Üniversitesi’nde verilen eğitimin Anadolu’yla buluşması; değişim, gelişim, güzel bir gelecek demek. Bağışçılarımızın her biri, güzel bir geleceğe yatırım yapıyorlar; ne mutlu! Emeği geçen herkese çok teşekkürler!

'][/vc_column][/vc_row]