[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='600' fullname='Sebahattin Karga' ydep='Niğde' prof='İstanbul Sanayi Odası Vakfı' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, Koç Üniversitesi’nin eğitim anlayışının Türkiye’deki diğer üniversitelerden ne kadar farklı olduğunun önemli bir göstergesi.

Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi’nden birincilikle mezun oldum. Elektrik-elektroniğe ilkokul yıllarımdan itibaren ilgi duyuyorum. Koç Üniversitesi, alanında en iyi eğitimi almak isteyen öğrenciler için tüm imkânları sunan nadir üniversitelerden biri. Ben de bu fırsatı Anadolu Bursiyerleri Programı’yla yakalayıp 2016’da Koç Üniversitesi’nden mezun oldum. Anadolu Bursiyeri olarak mezun olmama kadar geçen süreçte, emeği geçen herkese ne kadar teşekkür etsem azdır. Koç Üniversitesi’nde bir öğrencinin ihtiyaç duyabileceği her şey fazlasıyla mevcut. Üniversite tercihimi doğru şekilde yaptığımı şimdi daha iyi anlıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, Koç Üniversitesi’nin eğitim anlayışının Türkiye’deki diğer üniversitelerden ne kadar farklı olduğunun önemli bir göstergesi. Anadolu Bursiyeri olup, yerleştirme sürecinde karşılaşılabilecek birçok zorlukla baş başa kalmadığım için kendimi şanslı hissediyorum. Taze bir mezun olarak hayalim, insanlığa günlük yaşamda fayda sağlayacak teknolojilerin geliştirilmesine katkıda bulunmak. Bunun için nesnelerin interneti alanında çalışıyorum. Bu programın mevcut ve potansiyel bağışçıları, hayatlarımıza çok önemli bir dokunuş yapıyorlar. Anadolu Bursiyerleri Programı, bu dokunuşa eğitim gönüllüsü olarak aracılık ediyor.

'][/vc_column][/vc_row]