[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='553' fullname='Mihriban Öksüz' ydep='Balıkesir' prof='TEB / BNP Paribas' working='İşletme' url='' contenta='

Ne kadar çok bağış olursa o kadar çok öğrenci eğitimde fırsat eşitliğine sahip olup Koç Üniversitesi’nde dünya standartlarında kaliteli eğitim alabilir.

Koç Üniversitesi’ne geldiğim dönemden itibaren kendimi sosyal ve akademik olarak geliştirmek için birçok imkân buldum. Hazırlık’ta Öğrenci Dekanlığı’nın çeşitli birimlerinde Work-Study’yle çalıştım. Derslerimin yanında çeşitli öğrenci kulüplerinde yer aldım. Okulumuza yeni gelen arkadaşlarıma akran desteği verdim. Bir dönem boyunca Ekonomiye Giriş dersinin asistanlığını yaptım. Bağışçım Türk Ekonomi Bankası’nda 8 aylık uzun dönem staj yapma imkânı buldum. 2016’da Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda ofis gönüllülüğü yaptım. Sonrasında 1 buçuk yıl boyunca Borusan Otomotiv’de uzun dönem finans stajyeri olarak çalıştım. Şimdi ise bir sertifika programı için yurtdışına gideceğim. Koç Üniversitesi’nde eğitim aldığım süre boyunca kendimi çok şanslı hissettim. Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemizde fırsat eşitliğine katkı sağlayan ve bağışçılık kültürünü yaygınlaştıran önemli bir örnek. Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek veren tüm bağışçılara özelikle bağışçım TEB’e teşekkür ediyorum. Ne kadar çok bağış olursa o kadar çok öğrenci eğitimde fırsat eşitliğine sahip olup Koç Üniversitesi’nde dünya standartlarında kaliteli eğitim alabilir.

'][/vc_column][/vc_row]