[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='616' fullname='İpek Gülce Önal' ydep='Malatya' prof='Koçtaş' working='Hukuk' url='' contenta='

Önyargılarla zihninizi yormayın, Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurun ve Koç Üniversitesi’nde olmak için elinizden geleni yapın.

Koç Üniversitesi’nden 2017’de mezun oldum. Şu anda avukatlık stajımı yapıyorum. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim beş yılın beni hayal edemeyeceğim kadar ileriye taşıdığını söyleyebilirim. Öğrencinin okul için değil, okulun öğrenci için olduğunu ilk defa burada hissedebildim. Bu durum, özgüvenimi artırdı ve kendimi buraya daha yakın hissetmemi sağladı. Bu kataloğu okuyorsanız, büyük bir ihtimalle Anadolu Bursiyeri adayısınız. Sizlere bir tavsiyem var: Önyargılarla zihninizi yormayın, bu programa başvurun ve Koç Üniversitesi’nde olmak için elinizden geleni yapın. Yalnızca okurken değil, mezun olduktan sonra da üniversitenizin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın bağışçıları, bursiyerler için eğitimde fırsat eşitliği sağlamanın sevincini yaşarken bizlerle kurdukları bağla belki de ömür boyu sürecek birlikteliklerin temellerini atıyorlar. Mezun olmama rağmen bağışçımla iletişimimi devam ettiriyorum. Türkiye’de çok önemli bir model olan bu programın geliştirilip birçok üniversiteye yayılmasını diliyorum. Bizlere değerli olduğumuzu hissettiren, geleceğimizi şansa bırakmamamız için bize yardım eli uzatan bu programın tüm bağışçılarına teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]