[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='570' fullname='Hasan Emre Argüden' ydep='İzmir' prof='Ford Otosan' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’na yeni bağışçıların dâhil olması, birçok öğrencinin iyi bir gelecek fırsatı yakalamasına imkân sağlayacaktır.

İzmir’de doğdum. Yüzme ve birçok spor dalıyla iç içe geçirdiğim ilkokul yıllarımdan sonra Kabataş Erkek Lisesi’nde yatılı okudum. 2012’de Makine Mühendisliği Bölümü’nü kazandım. Okulun Briç Takımı’yla birçok turnuvaya katıldım ve 2017’de mezun oldum. Hocalarımızın ilgi ve yardımlarıyla, birçok alanda başarı gösterebilecek donanımla mezun olduğumu düşünüyorum. Lisans hayatıma başladığımda Elektrik-Elektronik Mühendisliği’ne de ilgi duyduğumdan bu alanda da ders aldım. İkinci sınıfta Makina Mühendisliği’nden Elektrik-Elektronik Mühendisliği’ne geçiş yaptım. Bu süreçte bilgisayar ve yazılıma ilgim arttı. Şimdi bir telekom şirketinde yazılımcı olarak çalışıyorum. Uzun bir arayışla geçen, fazlaca değişime uğrayan lisans dönemimin sonunda kendime en uygun olduğunu düşündüğüm mesleği icra etmeye başladım. Koç Üniversitesi bana bu özgürlüğü sağlamasaydı yaptığım tercih nedeniyle istediğim alanda yetkin olamayacaktım. Bir Anadolu bursiyeri olarak, bağışçılarla birçok defa bire bir görüşme fırsatı buldum. Onların tecrübe ve tavsiyelerinden bizzat yararlanabilmek, mutluluk verici. Anadolu Bursiyerleri Programı’na yeni bağışçıların dâhil olması, birçok öğrencinin iyi bir gelecek fırsatı yakalamasına imkân sağlayacaktır.

'][/vc_column][/vc_row]