[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='625' fullname='Fatih Tavman' ydep='Adapazarı' prof='Yapı Kredi Bankası' working='Ekonomi' url='' contenta='

Seminerler ve tanıtım toplantıları, hem sektörleri hem de şirketleri tanımamızı sağladı. Anadolu Bursiyerlerine bu fırsatları çok iyi değerlendirmelerini öneriyorum.

Ekonomi Bölümü’nden girdiğim Koç Üniversitesi’nde Çift Anadal Programı’yla İşletme okudum. Geriye dönüp baktığımda, “İyi ki Koç Üniversitesi’nde okumuşum.” diyorum. Yeteneklerini sınavda tam anlamıyla gösterememiş gençlere büyük bir fırsat sunan Anadolu Bursiyerleri Programı’nı hayata geçiren ve bunu destekleyen herkese teşekkür ediyorum. Koç Üniversitesi’nde okumak bir ayrıcalıktı. Kendimi tanıyıp nelere yeteneğim olduğunu, nasıl bir sektörde ve pozisyonda çalışabileceğimi burada öğrendim. Bunu fark etmemde okulumuzun sunduğu fırsatlar etkili oldu. Seminerler ve tanıtım toplantıları, hem sektörleri hem de şirketleri tanımamızı sağladı. Anadolu Bursiyerlerine bu fırsatları çok iyi değerlendirmelerini öneriyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı’nı ve Koç Üniversitesi’ni anlatmak için kelimelerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.

'][/vc_column][/vc_row]