[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='598' fullname='Cemre Karabiber' ydep='Adapazarı' prof='Enka Vakfı' working='İşletme' url='' contenta='

Bence Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerini kıl payı kaçıran başarılı öğrencilere sunulmuş eşsiz bir fırsat ve eğitimde fırsat eşitliği projesi.

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın ilk mezunlarındanım. Adapazarı Özel ENKA Anadolu Lisesi’nden mezun oldum. Anadolu Bursiyerleri Programı’yla üyesi olma şansı yakaladığım Koç Üniversitesi’nden 2016’da mezun oldum. Nisan 2016’dan bu yana, Amerika merkezli bir oyuncak şirketi olan Hasbro’da Kategori Yöneticisi olarak çalışıyorum. Üniversite hayatım boyunca sunulan fırsatları elimden geldiğinde değerlendirmeye çalışarak Koç Üniversitesi öğrenci profiline uygun olmak için çabaladım. Şimdi KÜMED sayesinde üniversitemle bağımı sürdürüyorum. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim süre boyunca birçok kulüpte yer alıp farklı şirketlerde staj yaptım. Ayrıca değişim programıyla Avusturya’da bir dönem geçirip yeni beceriler ve deneyimler edindim. ENKA Okulları’nda okumuş ve orayı “ev” edindiğimden bağışçımın ENKA Vakfı olması, benim için mutluluk kaynağı. Bence Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerini kıl payı kaçıran başarılı öğrencilere sunulmuş eşsiz bir fırsat ve eğitimde fırsat eşitliği projesi. Hedeflerime ilerlerken bana destek olan, Koç Üniversitesi’nin bir parçası olma fırsatı veren herkese, Anadolu Bursiyerleri Programı’nın mimarlarına ve programın tüm bağışçılarına çok teşekkürler!

'][/vc_column][/vc_row]