[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='545' fullname='Can Çeliksöz' ydep='Gaziantep' prof='Tofaş' working='Ekonomi' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, ülkemiz koşullarında büyük bir fırsat eşitliği yaratarak öğrencilerin daha iyi bir gelecek hayaliyle yaşamalarına olanak sunuyor.

Her insanın okumayı hayal ettiği üniversite özelliklerinin neredeyse tamamına sahip olan Koç Üniversitesi’nde okuduğum için gurur duyuyorum. Koç Üniversitesi’nde bir öğrencinin hayal ettiği akademik, sosyal, sanatsal ve sportif imkânların tümü fazlasıyla mevcut. Ayrıca hangi bölümün öğrencisi olursak olalım, üniversitemizin Çekirdek Programı sayesinde farklı alanlardan da ders alabiliyoruz. Bu, çok yönlü gelişmemize, ilgilendiğimiz diğer alanlara da yönelmemize büyük bir katkı sağlıyor. Anadolu Bursiyerleri Programı’nı ilk duyduğumda bu kadar kapsamlı bir eğitim projesiyle hiç karşılaşmadığım için gerçekliğine inanmakta güçlük çekmiştim. Böyle bir projenin içinde yer almak çok büyük bir heyecan ve şevk uyandıran eşsiz bir imkân. Bu program, ülkemiz koşullarında büyük bir fırsat eşitliği yaratarak öğrencilerin daha iyi bir gelecek hayaliyle yaşamalarına olanak sunuyor. Dünya standartlarında bir okulda, Koç Üniversitesi’nde okuduğumdan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Bağışçım ve içinde olmaktan mutluluk duyduğum Tofaş ailesine çok teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]