[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='560' fullname='Buğra Can Sefercik' ydep='Sivas' prof='Arçelik' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Bana inanıp destek veren insanların olduğunu bilmek, hayatta karşılaştığım zorlukları aşmamda beni en çok motive eden güçlerden biri oldu.

Koç Üniversitesi’nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümlerini tamamlayarak 2017’de mezun oldum. Bu hayalin en büyük destekçilerinden biri Anadolu Bursiyerleri Programı oldu. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde istediğim bölümde, istediğim okulda burslu eğitim görme fırsatına eriştim. Bu ailenin bir parçası olmak, benim için hem gurur hem de motivasyon kaynağı oldu. Bana inanıp destek veren insanların olduğunu bilmek, hayatta karşılaştığım zorlukları aşmamda beni en çok motive eden güçlerden biri oldu. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımın, bu özel ailenin bize tanıdığı imkânlardan faydalanırken çok çalışarak bu programın ülkemize olan katkısını kanıtlayacağına inanıyorum. Başta bağışçılarımız olmak üzere Anadolu Bursiyerleri Programı’nın hayata geçirilmesini ve bugünlere gelmesini sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Şu günlerde Koç Üniversitesi’nde yapay zekâ üzerine yüksek lisans ve Arçelik’te bilgisayar mühendisliği yaparak hayallerimin peşinden koşmaya devam ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]