[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='551' fullname='Aytuğ İlhan' ydep='Kırşehir' prof='Ford Otosan' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın ülkemizde daha da yaygınlaştırılması için ülkemizin önde gelen firmalarının elini taşın altına koymaları gerektiğini düşünüyorum.

2011’de Kırşehir Fen Lisesi’nden mezun oldum. Anadolu Bursiyerleri Programı’nın ilk bursiyerlerindenim. Okulun ilk günü oryantasyonda tanıştığım ve bir sonraki sene başkanı olduğum Türk Müziği ve Halk Oyunları Kulübü’nde Koç Üniversiteli Aslanlar, Koç Üniversitesi Atatürkçü Düşünce ve Türk Dünyası Kulüplerinde aktif rol aldım. Öğrenci kulüplerine çok büyük önem veren Koç Üniversitesi sayesinde gerçekleştirilen etkinliklere katıldım. Bağışçılarımız bizi her daim destekleyip bizimle sürekli iletişim kurdular. Gerek her sene gerçekleştirdiğimiz yemekler gerekse bağışçı firmalara yaptığımız ziyaretler sayesinde ilk günden kurduğumuz samimiyet hiçbir zaman azalmadı. Ford-Otosan’a yaptığım ziyaret sayesinde bölümüme ilgim katlanarak arttı. Kariyerimi otomotiv sektörü üzerine yapmayı düşünüyorum. Böylesine faydalı ve aynı zamanda eğitim sistemimizdeki fırsat eşitsizliğini ortadan kaldıracak bir programın ülkemizde daha da yaygınlaştırılması için ülkemizin önde gelen firmalarının ellerini taşın altına koymaları gerektiğini düşünüyorum. İleride bu programa destek olmayı canıgönülden arzuluyorum.

'][/vc_column][/vc_row]