[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='564' fullname='Ayşegül Akdoğan' ydep='Sivas' prof='Migros' working='Hukuk' url='' contenta='

Başta beni çok şaşırtan Anadolu Bursiyerleri Programı, insanların hayatlarında değişim yaratma temeline oturtulmuş yaratıcı bir program.

Sivas Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdikten sonra başladığım Koç Üniversitesi’nden 2017’de mezun oldum. Şu an İstanbul’da avukatlık stajımı yapıyorum. Koç Üniversitesi’nde beş sene boyunca derslerin stresinden uzaklaşıp rahatlayabileceğim, kendimi motive edebileceğim kültür ve spor faaliyetlerine katıldım. Bu faaliyetlerde birçok deneyim edindim, kendim ve çevremle ilgili farkındalığım arttı. Koç Üniversitesi’nde aldığım kaliteli, çağdaş ve kapsayıcı eğitimin yanında katıldığım seminer ve sempozyumlar vizyonumu genişletti. Başta beni çok şaşırtan Anadolu Bursiyerleri Programı, insanların hayatlarında değişim yaratma temeline oturtulmuş yaratıcı bir program. Bu değişimden faydalanan öğrencilerden biri olmak, benim için mutluluk verici. Koç Üniversitesi’ndeki öğrenim hayatım boyunca yurt içinde ve yurt dışında yaptığım stajlardan kazandığım deneyimlerle eğitim hayatımı daha zevkli hale getirmeye çalıştım, bunun için bağışçıma teşekkür ediyorum. Mevcut ve potansiyel bağışçılardan desteklerini sürdürmelerini diliyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı, bizi bilinmeyen bir maceraya sürükleyen bir tecrübe ve bu tecrübenin parçası olanların Koç Üniversitesi’nden en iyi şekilde yararlanmaları gerek.

'][/vc_column][/vc_row]