[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='572' fullname='Ahmet Aslan' ydep='Diyarbakır' prof='ETİ' working='Ekonomi' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı, Anadolu’nun dört bir yanından gelen öğrencilerin kaynaşmasını sağlayarak manevi bir doku oluşturuyor.

Eğitim hayatıma Diyarbakır’daki köyümden ayrılıp Batman’da başladım, liseye TED İstanbul Koleji’nde devam ettim, Koç Üniversitesi’nden 2016’da mezun olarak Tüpraş Batman Rafinerisi Mali İşler’de çalışmaya başladım. Şimdi çalışma hayatımın ikinci senesindeyim. Koç Üniversitesi’ndeki yıllarımı, Anadolu Bursiyerleri Programı’nı ve bağışçım Eti ailesini hep özlemle hatırlayacağım. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’nin ufuk açan ortam ve imkânlarından faydalanma fırsatı bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Koç Üniversitesi’nde, herkesin kişiliği ve idealleri doğrultusunda kendini geliştirebileceği esnek ve destekleyici bir organizasyonla karşılaştım. Bunun yanında Anadolu Bursiyerleri Programı’nın sağladığı imkân ve oluşturduğu aile sıcaklığıyla hem rahat hem verimli bir üniversite dönemi geçirdim. Anadolu Bursiyerleri Programı, Anadolu’nun dört bir yanından gelen öğrencilerin kaynaşmasını sağlayarak manevi bir doku da oluşturuyor. Her yıl yeni öğrencilerin katılımıyla büyüyen Anadolu Bursiyerleri ailesi, mezun vermeye başlamasıyla daha güçlü bir aile olmaya başladı. Sağladığı her katkı, vesile olduğu her güzel duygu için Anadolu Bursiyerleri Programı’na çok teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]