[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='568' fullname='Abdullah Altuntaş' ydep='Osmaniye' prof='ETİ' working='İşletme' url='' contenta='

Umarım Anadolu Bursiyerleri Programı yıllarca ve büyüyerek devam eder de birçok Anadolu genci, ömürlerinin unutulmayacak zamanlarını Koç Üniversitesi’nde geçirir.

2017 yazında İşletme Bölümü’nü bitirerek mezun oldum, şu an Reckitt Benckiser şirketinde Pazarlama Finans Analisti olarak çalışıyorum. Beş yıl boyunca Koç Üniversitesi’nde kendimi birçok yönden geliştirme fırsatı buldum, birçok etkinlikte görev aldım ve nihayetinde çok sevdiğim okuluma üzülerek veda ettim. Şu an, geçen beş yıla baktığımda “Keşke…” dediğim bir an bile göremiyorum çünkü Koç Üniversiteli olmanın bana kattığı değerler paha biçilemezdi. Bu zamanımın harika geçmesinde emeği çok büyük olan bağışçım Eti’ye teşekkür ediyorum. Umarım Anadolu Bursiyerleri Programı yıllarca ve büyüyerek devam eder de birçok Anadolu genci, ömürlerinin unutulmayacak ve yeri doldurulamayacak zamanlarını Koç Üniversitesi’nde geçirir.

'][/vc_column][/vc_row]