[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='622' fullname='Abdülhamit Parlak' ydep='Yozgat' prof='Ford Otosan' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin sunduğu olanaklar, çok yönlü gelişim gösteren bireylerin ön plana çıktığı günümüzde bize avantaj sağlıyor.

Koç Üniversitesi’nde okuduğum için kendimi şanslı sayıyorum; alanında başarılı hocalarla çalışıyorum; dersler, içerik açısından Türkiye standartlarının üstünde. İyi bir İngilizce eğitim aldığımızdan yurt dışı değişim programlarından birine burs alarak katılmak oldukça kolay! Kulüp aktiviteleri ise okulumuzu başarılı kılan ve rakiplerinden ayıran özelliklerden biri. Burada her öğrenci, sosyal ya da sportif faaliyetlere katılma olanağı bulabiliyor. Çok yönlü gelişim gösteren ve sorumluluk alan bireylerin ön plana çıktığı günümüzde bunun bizlere avantaj sağlayacağı bir gerçek. Bağışçılarımız; eğitim döneminde, staj ve sonrasında sundukları olanaklarla kariyer planlarımız konusunda ufkumuzu genişletiyorlar. Mesela, yaz stajlarımı bağışçı firmamda yaparak sektörü yakından tanıma fırsatı buldum. Anadolu Bursiyerleri Programı için ülkemizde eğitim alanında başlatılmış en gerçekçi ve en verimli program diyebilirim.

'][/vc_column][/vc_row]