ADI SOYADI

İL

LİSE

BÖLÜM

BAĞIŞÇI

ALİ AYGÜN YABAN Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ALİ BURAK KARA Konya Özel Darüşşafaka Lisesi Hukuk Türkiye İş Bankası
ALİ DEMİRCİOĞLU Osmaniye Tobb Osmaniye Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tüpraş
ALİ EMRE BUĞDAY Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ARİF SİNAN KISAÇ Ordu Özel Fatsa Açı Anadolu Lisesi İşletme MuratBey Gıda
ARİFE GİZEM ŞAHİN Tokat İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Tatko
ASİYE ÇAKIR Mersin Mersin Mahmut Arslan Anadolu Lisesi İşletme Akkök Holding
ASLI GÖNÜL ÖZEN Tokat Tokat Merkez İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Bozlu Art Project
AYGÜL CANDEMİR Tunceli Erzincan İmkb Nevzat Ayaz Fen Lisesi Hukuk Sn. Hakan Saruhan
AYŞE ÖZÇELİK Kütahya Kütahya Nafi Güral Fen Lisesi Uluslararası İlişkiler Barit Maden
AYŞE SILA OKCU Ankara Ankara Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği TKG Otomotiv
AYŞENUR PARMAK Bursa Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Döktaş
AYTUĞ ALTINOK Kırıkkale Osman Gazi Fen Lisesi İşletme Medyapım
BATUHAN GÜL Uşak Uşak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
BATUHAN HEKİMLER Kırklareli Lüleburgaz Anadolu Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Kansai Altan
BEKİR SEÇMEN Mersin Mersin Yahya Akel Fen Lisesi Makine Mühendisliği Döktaş
BENUR BOZHÖYÜK Konya Selçuk Atatürk Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Koç Üniversitesi
BERFİN EKMEZ Erzincan Erzincan Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Aromsa
BERKAY GÜREL Muğla Köyceğiz Fen Lisesi Makine Mühendisliği Ulusoy Elektrik
BESTE BOYBAŞI Denizli Denizli Yaşar Kımıl Fen Lisesi Makine Mühendisliği Ford Otosan
BİLGEHAN KÜTÜK Adana Adana Anadolu Lisesi Ekonomi Koç Üniversitesi
BORA AKTAŞ Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
BURAK YAZICI Ordu Ordu İmkb Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler HSBC
BUSE NAZ GÜNEŞ İzmir Bornova Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
ÇAĞLA ÜNVEREN Adana Adana Anadolu Lisesi Sosyoloji 2014 Mezunları
DİĞDEM YILDIZ Sakarya Sakarya Cevat Ayhan Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Türk Traktör
DOĞUKAN KILIÇ Erzincan Erzincan Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
ECEM KULOĞLU Çanakkale Çanakkale Özel Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Dardanel
EFE ERTUNÇ Malatya Malatya Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Hayat Kimya
ELİF AYÇA GÜVENER Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Caffe Nero
EMİRHAN ÖZDEMİR Erzurum Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi İşletme Nobel İlaç
ENES DUYMUŞ Malatya Malatya Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Hayat Kimya
EREN KÜLÜĞ Kocaeli Gölcük Fen Lisesi Ekonomi Mavi
EROL ERİNÇ DOKUYUCU Balıkesir Enerjisa Bandırma Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ESMANUR ERAY Van Van Özel Çınar Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rixos
ESRA DURAN Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Ford Otosan
FATMA YAĞMUR KURT İzmir Atatürk Anadolu Lisesi İşletme Yapı Kredi Bankası
FULYA ÇANKAL Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Aromsa
FURKAN ÇOBAN Giresun Keşap Fen Lisesi Hukuk ERG İnşaat
GAFUR TAVLAR Bingöl Tbmm Vakfı Bingöl Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Uluslararası Nakliyeciler Derneği
GÖKÇEHATUN POLAT Eskişehir Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Medyapım
GÜLBEN ŞAHİN Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Natty-John McArthur
GÜLBEYAZ B.AYMAZ Kocaeli Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Holding
GÜLHAN ALEYNA İNAN Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Farba
HALİL İBRAHİM AYDIN Ağrı Tofaş Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rixos
HASRET BEYTAŞ Kocaeli Enka Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Bosch
HATİCE KURT Kahramanmaraş Tobb Fen Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği Tiryaki Agro
HAZAL HALIGÜR Kahramanmaraş Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Tüpraş
HELİN İDİL ÖZDEMİR Malatya Ted Malatya Koleji Özel Anadolu Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
HELİN İLKAY ORAK Diyarbakır Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
HİLAL NUR IŞIK Manisa Manisa Özel Final Temel Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aygaz
İBRAHİM GENEL İzmir Buca İnci Özer Tırnaklı Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
İLAYDA VESKE Amasya Macit Zeren Fen Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Adeka İlaç
İPEK ZENT Gümüşhane Gümüşhane Türk Telekom Fen Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Doğan Holding
İREM YILDIRIM Artvin ERTUĞRUL KURDOĞLU FEN LİSESİ Makine Mühendisliği Pi Makine
KAAN AKIN Adana Sungurbey Anadolu Lisesi-> Açık Öğretim Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar TİMS
KARDELEN YALAVAÇ Hatay Dörtyol Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Arçelik
MAİDE TİRYAKİ Sivas Sivas Fen Lisesi İşletme Ekol Lojistik
MEHMET GÜL Diyarbakır Midyat Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Necat Nasıroğlu Vakfı
MELEK CIVAK Zonguldak Kdz. Ereğli Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Medyapım
MELİKE ÇEVİRİCİ İzmir Aydın Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği BP
MELİKE DOĞAN Çorum Özel Değerler Temel Lisesi Ekonomi Karaoğlu Peyzaj
MELİKE ŞAHİN Adana Seyhan İmkb Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ulusoy Elektrik
MELİSA ABUÇ Iğdır Iğdır Mehmet Murat İşler Sosyal Bilimler Lisesi İşletme ASAV Gümrük Müşavirliği
MERVE TETİK Sakarya Sakarya Cemil Meriç Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
MERYEM UYGUN Aydın Aydın Fen Lisesi Tıp AstraZeneca
MİZGİN ARSLAN Siirt Siirt Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Küçükçalık Şirketler Grubu
MUHAMMED ALİ KERDİĞE Kocaeli Yücel Boru Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Üniversitesi
MUHAMMET NESİP SEYİDOĞLU Şanlıurfa Şanlıurfa Yükseliş Koleji Anadolu Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
NESLİŞAH CEBECİ Samsun Aziz Atik Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Koç Üniversitesi
NESRİN KARATAVUK Şırnak Cizre Final Temel Lisesi İşletme Aygaz
NURULLAH EKİNCİ Adıyaman Adıyaman Fatih Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Huawei
ÖMER VEYSEL ÇAĞATAN Konya Konya Selçuklu Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Akfen Holding
ÖZGE AYDIN Gümüşhane Trabzon Merkez Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Makyol
REMZİYE SUDE GÜNGÖR Aydın Özel Kayabaşı Lisesi Endüstri Mühendisliği QNB Finansbank
ROZA GÖK Diyarbakır Rekabet Kurumu Anadolu Lisesi Tıp Sanofi
RUMEYSA NUR ÖZ Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi Makine Mühendisliği Koç Holding
RÜVEYDA MENEVŞE Malatya Malatya Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Schneider Elektrik
SAADET BETÜL SARIHAN Bursa Bursa Nilüfer Ahmet Erdem Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği ING Türkiye
SEDANUR TUTKUN Sivas Sivas Profesör Doktor Necati Erşen Sosyal Bilimler Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
SEDAT AYDIN Mardin Mardin Fen Lisesi Ekonomi Türkün Holding
SEDEF GÜNDÜZ Malatya Beydağı Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği ING Türkiye
SEFA NUR ÇOLAK Trabzon Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Başaran Yatırım Holding
SELİN KOLSUZ İzmir Tev İnanç Türkeş Özel Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
SENA KARADAĞ Denizli Erbakır Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Akfen Holding
SERAY TEMÜR Kütahya Bursa Tofaş Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kros Otomotiv
SERKAN BERK BİLGİÇ Hatay Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Huawei
SEVGİ APAYDIN Giresun Bulancak Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Ay Yapım
SEYİT SÜLEYMAN TEKİN Şırnak Cizre Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği BP
SUDE YAŞAR Karaman Özel Karadağ Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Arçelik
SÜLEYMAN CAN CEYLAN Hatay Selim Nevzat Şahin Anadolu Lisesi Psikoloji Koç Üniversitesi
ŞEYHMUS ACA Mardin Özel Darüşşafaka Lisesi Makine Mühendisliği Parsan
ŞEYMANUR HANIM TAŞTAN Sivas Halis Gülle Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat DB Çalışanı Mezunlar
TAHA YASİN EREL Bayburt Bayburt Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Odelo
TUĞÇE POLAT İzmir Cihat Kora Anadolu Lisesi Hukuk Koç Üniversitesi
TUĞRA DEMİREL Niğde Niğde Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tofaş
TUĞRUL BERK ÇINAR Antalya Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
TÜRKAN TAYUK Aydın Aydın Emel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi Hukuk Türkün Holding
VEYSEL ÇAMURSOY Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Makine Mühendisliği Mikropor
VURAL AKTAŞ Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Fizik Koç Üniversitesi
YASEMİN KADANDIR Şırnak Mardin Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
YASEMİN YUR Sakarya Özel Darüşşafaka Lisesi Ekonomi Tüyap
YİĞİT FATİH ÇAKILLI İstanbul Özel Darüşşafaka Lisesi Fizik Türkiye İş Bankası
YUSUF BÜZÜT Mersin Eyüp Aygar Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Küçükçalık Şirketler Grubu
YUSUF DEMİR Erzurum 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Ay Yapım
YUSUF HÜSEYİN BERRAK Hatay Hatay Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
ZÜLFÜYE AYVA Konya Konya Karatay Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Garanti BBVA