ADI SOYADI

İL

LİSE

BÖLÜM

BAĞIŞÇI

Gülbarin Maçin Diyarbakır Diyarbakır Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği 3M
Saliha Demez Gaziantep Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği 3M
Metin Can Aygün Muğla Fethiye Ömer Özyer Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Açı Okulları
Halil Eren Erdem Adıyaman Eyüp Aygar Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Ibrahim Temtek Şanlıurfa Karaköprü Şanlıurfa Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Irem Çalik Bursa Tofaş Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Mehtap Manay Giresun Trabzon Merkez Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Metin Küçükişcan İstanbul Vefa Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Rohat Esmer Diyarbakır Rekabet Kurumu Cumhuriyet Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Selçuk Ergin Muş Malatya Fen Lisesi Tıp Amerikan Hastanesi
Kadir Danışman Bitlis Hikmet Kiler Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Anadolu Ulaşım
Ramazan Çevik Afyonkarahisar Bozüyük Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Ant Yapı
Deniz Yılmaz İzmir Aydın Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Arçelik
Pınar Önal Antalya Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi Makine Mühendisliği Arçelik
Serdar Inal Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Asaş
Sinem Ece Alkan Trabzon Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Asaş
Mehmet Çuhadar Mersin Tarsus Çukurova Kampüs Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aşut Fiberglas
Murat Güç Manisa Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ata Holding
Cennet Kocu Manisa İzmir Fen Lisesi Tıp Ateş İnşaat
Alperen Çanakci Konya Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Ekonomi AXA Sigorta
Feyza Kübra Ayvalık Karabük Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Psikoloji AXA Sigorta
Ali Boran Gazel İzmir 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Aygaz
Esra Döger Ağrı Kaya Karakaya Fen Lisesi Ekonomi Bak Ambalaj
Erhan Ceylan Yozgat Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Baştaş
Hasan Sefa Değirmenci Elazığ Kaya Karakaya Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Burgan Bank
Sevgi Culha Tekirdağ Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Burgan Bank
A. Metehan Öztürk Sivas Batı Anadolu Lisesi İşletme Caffe Nero
Ilayda Yanık Kastamonu Kastamonu Fen Lisesi İşletme Coca-Cola Company
Ahmet Emin Battal Bayburt Bayburt Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doğan Holding
Fatma Palanci Artvin Erzurum Ibrahim Hakkı Fen Lisesi Hukuk Doğan Holding
Mehmet Akif Yıldız Bayburt Bayburt Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doğan Holding
Özge Danacı İstanbul Darüşşafaka Lisesi Hukuk Doğan Holding
Asrın Şevval Aktaş Eskişehir Atayurt Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Eczacıbaşı
Remziye Çelebi Mardin Darüşşafaka Lisesi Hukuk Ender Mermerci
Ipek Nak Sakarya Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi İşletme Enka Vakfı
Özlem Ölçer Kocaeli Özel Enka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Enka Vakfı
Zeynep Gencer Denizli Denizli Erbakır Fen Lisesi Makine Mühendisliği Erkunt Traktör
Efe Can Doğanalp Denizli Erbakır Fen Lisesi Tıp Finansbank
Çisem Özden Aydın Nazilli Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Ford Otosan
Mahmut Alpaycı Diyarbakır Diyarbakır Final Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ford Otosan
Meva Meryem Karadayi Samsun Samsun Ibrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi Uluslararası İlişkiler Ford Otosan
Ayşe Turşucular Bursa Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi Ekonomi Garanti Bankası
Hüseyin Kara Adana Tarsus Amerikan Liseis Elektrik-Elektronik Mühendisliği Garanti Bankası
Pelinsu Demir Kırklareli Türk Eğitim Vakfı Inanç Türkeş Özel Lisesi Kimya-Biyoloji Mühendisliği GEBKİM
Büşra Işık Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Gülaylar
Özge Melike Aydemir Balıkesir Balıkesir Açı Fen Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Haznedar
Selver Durdu Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Hekimoğlu
Seyit Ali Tarhan Aksaray Konya Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Hekimoğlu
Dilay Türkeş Çorum Değerler Temel Lisesi Psikoloji İGSAŞ
Enes Kaya Osmaniye TOBB Osmaniye Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği İncekaralar
Gül Açıkalın İstanbul Darüşşafaka Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar İş Bankası
Nurcan Macit Trabzon Darüşşafaka Lisesi Psikoloji İş Bankası
Aysu Çakar Çanakkale Çanakkale Fen Lisesi Tıp Kale Grubu
Ahmet Talha Akgül Malatya Turgut Özal Anadolu Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Kanat Boya
Eda Seydi Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Karaca
Gizem Güneş Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Kariyer.Net
Semanur Avcı İzmir Yunus Emre Anadolu Lisesi Psikoloji Kibar Holding
Fulin Gökçeli Adana ÇEAŞ Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Kıvanç Tekstil
Filiz Koç Bursa İzmir Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Holding
Tolgay Dülger Kırşehir Kırşehir Bil Koleji Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Koç Sistem
Emir Özkanbaş Adana Çeaş Anadolu Lisesi Psikoloji Koçtaş
Didem Karataş Gaziantep Zafer Tekyıldız Temel Lisesi Hukuk Koruma
Okan Karabulut Kocaeli Kocaeli Gölcük Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koruma
Birkan Çelik Kars Kars Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Koton
Atakan Kara İzmir Çiğli Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Mezunlar
Aytaç Mercan Eskişehir Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Mezunlar
Betül Demirtaş Kayseri TED Kayseri Koleji Vakfı Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunlar
Ceren Cinoğlu Antalya Antalya Anadolu Lisesi Ekonomi Mezunlar
Barış Çelik Bursa Emine Örnek Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Mezunlar
Erge Çevik Bartın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Hukuk Mezunlar
Furkan Karakoç Bingöl TBMM Vakfi Bingöl Fen Lisesi Makine Mühendisliği Mezunlar
Şevval Durmazoğlu Aydın Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi Hukuk Mezunlar
Hatice Yalçıntürk Kilis Kilis Mehmet Zelzele Fen Lisesi Hukuk Mezunlar
Mami Burğaç Hatay Necmi Asfuroğlu Anadolu Lisesi Hatay Moleküler Biyoloji ve Genetik Mezunlar
Ömer Faruk Paksoy Mardin Yahya Akel Fen Lisesi Ekonomi Mezunlar
Ömer Osman Yavlak Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Matematik Mezunlar
Özkan Yamaner Aydın Aydın Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunlar
Semiha Gülümse Temirkaynak Antalya Antalya Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Mezunlar
Taygun Yorulmaz İzmir Izmir Atatürk Lisesi Psikoloji Mezunlar
Tunahan Uygun Kocaeli Burak Bora Anadolu Lisesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Mezunlar
Yaren Ayaz Kocaeli Adapazarı Özel Enka Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Mezunlar
Batuhan Tokgöz Erzurum İbrahim Hakkı Fen Lisesi Makine Mühendisliği Mitaş
Görkem Celal Aydın Kayseri TED Kayseri Koleji Vakfı Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği MV Holding
Şebnem Pideci İzmir İzmir Atatürk Lisesi Psikoloji MV Holding
Zeynep Buse Gemici Ordu Fatsa Anadolu Lisesi İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat Nobel İlaç
Gizem Güven Niğde Seyhan İMKB Fen Lisesi Hukuk Oğuz Tekstil
Emre Taşkıran Erzincan İMKB Nevzat Ayaz Fen Lisesi Makine Mühendisliği Omtaş
Halil Arıcı Nevşehir Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Omtaş
Meltem Akoğlu Manisa Fatih Anadolu Lisesi Uluslararası İlişkiler Opet
Irem Uyum Denizli Lütfi Ege Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Orta Gayrimenkul
Önder Akaçık Balıkesir Tofaş Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Otokar
Ekrem Kavsara Kocaeli Kocaeli Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Otokoç
Özge Tuğran Kütahya Çanakkale Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Mezunlar
Ayşe Erbaşı İzmir Bornova Anadolu Lisesi Ekonomi P & G
Gülsüm Melike Nerkis Eskişehir Eskişehir Anadolu Lisesi Hukuk Pekin & Pekin
Melih Üyer Gaziantep Ankara Türk Telekom Sosyal Bilimler Lisesi Hukuk Pekin & Pekin
Aziz Alkan Manisa Özel Akkaplan Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Petrol Ofisi
Sıla Deniz Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi İşletme Petrol Ofisi
Ceren Çörekçi Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi Endüstri Mühendisliği Polibak
Adile Çidem Antalya Adem Tolunay Anadolu Lisesi İşletme Redbull
Elif Nur Ince Adana Adana Anadolu Lisesi Medya ve Görsel Sanatlar Riot
Alp Özaslan Aydın Izmir Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Rolls-Royce
Özlem Şerifoğullari İstanbul Yaşar Acar Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği SNC
Ilayda Salkım Balıkesir Darüşşafaka Lisesi Hukuk Tat
Çağlar Kurt Muğla İzmir Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Teklas
Irem Demir Manisa Manisa Final Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tırsan
Nesim Şişik Kayseri Ankara Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği TOBB
Ali Fuat Saçıntı Bursa Tofaş Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Tofaş
Şeyma Sarıtan Bursa Çağdaş Öncü Okulları İşletme Tofaş
Yağmur Akarken Muğla Aydın Fen Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Tüpraş
Zindan Kurt Hakkari Göynük Fen Lisesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Tüpraş
Yakup Can Karacaoğlu Balıkesir Şehit Turgut Solak Fen Lisesi Makine Mühendisliği Türk Traktör
Alihan Dursun Samsun Samsun Garip Zeycan Yıldırım Fen Lisesi Tıp Üstay
Elif Bayraktar Tekirdağ Tekirdağ Anadolu Lisesi Ekonomi Yapı Kredi Bankası
Hevi Gökdemir Diyarbakır İstanbul Vefa Lisesi Endüstri Mühendisliği Yapı Kredi Bankası
Ezel Yazlak Malatya Malatya Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği YDA
Onur Eren Arpacı Malatya Fuzuli Kültür Sistem Temel Lisesi Bilgisayar Mühendisliği YDA
Beyza Özdemir Ordu Fatsa Fen Lisesi Endüstri Mühendisliği Yıldız Entegre
Esenay Çay Sivas Sivas Fen Lisesi İşletme Yıldız Holding
Oktay Kazdal Rize Rize Sosyal Bilimler Lisesi İşletme Yıldız Holding
Umut Aslan Sivas Sivas Doğa Anadolu Lisesi Hukuk Yılmaden
Meryem Karakaş Samsun TED Samsun Koleji Lisesi Bilgisayar Mühendisliği Yılport
Hasret Bilmez Manisa Manisa Sosyal Bilimler Lisesi Sosyoloji Zurich