[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1140' fullname='Tevfik Can Yüce' ydep='Bursa' prof='Ermetal' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu’nun farklı yerlerinden bilim için çıktığımız bu yolculukta Koç Üniversitesi’nde bizi ilerilere taşıyacak kaliteli eğitimi alıyoruz.

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi öğrencisi oldum ve uzun süredir hayalini kurduğum Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nde okumaya hak kazandım. Bu program sayesinde en iyi mühendislik eğitiminden faydalanarak bilimi ve insanlığı ileri götürmek için çalışacağım. Anadolu’nun farklı yerlerinden bilim için çıktığımız bu yolculukta Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde, Türkiye’nin en iyi eğitim veren okullarından Koç Üniversitesi’nde bizi ilerilere taşıyacak kaliteli eğitimi alıyoruz. Koç Üniversitesi, hedeflerimize ulaşmamız için gerekli tüm imkânları ve fırsatları sunuyor. Bu programda emeği olan herkese ve bağışçım Ermetal’e teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]