[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1132' fullname='Süleyman Balyer' ydep='Adana' prof='Asil Çelik' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’nde birden çok kulüpte yer alıyor, çok iyi bir eğitimle İngilizcemi ilerletiyor ve bol bol eğleniyorum.

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde bir gencin üniversite hayatında isteyebileceği her şeye sahibim; arkadaşlar, kulüpler, sanat, spor ve kaliteli bir eğitim! Başka yerde bulamayacağım kadar fırsata sahip olmak çok güzel bir his. Bu programla Koç Üniversitesi’nde birden çok kulüpte yer alıyor, çok iyi bir eğitimle İngilizcemi ilerletiyor ve bol bol eğleniyorum. Rahat bir yurt odam var, ders kitaplarımı ücretsiz alabiliyorum. Bunun yanında gelen harçlık da cabası! Yeni bursiyerlere tavsiyem, ellerinden geldiğince her şeyle uğraşmaları. Burada öğrenecek o kadar çok şey var ki! Üniversite hayatımın sonuna geldiğimde dahi yapmaya başlayamayacağım kadar çok olanak varmış gibi hissediyorum. Tabii ki pes etmeden elimden geldiğince çok olanağı değerlendirmeye çalışacağım. Çünkü dünyanın çok yönlü insanlara ihtiyacı var. Koç Üniversitesi’nde çok yönlü insanlar olmak için her şeye sahibiz. Bağışçıma da teşekkürlerimi sunuyorum; bana bu fırsatı tanıdığı, elimden tuttuğu ve beni dünyayla tanıştırdığı için.

'][/vc_column][/vc_row]