[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1128' fullname='Sinem Elif Akgün' ydep='Çanakkale' prof='HSBC' working='İngiliz Dili ve Karşılaştırmalı Edebiyat' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde karşımda bir engel olmadan sadece eğitimime ve derslerime odaklanabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum.

Lisedeyken öğretmen masasındaki 2015 Anadolu Bursiyerleri Kataloğu’nu görünce hayalini bile kuramadığım Koç Üniversitesi en büyük hedefim oldu. Eşitsizliklerin içindeyken hangi lisede, şehirde olursak olalım imkânlarla dolu Koç Üniversitesi’nde okuyabilme şansı verildi bize. Karşımda bir engel olmadan sadece eğitimime ve derslerime odaklanabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Mezun olan her Anadolu Bursiyerinin, kendi elinde olmayan nedenlerle böyle bir okulda eğitim görme imkânı bulamayan öğrencilerin yanlarında olma sorumluluğu taşıdığını düşünüyorum. Aslında bağışçılarımızın yaptığı da tam olarak bu. Her geçen yıl artan bağışçı ve öğrenci sayısıyla Anadolu Bursiyerleri Programı, daha çok öğrencinin yanında olmaya ve eğitim eşitsizliklerini ortadan kaldırmaya devam ediyor. Böyle bir programı mümkün kılan herkese ve bağışçılarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu cümleleri okuyanlara şunu söylemek istiyorum: Sen de lise sıralarında okuyorsan her şeyin mümkün olduğunu bil! Seni de aramızda görmeyi çok isteriz.

'][/vc_column][/vc_row]