[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1126' fullname='Senem İmamoğlu' ydep='Artvin' prof='Sayın Levent Çakıroğlu' working='Hukuk' url='' contenta='

Hayallerinizi gerçekleştirip daha kaliteli bir hayat inşa etmek istiyorsanız Anadolu Bursiyerleri Programı çalacağınız ilk kapı olmalı.

Anadolu Bursiyerleri Programı’yla bu yıl tanışmama rağmen, bu programın hayatımda büyük bir önem taşıyacak olması beni gururlandırıyor. Bu hisleri Anadolu Bursiyerleri ailesinin her üyesiyle paylaştığıma eminim. Koç Üniversitesi’nin sunduğu fırsatlar sayesinde daima bir adım öne çıkabileceğim ve her anlamda gelişip bakış açımı genişletebileceğimin bilinciyle ilerliyorum. Okulumuzdaki kulüplerde aktif rol alıp önemli projelere katılma şansımız olması ve kulüp etkinliklerine verilen destek, Koç Üniversitesi’ni eşsiz kılan özelliklerinden. Derslerin yoğun temposundan sosyal aktiviteler sayesinde bir nebze uzaklaşabilmemiz farklı alanlarda kendimizi geliştirmemize vesile oluyor. Burada yapabileceklerinizin sınırı yok. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde bu rüya üniversiteyi kazanmam, hayallerin gerçeğe dönüşebileceğini öğretti bana. Siz de hayallerinizi gerçekleştirip daha kaliteli bir hayat inşa etmek istiyorsanız Anadolu Bursiyerleri Programı, çalacağınız ilk kapı olmalı. Başta bağışçım Levent Çakıroğlu olmak üzere elimizden tutan ve ışık saçmamızı sağlayan Anadolu Bursiyerleri Programı’nın bütün destekçilerine teşekkür ediyorum. Anadolu’dan kopup gelen umutlar, programa katkı sağlayanlar çoğaldıkça yeşermeye devam edecek.

'][/vc_column][/vc_row]