[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1122' fullname='Selin Bekçi' ydep='Artvin' prof='Doğuş Grubu' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde katıldığım her seminerde ve kulüp etkinliklerinde kendimi geliştirirken gelecekte topluma faydalı bir birey olacağımın bilincindeyim.

Çalışma masamın üzerine Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği yazmıştım. Çalışmaktan yorulduğum zamanlarda bu hedef beni diri tutardı. Sadece akademik değil, sosyal olarak da ne denli ilerleyeceğimin farkındaydım. Hayallerime giden yol Koç Üniversitesi’nden geçiyordu. Ancak sınavda yeterli puanı alamamıştım. Tam bu noktada Anadolu Bursiyerleri Programı benim için umut ışığı oldu. Hayatıma adeta sihirli bir değnek gibi dokunan bu program bana her şeyden önce kimlik kazandırdı. Olmak istediğim yerde, yapmak istediğim işleri yapacağım; katıldığım her seminerde ve kulüp etkinliklerinde kendimi geliştirirken gelecekte topluma faydalı bir birey olacağımın bilincindeyim. Bunların yanında Anadolu’nun dört bir yanından gelmiş farklı kültürlerden birçok arkadaşa sahip oldum. Düzenlenen yemeklerde bağımız kuvvetlenirken bağışçılarımızı ve iş dünyasını yakından tanıma fırsatı elde ediyoruz. Umuyorum ki daha geniş bir ailemiz olur, daha çok öğrencinin geleceği aydınlanır. Bu işe gönül vermiş rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan ve bağışçım Doğuş Grubu başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]