[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1134' fullname='Şahin Güçer' ydep='İstanbul' prof='Akbaş Holding' working='Makine Mühendisliği' url='' contenta='

Yaptıkları iyilikle birçok gencin hayatını değiştiren ve toplumun gelişimine büyük katkı sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

Eğitimde fırsat eşitliği misyonuyla hayatımı değiştiren ve bana çok şey katan Darüşşafaka’da geçirdiğim 10 yılın ardından aynı ilkeyle yol alan Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde Koç Üniversitesi’ne girme şansı elde ettim. Üniversite sınavında elde ettiğim sonuçla emeklerimin karşılığını alamadığımı düşünürken gelen telefonla hayal kırıklıklarım yerini büyük umutlara ve hedeflere bıraktı. Anadolu Bursiyerleri Programı’yla Koç Üniversitesi’nde dünya çapında öğretim üyeleriyle çalışma, kendimi her alanda geliştirmeme olanak sağlayan kulüplere katılma ve daha önce hiç yapmadığım spor dallarıyla ilgilenme fırsatı yakaladım. Bu program olmasaydı hayallerimden vazgeçmek zorunda kalacaktım. Önümüzdeki yıllarda da birçok gence umut ışığı olacak bu programa katılacak yeni bursiyerlere şunları söylemek istiyorum: Anadolu Bursiyerleri Programı hayatınızı değiştirecek bir fırsat. Bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek başarılı ve çevrenize faydalı bir birey olmak için Koç Üniversitesi’nin sunduğu tüm imkânlardan faydalanın. Yaptıkları iyilikle birçok gencin hayatını değiştiren ve toplumun gelişimine büyük katkı sağlayan bağışçılarımıza teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]