[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1120' fullname='Pelin Nida Sürmeli' ydep='Mersin' prof='Odeabank' working='Hukuk' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın yurt ve kitap masraflarımızı, cep harçlığımızı karşılaması kendi ayaklarımız üstünde durmamıza imkân veriyor.

Küçüklüğümüzden beri sürekli bir yarış halindeyiz. Sınav kaygısından sıyrılıp da neye yatkın olduğum konusunda pek düşünmemiştim. Sınavdan sonra sakin kafayla düşününce Hukuk dışında bir bölüm okuyamayacağıma karar verdim. Ancak puanım, Koç Üniversitesi’nde okuyabilmem için yeterli değildi. Bir yılımın boşa gittiğini düşünürken Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan kabul aldığım haberi geldi. Bu programın özellikle yurt ve kitap masraflarımızı, cep harçlığımızı karşılaması kendi ayaklarımız üstünde durmamıza imkân veriyor. Koç Üniversitesi’nde daha önce deneme şansı bulamadığım birçok etkinliğe katılabilmek de çok güzel. Bana bu fırsatı sunan başta ailem, Anadolu Bursiyerleri Programı ekibi ve bağışçım Odeabank olmak üzere herkese teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]