[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1110' fullname='Oğuzhan Taş' ydep='Eskişehir' prof='Arçelik' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’nın sosyal açıdan sağladığı muazzam imkânlarla ileride iş hayatıma önde başlayacağıma inanıyorum.

Anadolu Bursiyerleri Programı, hayallerimi gerçekleştirmem adına en büyük destekçim olacak. Bu program sayesinde İngilizceyi iyi bir şekilde öğrenip kariyerim için gerekli olan bilgisayar eğitimlerini alabileceğim. Ayrıca programın sosyal açıdan sağladığı muazzam imkânlarla ileride iş hayatıma önde başlayacağıma tüm içtenliğimle inanıyorum. Bu programın faydalarını yadsımamanız gerektiğini belirterek bursiyer olacak başarılı öğrencileri Koç Üniversitesi’ne bekliyorum. Umarım size de bu fırsattan yararlanma imkânı sunulur ve hayallerinizi kendi ellerinizle şekillendirme hakkını elde edersiniz. Belki benimki gibi hayallere değer veren bir bağışçınız olur ve size gerek eğitim öğretim gerekse iş hayatınızda destek olacak bir elin varlığını unutturmaz. Bağışçıma bana bu fırsatı tanıdığı için müteşekkir olduğumu belirtmek isterim.

'][/vc_column][/vc_row]