[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1102' fullname='Murat Sinan Metin' ydep='Konya' prof='İstanbul Sanayi Odası Vakfı' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu gençlerine bir şans daha sunan, en büyük sermayesi Anadolu gençleri olan bu eğitim seferberliğinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Üretim safhasındaki karmaşık problemleri çözmek, her zaman çok ilgimi çekmiştir. Bu nedenle Endüstri Mühendisliği Bölümü uzun yıllardır hayalimdi. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde sevdiğim bölümü, dünyanın sayılı okullarından birinde okuma imkânı buldum. Sadece eğitim olarak değil; sosyal yaşantısı, kampüs kültürü, özgürlükçü dokusuyla da bambaşka bir okul deneyimi sunan Koç Üniversitesi’nde okuma fırsatını bana sunan Anadolu Bursiyerleri Programı; kendimi tanımama, neleri başarabileceğimi görmeme, en önemlisi çok değerli insanlarla tanışmama vesile oldu. Anadolu gençlerine bir şans daha sunan, en büyük sermayesi Anadolu gençleri olan bu eğitim seferberliğinin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Programın dalga dalga yayılacağına inancımla, hayallerinin peşinden koşma cesareti olan tüm Anadolu gençlerini bu programa davet ediyorum. Programda emeği geçen rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a, Kurumsal İlişkiler ve Kaynak Geliştirme Ofisi’ne ve bağışçım İstanbul Sanayi Odası Vakfı’na teşekkürlerimi sunuyorum.

'][/vc_column][/vc_row]