[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1100' fullname='Murat Kaya' ydep='İzmir' prof='Gülaylar Group' working='Hukuk' url='' contenta='

Bağışçılarımızın Anadolu Bursiyerleri Programı’na destek olup Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmalarının sonucunun çok iyi olacağına inanıyorum.

Yorucu bir sınav döneminin ardından umutsuzca başvurduğum ve kabul edilince sevinçten ne yapacağımı şaşırdığım Anadolu Bursiyerleri Programı hayatımın çehresini tamamıyla değiştirdi. Yaşamadığım birçok olayı bana ilk senemde yaşattı. Koç Üniversitesi’nin en güzel yanı, her fikre açık, her kişiye uygun ortamları bulundurması. Bu okulda hedeflerim, hayallerim, hobilerim ve bakış açım genişledi. Akademik ve sosyal açıdan başka üniversitelerde göremeyeceğim bir hayat yaşıyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde eğitimde fırsat eşitliğini yakalayıp yapılması gerekeni tüm Türkiye’ye en iyi şekilde gösteriyoruz. Koç Üniversitesi’nin sunduğu imkânlardan sonuna kadar yararlanıp ileride alanımda tanınmış biri olmak ve çevremdekilere maksimum fayda sağlamak istiyorum. Yeni bursiyerler, ne kadar şanslı olduklarını ileride anlayacaklar çünkü burada, kitaplarda yazılmayan hayatın dersi de veriliyor. Geleceğin parlak insanlarının bu şekilde donatılması Anadolu Bursiyerleri Programı’nın başka bir güzelliğidir. Bağışçılarımız ise gerçekten çok içten ve ilgililer. Başta kendi bağışçım olmak üzere bütün bağışçıların bu programa destek olup Türkiye’nin geleceğine yatırım yapmalarının sonucunun çok iyi olacağına inanıyorum.

'][/vc_column][/vc_row]