[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1098' fullname='Murat Han Aydoğan' ydep='Bursa' prof='Tofaş' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’na kabul edildiğimi öğrendiğim gün unutulmazdı. Sonunda hayalimdeki mesleği Koç Üniversitesi’nde okuma imkânım olmuştu.

Bursa Tofaş Fen Lisesi’nden mezun oldum. Kendimi bildim bileli bilgisayara hep ilgim oldu. Lise yıllarında bir arkadaşım sayesinde kodlamayla tanıştım ve istediğim bölümün Bilgisayar Mühendisliği olduğuna karar verdim. Sınav yılı iyi geçmesine rağmen istediğim üniversiteleri kazanamama endişesi içindeyken Anadolu Bursiyerleri Programı’yla tanıştım ve şansımı denemeye karar verdim. Mülakatlara çağrıldığımda çok heyecanlı ve mutluydum. Türkiye’nin dört bir yanından arkadaşlar edinme fırsatım oldu. Kabul edildiğimi öğrendiğim gün unutulmazdı. Hem ben hem de ailem çok sevindik. Sonunda hayalimdeki mesleği Türkiye’nin en iyi üniversitesinde okuma imkânım olmuştu. Koç Üniversitesi’nde kendimi geliştirmek için birçok imkân buldum. Şu an Photoshop ve kodlama dersleri alıyorum. Aynı zamanda buz hokeyi oynuyorum. İleride yapay zekâ alanında uzmanlaşmak istiyorum. Koç Üniversitesi’ne ve bağışçım olan Tofaş’a, eğitimdeki eşitsizliği bozdukları ve bize bu imkânı tanıdıkları için teşekkür ediyorum.

'][/vc_column][/vc_row]