[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1094' fullname='Merve Gülmez' ydep='Giresun' prof='Barut Hotels' working='Psikoloji' url='' contenta='

Koç Üniversitesi, özgür düşünce ortamı ve sosyal hayatıyla öğrencilerinin her yönden gelişimine ortam sağlayan bir okul.

Yeşilin her tonunu barındıran, Karadeniz’in en güzel sahil şehirlerinden biri olan Giresun’da doğdum. Çocukluğumdan beri araştırmaya, yeni şeyler öğrenmeye çok fazla ilgi duyuyordum. 10. sınıfa geldiğimde araştırmaya ve öğrenmeye çok açık bir bölüm olduğunu düşündüğüm için Psikoloji Bölümü’nü tercih etmeye karar verdim. Psikolojiye giderek artan ilgim de bu kararımı destekledi. 12. sınıfta Anadolu Bursiyerleri Programı’nı duyunca “Neden olmasın?” diye düşündüm ve başvurumu yaptım. Kazandığımı öğrendiğim an dünyanın en mutlu insanı bendim belki de. Koç Üniversitesi; alanında donanımlı, açık fikirli öğretim üyeleri, özgür düşünce ortamı ve sosyal hayatıyla öğrencilerinin her yönden gelişimine ortam sağlayan bir okul. Hayatım boyunca istediğim özgür ve yeniliğe açık okul ortamına sahibim artık. Anadolu Bursiyerleri ailesine de katıldığım için ayrıca çok mutluyum. Bunun gerçekleşmesini sağlayan bağışçılarım Barut Hotels’e teşekkür ediyor, ülkemizdeki her öğrencinin karşısına böyle güzel fırsatların çıkmasını diliyorum.

'][/vc_column][/vc_row]