[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1080' fullname='Kardelen Karabulut' ydep='Malatya' prof='Çalık Holding' working='Tıp' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nde bize sunulan bu eşsiz fırsatlarla geleceği aydınlatacak olan bir meşale olduğumuzu bilmek, en güzel duygu.

Şanslı biri olduğumu ailem ve etrafımdaki insanlar bana her daim hissettiriyordu. Bu şansın Anadolu Bursiyerleri Programı’yla katlanarak devam edeceğini nereden bilebilirdim ki? Anadolu Bursiyerleri Programı’yla tanışana kadar Koç Üniversitesi’ni kazanmayı imkânsız görüyordum. Fakat gördüğünüz gibi Anadolu Bursiyerleri Programı, insanı hayallerinin ötesine taşıyan sihirli bir değnek gibi. İnsanlarla iletişim kurmayı, onların hayatlarına ufak dokunuşlar yapmayı sevdiğimden Tıp Fakültesi’ni, sıradan bir doktor olmak yerine kendimi her alanda geliştirebilmek için de Koç Üniversitesi’ni seçtim. Koç Üniversitesi; kulüpleriyle, bizleri alanının en iyileriyle tanıştırmasıyla, bilim ve eğlence etkinlikleriyle her alanda donanımlı olmamız için en büyük destekçimiz. En güzel duygu ise bize sunulan bu eşsiz fırsatlarla geleceği aydınlatacak olan bir meşale olduğumuzu bilmek. Neden o meşalelerden birini siz tutmayasınız ki? Yeter ki hayallerinize tutunun ve sizin için çabalayanların olduğunu bilin. Her zaman yanımda olan aileme, verdikleri emekler için öğretmenlerime, istediğim eğitimi almamı sağlayan Çalık Holding’e ve hayatımdaki en doğru kararı aldığımı hissettiren Koç Üniversitesi’ne teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]