[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1064' fullname='Hamide Tekin' ydep='Mersin' prof='Aves' working='Endüstri Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’ndeki imkânlar sayesinde kendimi sadece derslerde değil sosyal faaliyetlerde de geliştirme şansı yakaladım.

Üniversitede okumak için bana en uygun bölümün Endüstri Mühendisliği olduğuna kısa sürede karar verdim. Fakat sınavda her şey istediğim ve beklediğim gibi gitmediği için Koç Üniversitesi’ni tam burslu kazanabilecek bir sıralama elde edemedim. Anadolu Bursiyerleri Programı sayesinde hayallerimdeki bölümü hayalimdeki üniversitede okuma imkânı elde ettim. Koç Üniversitesi’ndeki imkânlar sayesinde kendimi sadece derslerde değil sosyal faaliyetlerde de geliştirme şansı yakaladım. Bize bu fırsatları sunan bağışçılarımıza ve Koç Üniversitesi ailesine çok teşekkür ediyorum. Giderek daha geniş kitlelere ulaşmasını dilediğim bu programın mümkün olduğunca fazla öğrenciye ışık olmasını diliyorum.

'][/vc_column][/vc_row]