[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1060' fullname='Gülay Canbaloğlu' ydep='Kilis' prof='Gülsan Holding' working='Bilgisayar Mühendisliği' url='' contenta='

Hedeflerime ilerleyebilmek adına güvenli ve her yönden dopdolu bir güzergâha Anadolu Bursiyerleri Programı’yla kavuştum.

Şu hani dönüm noktası denilen anlar vardır; hayatın buraya kadarki kısmı ve bundan sonrası diye ayrım yapabildiğimiz anlar. İşte bu yaz aldığım bir telefon benim için o anlardan biriydi. Anadolu Bursiyeri olarak seçildiğimi öğrendiğim o dakikalarda heyecandan ne diyeceğimi, ne yapacağımı bile bilememiştim. Sadece çok mutluydum. Hayatımın yepyeni bir şekil alacağını görüyordum. Gittiğim yön aynı ama yürüdüğüm yol tamamen değişmiş gibiydi. İnsanın kendini geliştirmesini çok önemserken hem sosyal hem akademik açıdan gerçekten geliştiren bir okulda, Koç Üniversitesi’nde okuyacak olmam çok güzeldi. Bu sayede hedeflerime ilerleyebilmek adına güvenli ve her yönden dopdolu bir güzergâha kavuştum. Bunun gerçekten büyük bir fırsat olduğunun farkındayım. Başta bağışçım Gülsan Holding olmak üzere, bu projeyi destekleyen ve yüzlerce gencin geleceğine giden yolları inşa eden herkese çok teşekkür ederim. Umarım bir gün her yerde böyle projeler görürüz.

'][/vc_column][/vc_row]