[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1038' fullname='Elif Özlem Adıgüzel' ydep='Malatya' prof='Asil Çelik' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmak isteyen adaylara tavsiyem, hayallerini takip etme konusunda kararlı ve inançlı olmaları.

Okulumla, Koç Üniversitesi’nde 24 Programı sayesinde tanıştım. Daha önce Anadolu Bursiyerleri Programı’nı biliyordum ama o zaman bu üniversiteye girmek hayal gibi gelmişti. Sınav stresini yoğun olarak yaşadığım dönemde okulu gezmek kararlılığımı artırdı ve “Kesinlikle bu programa başvuracağım.” dedim. Mülakatları geçip bursiyer olduğumu öğrendiğim anı hatırladıkça hayalini kurduğum mesleğe bir adım daha yaklaşmanın ve bu adımı, karşıma çıkabilecek fırsatların sınırının olmadığı bir okulda atacağımı bilmenin heyecanını hâlâ yaşıyorum. Şimdi Koç Üniversitesi’nde okurken bu heyecanımın çok yerinde olduğunu anlıyorum; sadece mesleğimin gereklerini iyi öğrenmekten ziyade buradan mezun olurken daha nitelikli hale geleceğimden eminim. Her fırsatta ilgimi çeken seminerlere katılabiliyor, istediğim her sportif etkinlikle ilgilenebiliyor ve üzülerek bıraktığım resimle tekrar uğraşabiliyorum. Bu ortamdan yararlanmamızda büyük katkısı olan bağışçılara, eğitime ve gençlere desteklerinden ve güvenlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvurmak isteyen adaylara tavsiyem, hayallerini takip etme konusunda kararlı ve inançlı olmaları. Çünkü hayallerini yaşayabilecekleri Koç Üniversitesi gibi bir okul var.

'][/vc_column][/vc_row]