[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1030' fullname='Dilara Karaduman' ydep='Kocaeli' prof='Tüpraş' working='Psikoloji' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nin hem eğitim hem de sosyal hayatımda bana binlerce güzellikten yararlanma olanağı sunacağını biliyordum.

Bazen bazı sözcükler, büyük adımların öncüsü olur. Birkaç sözcüğün beni İstanbul’a ve Koç Üniversitesi’ne getirebileceği aklıma dahi gelmezdi. Lise sondayken Anadolu Bursiyerleri Programı’na ilgim arttı ve okulumdan bu programa dâhil olan bursiyerlerle görüşme fırsatı buldum. Başvurumu tamamladığım gece yazdıklarımı tekrar okumadan ve değiştirmeden yolladım. Çünkü her cümleme kendimi katmış, silmek istememiştim. Sonuçlar geldiğinde kendime güvenim daha da arttı. Kazandığımı duyduğum an ne yapacağım, ne olacak diye hiç düşünmeden saatlerce bu habere odaklandım; yalnızca bunun mutluluğunu düşünmek, hissetmek istedim. Çünkü Koç Üniversitesi’nin hem eğitim hem de sosyal hayatımda bana binlerce güzellikten yararlanma olanağı sunacağını biliyordum. Şu an İngilizce öğrenirken birçok kulübün etkinliğine katılıyor, yeni arkadaşlar ediniyorum. Bu okulda kendimi bulabileceğim birçok alan ve fırsat var. Koç Üniversitesi’ne geldiğimden beri yapabileceklerimin farkına vardım. Her gün kendime yeni bir şey katıyorum ve yıllar sonra bu okula çok şey katmak istiyorum.

'][/vc_column][/vc_row]