[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1022' fullname='Ceren Aydoğdu' ydep='Balıkesir' prof='Migros' working='Psikoloji' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’ndeki ilk aylarımı Dans Kulübü’nde aktif rol alarak, Sinema ve Müzik Kulübü etkinliklerinden olabildiğince yararlanarak geçirdim.

Ait olduğunuzu düşündüğünüz üniversite için ait olmadığınız sınav salonlarında geçirdiğiniz bir senenin ardından, yurt odanızda bu yazıyı yazıyor buluyorsunuz kendinizi. Ütopik başarı sıralamasına sahip Koç Üniversitesi’ne ezberleyemediğiniz birkaç edebiyat eseri, gözden kaçırdığınız bir matematik sorusu yüzünden girememenizi birileri de sizin gibi saçma buluyor olacak ki bugün Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan söz edebiliyoruz. Koç Üniversitesi’ndeki ilk aylarımı Dans Kulübü’nde aktif rol alarak, Sinema ve Müzik Kulübü etkinliklerinden olabildiğince yararlanarak geçirdim. Gelecek aylarda dahil olmak istediğim sanatsal faaliyetler için de heyecan duyuyor ve planlar yapıyorum. Bu program için çaba harcayan herkese ve bütün bağışçılara saygı duyuyor, sevgilerimi sunuyorum.

'][/vc_column][/vc_row]