[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1020' fullname='Cem Esin' ydep='İstanbul' prof='İş Bankası' working='Ekonomi' url='' contenta='

Bursiyerlere tavsiyem, Koç Üniversitesi’ne kaç kişi arasından sıyrılarak geldiklerini unutmamaları ki okulun olanaklarını olabildiğince zorlasınlar.

Lisedeki son yıllarımı, saçma bulduğum üniversite sınav sisteminin koşuşturan atlarından biri olarak geçirdim. Anadolu Bursiyerleri Programı hayatımın beklenmedik bir dönüm noktası oldu. Bu program sayesinde her bireydeki cevher, farklı açılardan ele alınıyor. Bu ailenin bir parçası olmanın verdiği gurur, kelimelerle anlatılamayacak kadar derin. Anadolu Bursiyerleri Programı, beni birçok maddi zorluktan alıkoydu. Örneğin Koç Üniversitesi’nde gerçekleştirilen faaliyetlere katılmak ufkumu açtı ve programın misyonunu bu şekilde gerçekleştirmeye başladım. Zamanımı verimli kullanıp kulüp faaliyetlerine dâhil olarak kendime daha çok nitelik katmaya başladığıma inanıyorum. Koç Üniversitesi, bünyesinde oldukça başarılı öğrencileri barındıran ve birçok üniversiteye kıyasla kalite standartlarını zirveye taşıyan bir yuva. Bu okula gelecek bursiyerlere en büyük tavsiyem, Koç Üniversitesi’ne kaç kişi arasından sıyrılarak geldiklerini unutmamaları ki zamanlarını boş geçirmeye yeltenirlerse kendilerini dizginleyebilsinler ve okulun olanaklarını olabildiğince zorlasınlar. Bu dönüm noktasını bana yaşatıp günden güne daha kaliteli hayat tecrübesi edinmeme vesile olan bağışçım İş Bankası’na teşekkürlerimi sunarım.

'][/vc_column][/vc_row]