[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='1012' fullname='Betül Dinçer' ydep='Niğde' prof='Doğuş Holding' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Mülakatlarda, ileride yapmayı planladığım işler için Koç Üniversitesi’nde okumam gerektiğini anlattım ve bursiyer olmaya hak kazandım.

Niğde Anadolu Öğretmen Lisesi’nde okudum. 10. sınıftayken Koç Üniversitesi’nin büyüsüne kapılsam da kapılarının bana açılması gerçekten çok zor görünüyordu. İstemekten vazgeçmeden derslerime sarıldım. Lise sonda rehber öğretmenim sayesinde Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan haberim oldu. Bu, benim için inanılmaz bir fırsattı. Üniversite sınavı istediğim gibi geçmeyince bu ihtimale daha çok odaklandım. Mülakatlara çağırıldığım gün yaşadığım heyecanı hiç unutmuyorum. Bu süreçte Koç Üniversitesi’ni daha yakından tanıma fırsatı buldum, hak ettiğim yerin burası olduğundan emindim. İleride yapmayı planladığım işler için bu okulda okumam gerektiğini mülakatlarda tüm samimiyetimle anlattım ve Anadolu Bursiyeri olmaya hak kazandım. Bu durum, istediğim zaman her şeyi başarabileceğimi gösterdi ve özgüvenimi artırdı. Şu anda Hazırlık’ta okuyorum ve yakaladığım fırsatın ne kadar önemli olduğunun farkındalığıyla öğrencilik hayatımı sürdürüyorum. Kendimi gerçekleştirme imkânı verdiği ve benim gibi pek çok öğrencinin geleceğe yön veren bireyler olmasına olanak sağladığı için başta bağışçım Doğuş Grubu’na ve Anadolu Bursiyerleri Programı’nda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

'][/vc_column][/vc_row]