[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='994' fullname='Alperen Coşkun' ydep='Samsun' prof='Tavuk Dünyası' working='Psikoloji' url='' contenta='

Anadolu Bursiyeri olarak Koç Üniversitesi’ndeyseniz sizden daha şanslısı yok! Burada herkes güler yüzlü ve size yardım etmek için can atıyor.

Samsun Anadolu Lisesi’ni bitirirken bir arkadaşım sayesinde Anadolu Bursiyerleri Programı’ndan haberdar oldum. Uzun süren bir kararsızlıktan sonra bu programa başvurmaya karar verdim. Bu kararın ne kadar doğru ve yerinde olduğunu buraya geldikten sonra daha iyi anladım. Koç Üniversitesi, sunduğu eğitim ve fırsatlarla üst düzey bir okul. Özellikle Anadolu Bursiyeri olarak bu okuldaysanız sizden daha şanslısı yok! Burada herkes güler yüzlü ve size yardım etmek için can atıyor. Her sorununuzla ilgileniliyor ve bu sorunlara çözüm aranıyor. Kendinizi asla yalnız hissetmiyorsunuz. Anadolu Bursiyerleri Programı, eğitim eşitliği sunmaya çalışıyor ve çoğu öğrencinin hayallerine ulaşmasına yardım ediyor. Bu programın hayata geçirilmesini sağlayan ve bunu için çok uğraşan rektörümüz Prof. Dr. Umran İnan’a ve bu programa destek olduğu için bağışçım Tavuk Dünyası’na teşekkürlerimi iletiyorum.

'][/vc_column][/vc_row]