[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='986' fullname='Zehra Aydemir' ydep='Ordu' prof='Posta' working='Hukuk' url='' contenta='

İnanıyorum ki Anadolu Bursiyerleri, bu programla kazandıkları bakış açısını yaymaya ve toplumdaki eşitsizliklerin önüne geçmeye çalışacaklar.

Anadolu Bursiyerleri Programı, eğitimdeki fırsat eşitsizliğine alternatif sunuyor. Bursiyerlere, yetiştikleri çevre dolayısıyla elde edemedikleri fırsatları sunan bu programın şunu düşündürmesi mümkün: “Kaçırdığım fırsatları geri kazanma imkânı buldum. Başkaları neden geri kazanmasın? Neden herkes eşit fırsatlara sahip olmasın?” İnanıyorum ki Anadolu Bursiyerleri, bu programla kazandıkları bakış açısını yaymaya ve toplumdaki eşitsizliklerin önüne geçmeye çalışacaklar. Anadolu Bursiyerleri Programı, Koç Üniversitesi’nin dünya çapında hızla yükselişe geçen eğitimini alma fırsatını sunmasından ziyade, kazandırdığı ve kazandıracağı bakış açısıyla da anılmalıdır.

'][/vc_column][/vc_row]