[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='966' fullname='Osman Berat Yıldırım' ydep='Antalya' prof='Tüpraş' working='Elektrik-Elektronik Mühendisliği' url='' contenta='

Koç Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra benden bağışçılarımız gibi bahsedilmesini sağlayacak projelerde yer almak istiyorum.

Küçüklüğümden beri doktor olmak ve hayat kurtarmak hayalimdi. Lisede matematik ve fizikle tanışınca mühendisliğin daha çok ilgimi çektiğini fark ettim. Anadolu Bursiyerleri Programı’nı ilk duyduğumda inanamamıştım. İnsanların hayatlarının sadece sınavlarla şekillendirildiği bir dünyada yeteneklerimizin ve ilgilerimizin göz önünde bulundurulması ve Türkiye’nin en iyi üniversitesinde eğitim görme imkânı beni çok şaşırttı. Bu programın benim için bir avantaj olduğunu düşündüm ve hemen başvurumu yaptım. Sonuçların açıklanmasını beklemek, oldukça zordu. Programdan kabul aldığımı öğrenince tek kelime edemedim, mutluluktan ne diyeceğimi bilemedim ve anneme sarıldım. Annemin yüzündeki şaşkınlık ve mutluluk gözümün önünden hiçbir zaman gitmeyecek. O anki mutluluğun tarifi yok bence. Hayırseverlikte doruk noktaya ulaşmış bağışçılarımıza tüm Anadolu Bursiyerleri adına teşekkür ediyorum. Belki ben doktor olamayacağım ama onlar benim doktorlarım, hayatımı kurtaranlar. Koç Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra birilerinin benden bu şekilde bahsetmesini sağlayacak projelerde yer almak istiyorum. Verilen bu emekleri unutmayacağım ve unutturmayacağım.

'][/vc_column][/vc_row]