[vc_row][vc_column width='1/4'][side_menu menu='program-hakkinda-neler-dediler'][/vc_column][vc_column width='3/4'] [graduate_testimonial_box image='944' fullname='Hilal Nur Eroğlu' ydep='Niğde' prof='Hitay Mobilya' working='Hukuk' url='' contenta='

Anadolu Bursiyerleri Programı’na başvuracak adaylara buraya adım atmak için başvurularını korkarak değil heyecanla yapmalarını tavsiye ederim.

Siz güneşi hedefleyin, ıskalasanız bile yıldızlara ulaşırsınız... Anadolu Bursiyerleri Programı beni yıldızlara ulaştırmakla kalmadı güneş için de adım adım ilerlememi sağlıyor. Aileme yük olmadan okuma isteğimi gerçekleştiren bu program sayesinde istek ve hayallerimi, inandığımda ve bana inananlar olduğunda başarabildiğimi gördüm. Koç Üniversitesi’nde geçirdiğim iki yılda sadece eğitim hayatımda değil sosyal ve kültürel alanda da birçok olanakla karşılaştım. Birçok sosyal sorumluluk projesine ve kültürel aktivitelere katıldım, bu sayede bakış açımı genişletiyorum. Çekirdek Program hangi alana ilgimiz olduğunu ortaya çıkarıyor. Öğrenmeyi her zaman çok istediğim fakat zaman bulamadığım için ertelediğim işaret dilini burada seçmeli ders olarak almak Koç Üniversitesi’nin eğitim yelpazesinin genişliğinin göstergesi. Geçen sene katıldığım Folklor ve Türk Halk Müziği Kulübü de okula daha rahat alışmamı sağladı. Bursiyer adaylarına buraya adım atmak için başvurularını korkarak değil heyecanla yapmalarını tavsiye ederim. Koç Üniversitesi sadece okul değil, gelecekteki hayatlarımıza adım adım yaklaştığımız yuva. Bağışçım Hitay Holding'e ve tüm bağışçılarımıza bunlar için teşekkür ederim.

'][/vc_column][/vc_row]